Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Test Server Patches [new mob, new armors, new weapons and more]


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up.

A co to na pl jest? ;o

 

to jest na becie chwilowo, bedzie na PL mysle

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

Ten drugi screen tego systemu nowego przypomina mi crafting box'a z minecraft :D

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano

Mnie najbardziej ciekawi te nowe funkcje environment, jest do tego potrzebna nowa binka, czekałem na to. Dzięki temu będzie można robić zajebiste otoczenia, które wcześniej były niemożliwe.

sygnatura2.png


Opublikowano

Bardzo ładnie komponuje się (na filmiku) environment , po prostu cudowna sprawa. Nie wiem dlaczego ale co niektórzy narzekają że za dużo tego...hmm to jest gra MMO w dodatku ma swoje lata wprowadzenie czegoś nowego powinno graczy cieszyć a nie na odwrót ;), no ale takie jest moje zdanie. Bardzo zainteresowała mnie nowe okno czekam na więcej informacji o tym okienku.

signjpg_swwrens.jpg

Opublikowano

Skille bossów zadziałają pewnie z nową binką dopiero, tak jak było z Azraelem

 

Przecież skille bossów działają. SS:

1115172947.jpg

 

Wymień folder moba, któremu skill nie działa to sprawdzę na moim wpisie.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Klient, na którym wszystko jest odrazu poprawnie dodane:

 

 

http://dlcl.gfsrv.net/metin2/clients/pa/Metin2_Beta_Client_20121115.exe

Idzie się normalnie połączyć z serwerem?

/gif

Opublikowano

To jest klient do bety:P i łączy się z sewerem bety:P

 

pc4zm0.jpg

 

Czyli wnioskuje że to nowe okienko w interace pewnie służy do zrobienia tych nowych zbroi i broni z odpowiednich elementów:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...