Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][DEDYK][RPG][MODY][NOWE RUDY, BIOMY, BRONIE][FABUŁA][16GB][AUTORSKI LAUNCHER][QUESTY][NO-PREMIUM][SERWER, NA KTÓRY CZEKAŁEŚ] DakrnessCraft


Lunner

Kilka pytań co do serwera ;).  

180 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wej?cie na serwer powinno by? poprzedzone dodanie na White-list ?

    • Tak
    • Nie
    • Tak, historia postaci (czyli tylko dla ludzi o jakiejkolwiek wyobra?ni)
  2. 2. Czy zagrasz na serwerze ?

  3. 3. Podoba Ci si? po zapowiedzi styl prowadzenia serwera ?

    • Tak
    • Nie
    • Przyda?oby si? kilka zmian (napisz pod tematem)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Quester MUSI znać plugin Citizens, a także w miarę dobrze pisać, z przekonaniem i emocjami.

 

 

// Usunąłem przez przypadek kod nieukończonego Launchera ;/. Od jutra zacznę robić nowy, o nieco prostszej budowie.

Opublikowano

Oprócz Launchera nic ciekawego :<

Gotowe mody ;)

-Simple Ores

-ExtraBiomes XL

-BoneCraft

-Backpacks

Oraz Duengon Pack :)

1338110519-U641844.png

By Nemesix

Opublikowano

Oprócz Launchera nic ciekawego :<

Gotowe mody ;)

-Simple Ores

-ExtraBiomes XL

-BoneCraft

-Backpacks

Oraz Duengon Pack :)

 

Jeszcze Balkon's weapon mod i Bunyan ;).

 

 

// A, w zapowiedzi pisze coś o autorskich modyfikacjach ?

Opublikowano

Nie wiem ,żal mi czasu na czytanie ,ale wchodzisz do cudzych prezentacji i się wywyższasz a sam gówno masz :)

1338110519-U641844.png

By Nemesix

Opublikowano

Walnij tu cytat, bo omal nie glebłem ze śmiechu (przynajmniej bym sobie łeb wyleczył ;/).

Gadkę z "gotowymi modami" zacząłeś ty chciałem Ci przypomnieć ^^. Popatrz na pierwsze posty i daty napisania.

 

 

// Według mnie komentarze pod prezentacją mają wyrażać sugestie i opinie o serwerze. Ale kto powiedział, że zawsze muszą być pozytywne ?

 

 

 

 

Poszukujemy questerów.

Opublikowano

Yhym... Jak nikt nic nie buduje to tak jest... Ja po poniedziałku startuje z robotą bo dziś się muszę uczyć do olimpiady z chemii :P Ale od razu mówię, że questy główne raczej będą długie... A serwer mógłby już właściwie wystartować... Nie ma żadnych przeciwwskazań. Tylko BorderGuard i cuboidy zrobić. No i forum by się przydało do WL :P

 

Jeśli ktoś chciałby przeczytać cały prolog to znajdzie go poniżej :P

 

 

- Akari, chodź tu szybko! Zobacz, co znalazłem!

- Znalazłeś coś ?

- Tak! Jakiś pergamin, chodź tu szybko, bo nie potrafię tego odczytać.

- Już. Hmm… Już czytam:

 

45 Tristek, rok 3742 Ery Powstania

To koniec świata! Wszędzie dookoła chodzą trupy, ziemia się rozstępuje, ludzie krzyczą! Nie wiem, jak długo uda mi się przetrwać. Chowam się teraz w jednej z jaskiń. Tuż przede mną chodzą te śmierdzące śmiercią i zgniłym mięsem potwory. Na szczęście skrywają mnie liany. Oby żadnemu z tych przybłęd nie wpadło do głowy tu zajrzeć!

ż za dzień! W jednej chwili wszystko ucichło, a te stwory gdzieś się rozeszły. Poszukam lepszej kryjówki.

46 Tristek, rok 3742 Ery Powstania

Wczoraj wziąłem potrzebne zapasy z domów, które ocalały i trochę orężu, by móc się bronić przed tymi stworami. Znalazłem dosyć dużą jaskinię, położoną wysoko w górach niedaleko od mojej wioski. Cała moja rodzina zginęła, przyjaciele, wszyscy moi sąsiedzi, nie spodziewałem się więc, że zastanę gdziekolwiek kogoś żywego. Dookoła były porozrzucane części ciał, wokół których kłębiły się już muchy. Niedaleko mojej nowej jaskini jest trudno dostępny płaskowyż, na którym rośnie dużo drzew, więc będę miał surowiec na opał. Cały dzisiejszy dzień było cicho i spokojnie. Nie zniosę dłużej tej ciszy!

48 Tristek, rok 3742 Ery Powstania

Przez całe dwa dni u podnóża gór grasowały te wstrętne stwory. Tym razem mogłem przyjrzeć się lepiej tej zgrai. Wśród tych umarlaków zauważyłem też jakieś białe kształty. Myślę, że to szkielety. Wątpię w to jednak, ponieważ same kości nie mogłyby się utrzymać. Dziwię się też, że nie zauważyłem ich pierwszego dnia. Może wtedy ich nie było? Może dołączyły do trupów dopiero teraz i szukają czegoś, co można zjeść? Tego nie wiem, ale zdecydowałem, że jednak wolę ciszę i spokój.

 

 

 

 

- To chyba jest kawałek pamiętnika osoby, która żyła przed Przetworzeniem i zasianiem się nasionka Prastarego Drzewa Życia. To cud, że ten pergamin przetrwał do dziś! Być może jest to spowodowane wysokością położenia tej jaskini. – oznajmiła Akari.

