Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Test Server Patches [new mob, new armors, new weapons and more]


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Innymi słowy - wrzucić pewne pliki z locale itp i działa?

 

Nie wiem o co Ci chodzi:D jeśli masz konto do bety to ściągasz to i wchodziszna serwer. Natomiast jeści chcesz się z tego klienta połączyć na swój serwer to musisz go edytować.

Opublikowano

 

Czyli wnioskuje że to nowe okienko w interace pewnie służy do zrobienia tych nowych zbroi i broni z odpowiednich elementów:)

 

No mówiłem.. Jak Crafting-Box xD

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano

Nie wiem o co Ci chodzi:D jeśli masz konto do bety to ściągasz to i wchodziszna serwer. Natomiast jeści chcesz się z tego klienta połączyć na swój serwer to musisz go edytować.

A teraz to mój błąd - chodziło mi o spolszczenie gry.

/gif

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego:D tzn. jeśli ktoś ma czas to może zrobić ale nie widze sensu, bo beta będzie trwałą bodajże 7 dni:P

Walnę do cienta połowę item/mob_proto i resztę i mam spolszczony client ^^

/gif

Opublikowano

W jakim archiwum znajdują sie zbroje...

Bo szukam w c.. i nie moge znaleźć rozpakowałem all i znaleźc nie moge

Nagradzam lajkami.

pobierałem z EPVPersów

i tam też były zbroje i identyczny rozmiar.

Kto mi powie gdzie zbroje :D

Bo chcę wgrać na serwer

Bronie znalazłem tylko te zbroje.

Opublikowano

W jakim archiwum znajdują sie zbroje...

Bo szukam w c.. i nie moge znaleźć rozpakowałem all i znaleźc nie moge

Nagradzam lajkami.

pobierałem z EPVPersów

i tam też były zbroje i identyczny rozmiar.

Kto mi powie gdzie zbroje :D

Bo chcę wgrać na serwer

Bronie znalazłem tylko te zbroje.

metin2_patch_5th_armor

post-93805-0-68365800-1358604249.png
Opublikowano

Pobierasz ten z tematu i tutaj wszystko masz. Na ep*p było bodajże osobno dodawane patche.

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano

https://rapidshare.com/files/2344048287/zbroje.rar

https://www.virustotal.com/file/52ee5168a4395fc95d6e7b8f1ddbc6a1588812cd92658103969c60f70d270a91/analysis/1353156996/

 

Łap

post-93805-0-68365800-1358604249.png
Opublikowano

złapałem za jaja kilka skryptów tych okienek, mogę podesłać komuś na PW.

i przy okazji, coś wartościowego musi siedzieć w item_proto, bo jest zabezpieczone

57199140501148694665.png

Opublikowano

Ogólnie trzeba przyznać, że się postarali i próbują jakoś zatrzymać graczy. Moim zdaniem jest to dobre, że w końcu coś się zaczyna dziać ;d.

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano

@UP nie ma szukałem i nie znalazłem ;3

 

A jak ty masz to podaj ;3

 

DL:

http://speedy.sh/VrYk4/Pulpit.zip

Skan:

https://www.virustotal.com/url/c5dc60a8ea4ba6844b07f0d9230767b98af7d1e745c837e54529c69b50535cec/analysis/1353266942/

Demo:

1353266974-U277916.png1353266990-U277916.png1353266999-U277916.png1353267014-U277916.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...