Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Test Server Patches [new mob, new armors, new weapons and more]


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Sorry, ale dałeś tylko clienta :P Mam sb zrobić wpisy, czy ma ktoś gotowe i się podzieli? Bardzo proszę ;p

Jak ktoś nie umie to ma problem ...

Widać jaką posiadasz umiejetność dodania czegoś na serwer...

I ja sie dziwilem dlaczego nie ma zadnych nowych itemkow na twoim "serferze"

Żałosne , wpisów nie umieć robić...

A sam pisał w temacie

" Co to za problem zrobić wpisy "

Widać..

Rób sam nikt nie będzie dla ciebie tracił swojego czasu :)

 

@TOP

bardzo fajne bronie , zbroje i moby też.

Widać że nie zrobił tego jakiś początkujący.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

A ja mam problem, z NPC listem, dodaje tak jak zawsze i mi się nic nie wyświetla, po zamienieniu nazwy za inną potwór się pojawia

 

@edit, poradziłem sobie z tymi mobami, ale jak ich skille odbugować ? :x

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Super dzieki za wstawke dodam do siebie na serwer ;> :)

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

ma ktos server_attr do tych mapek?

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Wszystkie budynki są już w paczce czy trzeba wgrywać plik MPCforum?

Rekrut
Opublikowano

Wszystko fajnie, tylko dlaczego nie mogę się ruszać? Syserr nic nie mówi.

 

 

 

jglw.jpg

 

za duzy speed w zbrojce

banned

Opublikowano

DL:

http://speedy.sh/VrYk4/Pulpit.zip

Skan:

https://www.virustotal.com/url/c5dc60a8ea4ba6844b07f0d9230767b98af7d1e745c837e54529c69b50535cec/analysis/1353266942/

Demo:

1353266974-U277916.png1353266990-U277916.png1353266999-U277916.png1353267014-U277916.png

 

Mógłbyś dać te pliczki na inny hosta? :) Z tego nie mogę pobrać coś nie działa mi speedy drive czyli brak konta:D

Z góry dzięki

Opublikowano

Mógłbyś dać te pliczki na inny hosta? :) Z tego nie mogę pobrać coś nie działa mi speedy drive czyli brak konta:D

Z góry dzięki

 

Trzymaj

http://www.multiupload.nl/V0HF0X7ISQ

https://www.virustotal.com/url/c5dc60a8ea4ba6844b07f0d9230767b98af7d1e745c837e54529c69b50535cec/analysis/1353266942/

Ker169.gif

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...