Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
http://www.futhead.com/14/squads/7253187/

Mam taki skład + z 15-20 k coinsów więc jakoś ~120-130 k

 

Szukam hybrydy najlepiej jakby został thiago silva + dodani zawodnicy z BPL

 

formacja 4:4:2

Moze byc tez serie a + thiago silva

http://www.futhead.com/14/squads/7255387/
http://www.futhead.com/14/squads/7255654/

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Jak zrobić? Na atak Benzema + ŚPO: IF modric + IF Pedro (PP) czy na atak IF Sanchez + ŚPO: Xavi/Iniesta + Zwykły Pedro

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

 

 

Najlepszy jest skład 2 jednak możesz mieć handicupy, bo masz dużo IF. Jeżeli przeciwnik będzie mieć o dużo słabszy skład to jego zawodnicy grają lepiej. Grając normalne mecze pewnie widziałeś jak obrońca z tempem 60 dogania np Ronaldo albo jak srebrny skład cie kosi na UT. Więcej możesz zobaczyć na YT.

 

Ja bym zrobił takie coś: 

http://www.futhead.com/14/squads/7282935/
Opublikowano

a oplaca sie zrobic 2 sklady i nimi grać w sezony online, czy lepiej rozbudowac lawke rezrwowych?? zeby nie kupowac tych kart kondycji, a boje sie ze będą hundicapy z ławką i z tym 2 składem (bo i tak trzeba dac ich na lawke zeby sie regenerowali)

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

a oplaca sie zrobic 2 sklady i nimi grać w sezony online, czy lepiej rozbudowac lawke rezrwowych?? zeby nie kupowac tych kart kondycji, a boje sie ze będą hundicapy z ławką i z tym 2 składem (bo i tak trzeba dac ich na lawke zeby sie regenerowali)

 

Dwa składy opłaca się robić ale nie jednej ligi, gdyż potem może ci się znudzić granie tymi samymi zawodnikami. Ławkę nie opłaca się rozwijać bo rzadko kiedy będziesz ich zmieniał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...