Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Assassin Craft [Dedyk] [Zapowiedz] [Modyfikacje] [RPG] [Launcher]


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I jeszcze powiem tylko że będzie trzeba zarejestrować się na stronie, pózniej zalogować w launcherze i już będzie można grac

Opublikowano

@up Nie serwer jeszcze nie wystartował

 

Cieszymy sie że podoba się prezentacja

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Nick: Pasiuch1

Wiek: 14/15

Imię: Paweł

Kilka słów o sobie: Chodzę do gimnazjum ( 3 klasa ) . Lubie grać w piłkę ręczną i słuchać rapu np. płyty Równonoc .

Dlaczego ty?: Ponieważ mam nadzieję , że mnie wybierzecie , znam się na minecrafcie i lubię budować . Piszę bez błędów ortograficznych , jestem kulturalny i umiem działać w zespole . A poza tym jestem wielkim fanem Assassin's Creed ( mam wszystkie części , komiksy i książki ;p).

Kontakt: mój skype to xd1pasiasty1xd

Opublikowano

Nick: Pawelzabojca

Wiek (min. 13): 18

Staż jako budowniczy : Na paru serwerach miałem moda / kid moda

Ogarniasz Minecrafta ? : gram od początku znam na wylot bugi itd

Umiesz Budować ?: Tak trochę się w życiu projektów zrobiło

Kontakt (podaj skype gg co tam masz) : Skype Szpieg65

Opublikowano

Watpie ze szybko powstanie skoro dopiero szukacie fabulatorow i budowniczych ;/ jesli to nie kit jak pozostale to zagram.

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Opublikowano

Witam przykro mi iż nie mam GG-Gadu Gadu

Więc składam pytanie tutaj czy mogę zostać Budowniczym?

Mam różne pomysły itp.

Jestem ogarnięty mam Powiedzmy 14 bo to różnica tylko 3dni.

Z głosu 16/17

27listopada rozpoczynam wiek 14lat.

SS'ow wam nie prześle przykro mi z tego powodu dlatego że miałem format kompa bo miałem ViRusa...

Jeśli jesteście zainteresowani propozycją to proszę odpiszcie na Pw.

Pozdrawiam KainoPLL-No-Premium

(server nick)-Sniperz

12:36:35: 24/11/12

Wysłałem na PW

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

@up

 

radze ci założyć gg bo to nie takie trudne

 

PoZdRo

GG-nie działa mi szukałem poradników i nic z tego wyskakuje jakiś błąd itp. i się wyłącza a wysłałem na pw dlatego iż

Pisze tak na jego profilu : wysyłajcie podania na budowniczych "gg,pw"

Pozdro..

http://Nie działa mi avatar :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...