Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

Sprzęt mam leciwy więc szału się nie spodziewam. Ale jeżeli da się odpalić to bym sobie pograł nawet na najgorszych ustawieniach.

Mój sprzęt;

procesor: AMD barton XP 2500+ 1,8 GHz

pamięć operacyjna: 768 MHz

Grafika: nvidia geforce Ti 4200

Rozdzielczość: aby poszła

 

Zainstalowałem grę ale pojawia się białe okno (do logowanie sie), które po chwili znika i nic sie nie dzieje.

Opublikowano

Witam

Sprzęt mam leciwy więc szału się nie spodziewam. Ale jeżeli da się odpalić to bym sobie pograł nawet na najgorszych ustawieniach.

Mój sprzęt;

procesor: AMD barton XP 2500+ 1,8 GHz

pamięć operacyjna: 768 MHz

Grafika: nvidia geforce Ti 4200

Rozdzielczość: aby poszła

 

Zainstalowałem grę ale pojawia się białe okno (do logowanie sie), które po chwili znika i nic sie nie dzieje.

Na tym sprzęcie nie dziw się, że nie odpala ci WoT ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Pewnie karta nie ogarnia funkcji renderowania. Czy tam innych opcji.Też tak mam na moim bardzo słabiutkim kompie. Zainwestuj w win7 bo na xp nie wszystkie gry odpala np. solider future.

Kup nową kartę ramy i w ogóle cały sprzęt masz do dupy.

Opublikowano

Nazwa: Intel Pentium 4 531

Ram: DDR2 2GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT 256MB

Procesor:Inter Pentium 4 CPU 3.00GHz

Zasilacz:nie znalazłem informacji na ten temat xD

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1024/768 może większy :)

Opublikowano

Nazwa: Intel Pentium 4 531

Ram: DDR2 2GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT 256MB

Procesor:Inter Pentium 4 CPU 3.00GHz

Zasilacz:nie znalazłem informacji na ten temat xD

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1024/768 może większy :)

 

 

Na średnich powinieneś spokojnie pograć.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema, jestem zielony w tych sprawach wiec podam to co wiem xDD

Intel ® Core 2CPU

4400 @ 2.00 GHz

2GHz, 1.00GB Ram

NVIDIA GeForce 210 (pamieć 1024MB)

 

Czy WoT wogule pujdzie na tym gracie ???

Opublikowano

Ram:2048 MB

Karta graficzna: NVidia GT 240

Procesor:AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4800+

Zasilacz: ---- Może obyć się bez tego ?

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1024/768

Opublikowano

Ram:2048 MB

Karta graficzna: NVidia GT 240

Procesor:AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4800+

Zasilacz: ---- Może obyć się bez tego ?

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1024/768

na low pograsz ze stałymi FPS ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Czy pójdzie mi WoT ?

Procesor : Intel Core i5-3470

RAM:GoodRAM 8GB(2x4GB) 1333Mhz CL9

Płyta główna:MSI-B75-G43

karta graficzna:ATI RADEON HD7970 1 gb

Zasilacz : OCZ ZS 550W

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Czy pójdzie mi WoT ?

Procesor : Intel Core i5-3470

RAM:GoodRAM 8GB(2x4GB) 1333Mhz CL9

Płyta główna:MSI-B75-G43

karta graficzna:ATI RADEON HD7970 1 gb

Zasilacz : OCZ ZS 550W

Tak głupiego pytania nie widziałem xD

Wszystko na max

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Wiem ale muszę czekać na kompa, a i Flap jaki masz nick w Wocie ?

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

RAM: DDR2 Dual 1,5 GB 199.5 MHz

Karta Graficzna: nVidia GeForce 9500 GT 512 MB

Procesor: Intel Celeron CPU 266 GHz

Zasilacz: na 230 V

Rozdzielczość: 1024 / 768 (najniższa)

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

RAM: DDR2 Dual 1,5 GB 199.5 MHz

Karta Graficzna: nVidia GeForce 9500 GT 512 MB

Procesor: Intel Celeron CPU 266 GHz

Zasilacz: na 230 V

Rozdzielczość: 1024 / 768 (najniższa)

Na low komfortowo pograsz.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

No właśnie na minimalnej jest 20 FPS (dość mało, częste lagi) i na maxymalnych ustawieniach też jest 20 FPS :D Od razu zaznacze że to nie mój komp, tylko kolegi.

