Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Assassin Craft [Dedyk] [Zapowiedz] [Modyfikacje] [RPG] [Launcher]


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dodajcie moda assassins craft

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Nick:ZiomexPL

Wiek (min. 13):16

Imię:Szczepan

Kilka słów o sobie :Czy to naprawdę ważne co ja robię w życiu prywatnym ?!

Dlaczego ty ? : hmm nie będe wymyślał rzeczy z kosmosu w minecrafta gram 2 lata a co do doświadczenia to sam oceniam na duże miałem Admina na kilku serwerach jak dobrze pamiętam 7

Kontakt (podaj skype gg co tam masz) :GG 1539912 Skype swatkomandro

Opublikowano

minimapa to raczej podstawa a radar nie wiem czy admin pozwoli ;D

 

ziomek podanie na budowniczego na GG do efee bo na temacie nie rozpatruje!

ludzie czytajcie posty admina tego serwa!!!!!

2a32f1010caf9ce0767a1f2045c8a052.jpg
Opublikowano

Nick: spokim

Wiek (min. 13): 15

Imię: Patryk

Kilka słów o sobie : Lubie grać w minecraft budować różne budynki

Dlaczego ty ? : pomoge w budowaniu serwa

Kontakt (podaj skype gg co tam masz) : SpokimCraft

Opublikowano

Rei's Minimap będzie juz wbudowany, co do frakcji to się nad tym zastanawiam, trzeba by było na to mod znalezc, nie robimy tego na bukkicie więc pluginów nie będzie, wszystko będzie przez mody, nie będzie równiez zadnych mozliwosci teleportowania się gracza.

Opublikowano

polecam serwa jestem na nim budowniczym i zapie***lamy dzień i noc dla was aby serw wystartował

2a32f1010caf9ce0767a1f2045c8a052.jpg
Opublikowano

uwaga wczoraj była jakaś awaria i pół miasta się zjebało ale już naprawiono w sumie sam nie wiem ile będzie miast ;P

2a32f1010caf9ce0767a1f2045c8a052.jpg
Opublikowano

Dodaj Frakcje wtedy serwer bedzie najlepszy!

tyle masz serwerow z frakcjami ze ich nie zliczysz to bedzie serwer z fabula jeleniu wiec uspokoj sie

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...