Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skład: Brak 
Ilość monet: 200.000 
W czym potrzebuje pomocy: Szukam składu , dowolnego , najlepiej aby był wypracowany na ataku z kontry . Odpada banda Lewandwoskiego coś w stylu 4-3-3 , szukam czegoś może z BPL , nie wiem . Licze na odpowiedz . Dowolne intencje , licze na wasze pomysły. Pozdrawiam dam +    PS3 FIFA 14 JBC :>

Opublikowano

Skład: Brak 

Ilość monet: 200.000 

W czym potrzebuje pomocy: Szukam składu , dowolnego , najlepiej aby był wypracowany na ataku z kontry . Odpada banda Lewandwoskiego coś w stylu 4-3-3 , szukam czegoś może z BPL , nie wiem . Licze na odpowiedz . Dowolne intencje , licze na wasze pomysły. Pozdrawiam dam +    PS3 FIFA 14 JBC :>

Może coś takiego?

http://www.futhead.com/14/squads/7596075/
Opublikowano

Skład: Brak 
Ilość monet: 300.000
W czym potrzebuje pomocy: Jakiś skład, najlepiej z lewym. Opis jak nim grać i jakich taktyk używać. Dziękuję ;) PC

Opublikowano

Jeszcze się tylko spytam czy grać na wrzutkę czy jak ?

 

Tak.

Można również w ataku pozycyjnym lub z kontry.

Tą formacją można grać na wiele sposobów.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Siema. Szybkie pytanie.

Mam skład BBVA / Hiszpania. Na ataku mam D.Coste i Benzeme chciał bym coś zmienić i do odstrzału idzie chyba Costa więc kogo byście poleci budżet no myślę, że około 30k.

Opublikowano

Siema. Szybkie pytanie.

Mam skład BBVA / Hiszpania. Na ataku mam D.Coste i Benzeme chciał bym coś zmienić i do odstrzału idzie chyba Costa więc kogo byście poleci budżet no myślę, że około 30k.

 

Aduriz IF jest chyba w tej cenie.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład -

http://www.futhead.com/14/squads/5670417/

Budżet: 220k max.

W czym potrzebuje pomocy?: Co tutaj mogę wywalić zmienić? Rooney mi nie pasuje ale nie mam pomysłu kogo wziaść na ŚPD. Ale ogólnie, doradżcie co można zmienić :)

 

Za Rooneya daj Ramiresa, a za Eto dałbym Jovetic'a ale to już jak wolisz ;) jak Eto u Cb koksi to go zostaw, jak gra słabo to Jovetic/Benteke

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...