Czyli nie powinniśmy tego zabierać? – spytał towarzysz.

-Raczej nie… - zasmuciła się Akari.

- Spójrz Akari! Za skałą jest jeszcze jeden papier!

 

 

5 Karay, rok 3742 Ery Powstania

Wczoraj, spoglądając na zewnątrz jaskini, zauważyłem grupę, składającą się z dwóch orków, trzech elfów i kobiety. Zacząłem ich wołać. Zaczęli się rozglądać. Postanowiłem, więc zamachać do nich, by mnie zauważyli. Ruszyli w moją stronę, więc na wszelki wypadek wziąwszy żelazny miecz, począłem schodzić po stromych skałach w dół zbocza. Spotkaliśmy się mniej więcej w połowie wysokości zbocza. Po twarzach każdego z nich rozpoznałem, że cieszą się z odnalezienia kolejnego ocalałego. Ja również się cieszyłem, ponieważ miałem już pewność, że nie jestem ostatnim ocalałym po tej katastrofie. Nie zwlekaliśmy z pójściem do mojej kryjówki. Jeden z orków, który jak się później dowiedziałem, nosił imię Arkt-um-duli spytał, czy w mojej jaskini jest wystarczająco miejsca dla nas wszystkich i czy mogliby zamieszkać razem ze mną. Wszyscy byli bardzo mili. W dodatku podzieliliśmy obowiązki między nas. Teraz żyło mi się o wiele łatwiej. Ja zbierałem drewno na opał i czasami z jednym z orków schodziłem w dół zbocza w poszukiwaniu jedzenia.

15 Karay, rok 3742 Ery Powstania

Przez długi czas prowadziliśmy stosunkowo spokojne życie, jak na te czasy. Co jakiś czas powracały te stwory, do których dołączyły teraz ogromne pająki. Wszystkie od pewnego czasu nie boją wchodzić po skałach. To sprawia nam duży problem, ponieważ musimy się przed nimi bronić. Najgorsze są pająki. Potrafią one wspinać się po pionowych ścianach na nawet po sklepieniach, więc do jaskini trafia ich do nas najwięcej ze wszystkich potworów. Zaczęło nam jednak brakować pożywienia, więc jeszcze dziś zabieramy cały potrzebny ekwipunek i wyruszamy w podróż w poszukiwaniu innego schronienia.

17 Karay, rok 3742 Ery Powstania

Po długim marszu usłyszeliśmy głuche trzaskanie spod ziemi. Po chwili namysłu postanowiliśmy dokopać się do źródła tego dźwięku. Okazało się, że pod ziemią skrywa się ogromna jaskinia, w której rosło drzewo z ogromną prędkością i z hukiem rozsadzało skały. Tuż za drzewem była ogromna przepaść, na której dnie było można dostrzec magmę. Po około trzydziestu minutach drzewo przestało rosnąć i rozpychać skały. Usłyszeliśmy zwierzęta więc wyszliśmy na powierzchnię. Okazało się, że znajduje się tam małe stadko świń, krów i owiec, oraz para kur. Na drugi dzień było ich już trzy razy więcej! Pewnego dnia te odrażające stwory znów przybyły, lecz jakaś dziwna aura nie pozwoliła im się do nas zbliżyć.

 

-To z pewnością opisuje powstawanie Prastarego Drzewa Życia. - stwierdziła Akari. – Lecz co się stało z orkami, skoro żadnego z nich nie ma już na świecie?

- Tego się już chyba nie dowiemy… - wyszeptał jej towarzysz.

- Mam nadzieję, – rozmyślała Akari. - że kiedyś znajdziemy następną część Pamiętnika Ocalałego.

- Ale jeśli „ocalały” był przy Prastarym Drzewie Życia, kiedy miał jeszcze ten kawałek swojego pamiętnika… Jak ten pergamin znalazł się tutaj?

- Prawdopodobnie przyniósł go tu wiatr. – stwierdziła Akari. - To kolejny cud! Pamiętasz? W pozostałości pamiętnika, którą udało mu się zachować i zabezpieczyć przed zniszczeniem, opisał on kiedyś, że jego kartki wypadły mu z ciągłego przewracania ich i rozwiał je wiatr. Dlatego właśnie postanowił je zabezpieczyć. Nie pierwszy już raz mu się to zdarzyło…

0fadd1a97eb06d60edd20a961fdf2396.jpg
Opublikowano

Proponuję założyć forum. Wszyscy zainteresowani grą założyliby tam konta i mogliby zadawać pytania dot. serwera. Śmiało mogę zająć się opowiadaniem.

0fadd1a97eb06d60edd20a961fdf2396.jpg
Opublikowano

Forum zostanie założone, w środę się tym zajmę. Co do serwera to zostało dograne Heroes, trwają prace nad klientem. Za tydzień/dwa beta testy !

Opublikowano

Forum w fazie konfigurowania :P Prawdopodobnie już jutro będzie można korzystać. Będzie można także złożyć podanie na beta testera. Testy (na tylko i wyłącznie moje rokowania) rozpoczną się w środę. Ja chcę to zrobić szybko, ale sam wszystkiego nie zrobię. Ja zajmuję się konfiguracją Heroes oraz wymyślaniem fabuły i robieniem questów głównych, i być może jeszcze forum :P

0fadd1a97eb06d60edd20a961fdf2396.jpg
Opublikowano

Poznaj mnie ;P Niestety pojawiły się przeszkody, gdyż nie mogłem używać komputera przez cały wczorajszy dzień. Nie będę was kłamał: Beta-testy naprawdę niedługo.

0fadd1a97eb06d60edd20a961fdf2396.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...