Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MakersMods (Survival + Frakcje) (24/7) (100Slot) (No WH) (No Premium)


FrishPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Świetny server, bardzo miła administracja jak i gracze. Server jest po prostu świetny, 100 slotów, nie ma lagów, extra spawn, przejrzysty.

Na serverze nie ma żadnych bugów. Bardzo dobre udogodnienia, świetnie dobrane pluginy. Cud miód i orzeszki. :)

 

//BlinX.

 

Niestety myliłem się, na serwerze są bugi. Dokładnie z anty relogiem. Straciłem przez to protection 4. Serwer nie jest godny uwagi a admini nakazują graczom aby pisać komentarze na mpcforum..

Opublikowano

@ Zapraszam na serwer.

Większość miała problemy z eventem tak slyszalem :D

 

 

Myslę o dobrym evencie, jeżeli bedzie wiecej może niż 20graczy ? ( Cienko narazie z graczami! :( )

 

 

@ Dziś hallowenowy event!

osoby ktore wygrają otrzymują maski Zombie|creeper'a

3769194757.png

Opublikowano

BronekZabijaka nie grasz na serwie to się nie odzywaj a ludzie nie znają tego twojego brajana więc mają cie głęboo w dupie :P

Podrawiam aktualny admin (olo3133)

Opublikowano

@ 2up

BronekZabijaka..

Maskara to co wiem to nie grałeś na tym serwerze więc zamknij swoj pysk :) Dziękuje za uwagę.

@ Bronek jeżeli potrafisz zrob sam własny :)

Ups. ty nawet nie wiesz do czego służy plugin essentials :|

 

olo3133.

Nie mam nic do powiedzenia :)

3769194757.png

Opublikowano

@ Zapraszam na serwer!

 

Wszystko z Administracją zostało uzgodnione ;)

Mamy już 1 serwer ktory ma kopię mapy od nas !

3769194757.png

Opublikowano

Serwer oprawy technicznej jest w miarę

Administracja taka sobie nie mialem prawie stycznosci

Trudno dostac sie na serwer (albo tylko jak tak mam :D)

 

7/10 Mogę polecić ale nie w 100 % :D

Opublikowano

Ludzie ten serwer jest po prostu ZAJEBISTY

ADMINISTRACJA

10/10 - Zawsze Pomaga!

Gracze:

7/10 - Większość Dobrych i Przyjemnych

 

Serwer:

9/10 - Super Paczka Serwerowa! [AUTORSKA]

 

Serwer [OGÓLNIE]

10/10 - Super Ogólnie

^^

 

PS. REFRESH

MPC Love<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...