Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Jak zainstalować 2 minecrafty na jednyk komputerze


MultiGamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, chciałbym wam wytłumaczyć jak zainstalować 2 minecraft na jednym komputerze. Otórz jedyne co będzie nam potrzebne to:

  1. Pliki minecraft.exe [Premium/NonPremium]
  2. Notepad++ [Może być Notatnik] [Pobierz] [skan] 1/43 (Opcjonalnie)
  3. Bat To Exe Converter [Pobierz] [skan] 2/43 (Opcjonalnie)

1.Więc najpierw stwórzmy folder dla naszego osobnego "launchera"

2. Wklej minecraft.exe do naszego folderu od "launchera"

3. Uruchom notatnik lub notepad++ i zastosuj następujący kod:

 

@echo on
)
setlocal
set NAPPDATA=
set APPDATA=minecraft
Minecraft.exe
endlocal
:end

 

i zapisz z rozszerzeniem .bat

4.Teraz stwórz folder o dowolnej nazwie (u mnie jest to folder minecraft)

Opcjonalnie Linijkę setAPPDATA=minecraft

minecraft możesz zmienić na każdą inną nazwę folderu.

5. Uruchom swój plik do zmiany bat na exe i zamień plik wsadowy na exe. (Opcjonalnie)

6.Uruchom swój plik wsadowy lub exe i włącz minecrafta

7. W ten sposób masz 2 minecrafty na jednym kompie w dowolnej lokalizacji.

 

 

Jeszcze SS jak powinno wyglądać "drzewko" plików:

 

 

poradnikw.png

 

 

Proszę o zdjęcie paru procent.

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja pier****le! Super, w końcu nie muszę zmieniać wersji na paczki modów, alphe, czy najnowszą wersję! Wielki Like! Widziałem wiele takich sposobów ale żaden mi nie działał. Thx wielkie

KHA`ZIX!

Opublikowano

@Up Super by było, właśnie myślałem czy istnieje coś takiego, czekam z niecierpliwością

KHA`ZIX!

Opublikowano

@Up nawet coś takiego było by pro, tylko żeby było można 1 plikiem odpalić różne mc

KHA`ZIX!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...