U mnie też taka dziwna sytuacja jest, miałem ustawioną grafe średnią, to wtedy było 30 FPS i lagi, teraz mam wysoką grafe, jest mniej lagów i 30-40 FPS. O co tu chodzi? :D Mój komp:

Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4400 @ 2.00GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT

RAM: 2GB, DDR2 Dual 333.3MHz

Zasilacz: modelu nie podam, ale na max 350W

Rozdzielczość: 1024 / 768

System operacyjny: Windows Vista SP2 64bit

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

No właśnie na minimalnej jest 20 FPS (dość mało, częste lagi) i na maxymalnych ustawieniach też jest 20 FPS :D Od razu zaznacze że to nie mój komp, tylko kolegi.

U mnie też taka dziwna sytuacja jest, miałem ustawioną grafe średnią, to wtedy było 30 FPS i lagi, teraz mam wysoką grafe, jest mniej lagów i 30-40 FPS. O co tu chodzi? :D Mój komp:

Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4400 @ 2.00GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT

RAM: 2GB, DDR2 Dual 333.3MHz

Zasilacz: modelu nie podam, ale na max 350W

Rozdzielczość: 1024 / 768

System operacyjny: Windows Vista SP2 64bit

To je WoT tego nie zrozumisz xD

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Specyfikacja kompa:

Windows: Microsoft WindowsXP Professional

Pamięć RAM: 2048 MB RAM DDR3

Procesor: Intel ® Celeron ® E400 @ 2.60GHz (2 CPUs)

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT 512 MB

Pójdzie? Na jakiej grafice żeby było około 50 fps.

Nie będzie 50FPS na żadnej, bo jest cienko z CPU.

Na low w niskiej rozdzielczości powinno być płynnie z 30-40 FPS w niektórych momentach nawet 50

Ściągnij sobie GameBooster to coś FPS na pewno podskoczy ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Mój komp:

Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4400 @ 2.00GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT

RAM: 2GB, DDR2 Dual 333.3MHz

Zasilacz: modelu nie podam, ale na max 350W

Rozdzielczość: 1024 / 768

System operacyjny: Windows Vista SP2 64bit

Co ja tu mogę wymienić (tylko 1 podzespół) żeby chodziło jeszcze lepiej? Mój budżet to ok. 500 zł.

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Co ja tu mogę wymienić (tylko 1 podzespół) żeby chodziło jeszcze lepiej? Mój budżet to ok. 500 zł.

Jaki masz zasilacz i jaką płyte główną?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Nie będzie 50FPS na żadnej, bo jest cienko z CPU.

Na low w niskiej rozdzielczości powinno być płynnie z 30-40 FPS w niektórych momentach nawet 50

Ściągnij sobie GameBooster to coś FPS na pewno podskoczy ;)

 

Jak ja gram na niskiej grafice i mam prawie cały czas 40-60 fps, czasami nawet okolo 70 jak jestem w mieście.

A co do CPU to w tym roku moze kupie i3 albo i5 :P

Opublikowano

Jak ja gram na niskiej grafice i mam prawie cały czas 40-60 fps, czasami nawet okolo 70 jak jestem w mieście.

A co do CPU to w tym roku moze kupie i3 albo i5 :P

Jak mówiłem WoT to dziwna i nie zoptymalizowana gra która na słabszych sprzętach chodzi lepiej.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ram:12gb

Karta graficzna: w grze mam nvidia 635m / mam 2karty bo sie zmieniaja podczas grania (lenovo G780A)

Procesor:I7-3632QM 3.2ghz 4rdzeniowy

Zasilacz:nie wiem ale dobry 200wat +

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1600x900 (;

Probowalem na ultra ale ma 25-30fpsow a jak wiadomo bat.chata sie przy tym nie zdejmie nie wiem co zdjac ale chcialbym zeby ladnie wygladalo i przydalo by sie zeby byla grafika ta nowa

 

pozdrawiam

i licze na szybka odp

 

 

 

LAPTOP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...