Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Assassin Craft [Dedyk] [Zapowiedz] [Modyfikacje] [RPG] [Launcher]


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

assasin.png

 

Znudziły Cię wszystkie bezsensowne freebuildy lub serwery na modach bez przyszłości ? Masz dosyć industrialowych kabli, wielkich maszyn

i fabryk ? Trafiłeś doskonale, bo tutaj dostajesz gwarancję, że nie będziesz się nudzić.

Postaram się opisać jak będzie wyglądać rozgrywka na serwerze oraz czym wyjątkowym dysponujemy.

Co do serwera DarknessCraft to kończe z nim, a rozpoczynam z Assassin Craft !

 

cooltext826294803.png

cooltext826296400.png Podamy przy starcie

cooltext826297525.pngTak

cooltext826298269.pngTak

cooltext826298612.pngTak

cooltext826299368.pngNie

cooltext826299811.pngNie

 

 

cooltext826294309.png

 

cooltext826302388.png

Będziesz u nich mógł kupić i sprzedać dosłownie wszystko (oprócz tego co dropi z bossów), od jedzenia aż po noże i różdżki

Handlowanie.png

 

 

cooltext826302210.png

Każdy na serwerze będzie mógł mieć własnego najemnika (kazdy ma inne bronie, atak, pancerz itp)

Wynajmowanie.png

 

 

cooltext826301109.png

O róznorodność broni nie martwcie się, poniewaz posiadamy ich około 60

Bronie.png

 

 

cooltext826301393.png

Magii u nas też nie zabraknie, każda różdżka będzie miała specjalne umiejętnośći

Rozdzki.png

 

 

cooltext826301632.png

Będziesz mógł schować swoje przedmioty w banku aby nikt ci ich nie ukradł

Bank.png

 

 

cooltext826301919.png

Oczywiście nie będzie tak łatwo ! Bandyci będą się respić na ścieżkach pomiędzy miastami

Bandyta.png

 

cooltext831682137.png

Będą nowe zbroje, hełmy i tym podobne

Zbroje.png

 

cooltext831683195.png

Nowych mobów będzie około 20-30

Moby.png

 

 

 

cooltext826307976.png

cooltext826305945.png

 

 

cooltext826309393.png

cooltext826311751.png

cooltext826312029.png

cooltext833885839.png

 

cooltext826312435.png

cooltext826313403.png

 

 

 

cooltext826308561.png

 

cooltext826316114.png

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajnie się zapowiada, mam nadzieje, że to wypali nie jak inne takie pomysły.

Na kiedy mniej-więcej zapowiadane jest otwarcie?

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Tak, będą nowe zbroje, rudy itp (pózniej dam screena)

Start zalezy od tego ilu będzie budowniczych i jak szybko uwiniemy się z mapą

Opublikowano

Dobry ja jestem modem tego o to serwa i chcę wam pokazać wzór podania na budowniczego (jak już napisaliście nie musicie zmieniać chyba że chcecie )

 

 

Nick:

Wiek (min. 13):

Imię:

Kilka słów o sobie :

Dlaczego ty ? :

Kontakt (podaj skype gg co tam masz) :

 

Prosimy też o screeny swoich prac

 

 

Prosimy stosować się do wzoru .

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Nick: Squeek

Wiek (min. 13): 15

Staż jako budowniczy : Raz byłem budowniczym na 1 serwerze

Ogarniasz Minecrafta ? : Tak

Umiesz Budować ?: Nie jestem super budowniczym ale coś tam potrafię

Kontakt (podaj skype gg co tam masz) : 45333918

Opublikowano

Nick: Czipendejs

Wiek (min. 13): 16

Staż jako budowniczy : Na paru serwerach miałem moda / architekta / kid moda miałem własne serwy no i jeden teraz buduje z kolegami ale to tak reigonalny dla znajomych

Ogarniasz Minecrafta ? : gram od początku znam na wylot bugi itd

Umiesz Budować ?: Tak budowałem naprawde pare dużych projektów lecz gustuje budowe w stylu sriedniowiecznym questy itd twierdze opuszczone lokacje tajemnicze miejsca z fabułą

Kontakt (podaj skype gg co tam masz) : Skype natan111297 gg 45333933

xmMfHrm.png
Opublikowano

@up nie chce nic mówić ale w tej rozmowie zachowałeś się jak dzieciak wyzywając kiedy on ci odmówił . Cieszę się że nie dostałeś Budowniczego

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Dominiq wiem że ty byłeś odrzucającym mówiłem do tego co płakał

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

jak można tak płakać o to że ktoś go nie przyjął

W sumie dominiq dobrze że go odrzuciłeś bo nie chce myśleć co by było jak byś go przyjął

2a32f1010caf9ce0767a1f2045c8a052.jpg
Opublikowano

@up i tu masz racje . Lepiej że nas zhejtował tutaj jakby miał strzelić focha i np rozwalić wszystko lub pobanować ludzi na serwerze

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Zapowiada się fantastycznie - czekam na serwer !

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@Up

 

Jak widzisz serwer opiera się na samych modyfikacjach, czyli nie będzie pluginów.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...