Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INDUSTRIAL] BronzeCraft [BC2,IC2,RP2,FORESTRY] [WŁASNY LAUNCHER]


MultiGamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ranga vip jest na stale co jest ogromnym plusem dla tego serwera.

Serwer jest oplacony na ponad rok wiec bedzie dlugo stal, na mapie nie ma ruin, zniszczonych budynkow poniewaz teren jest regenerowany.

Jest to najlepszy serwer na jakim gram.

Dodam jeszcze ze lagi sa praktycznie wyeliminowane na serwerze

Polecam

Na serwerach mozna mnie znalezc pod nickiem:

- Husam

- HusamPL

Opublikowano

Polecam ten serwer, chociaż zostałem zbanowany ponieważ pewna osoba z opiekunów była dzieckiem co się równało z jego małą inteligencją.

Serwer jest bardzo dobry, co do Szawela to ogarnia bardzo dobrze.

 

Polecam Dr.Joint.

Opublikowano

Bym Z wielką chęcią wszedł ale serwer jest Zacofany i Jeszcze na 1.3 ! Jak juz serwery Są na 1.4.2/1.4.4/1.4.5 ....

Jeśli zrobicie Serwer na 1.4.2 to wejdę ! I ogarnę !

Zapraszam Na Serwer : 178.33.52.108 !

Serwer Nazywa się XCraft !

[Auto_Działki] [Dużo_Zabawy]

Gramy uczciwie [Plugin Anty X-Ray i na Inne Wspomagacze]

Opublikowano

Bym Z wielką chęcią wszedł ale serwer jest Zacofany i Jeszcze na 1.3 ! Jak juz serwery Są na 1.4.2/1.4.4/1.4.5 ....

Jeśli zrobicie Serwer na 1.4.2 to wejdę ! I ogarnę !

 

Serwer bedzie aktualizowany jak beda wszystkie mody co sa potrzebne i jak na razie czesto sa aktualizacje mc wiec nikt by nie nadarzyl, jestem ciekaw jaki jest serwer industrial na 1.4.5,

Jak na razie to tylko tobie przeszkadza brak aktualizacji

Na serwerach mozna mnie znalezc pod nickiem:

- Husam

- HusamPL

Opublikowano

Gorąco polecam serwer.

Wspaniała atmosfera (wszelkie przejawu chamstwa tłumione w zarodku).

Pomocni gracze i miła Administracja.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Gorąco polecam serwer.

Wspaniała atmosfera (wszelkie przejawu chamstwa tłumione w zarodku).

Pomocni gracze i miła Administracja.

 

Taaa dziwnie to troche brzmi bo sam jesteś Moderatorem na tym serwerze ^^

 

Serwer bardzo fajny, administracja miła.

Jedyne co trochę wkurza to lagi na serwerze ;(

Gdyby nie lagi, serwer numero uno ;]

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

co bartuś mało online u was że hejtujesz inne serwery?Zdejmij mi bana z ip to ci pokaże bugi na waszym bo railcraft to nie jedyny synek ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...