Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][DEDYK][RPG][MODY][NOWE RUDY, BIOMY, BRONIE][FABUŁA][16GB][AUTORSKI LAUNCHER][QUESTY][NO-PREMIUM][SERWER, NA KTÓRY CZEKAŁEŚ] DakrnessCraft


Lunner

Kilka pytań co do serwera ;).  

180 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wej?cie na serwer powinno by? poprzedzone dodanie na White-list ?

    • Tak
    • Nie
    • Tak, historia postaci (czyli tylko dla ludzi o jakiejkolwiek wyobra?ni)
  2. 2. Czy zagrasz na serwerze ?

  3. 3. Podoba Ci si? po zapowiedzi styl prowadzenia serwera ?

    • Tak
    • Nie
    • Przyda?oby si? kilka zmian (napisz pod tematem)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może będzie, zainstaluję to na pierwsze kilka dni, jeśli będzie siać za duży chaos to mod robi out ;).

 

 

Volume, pisz na GG

 

44598679

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek (tylko 14+) : 15

Nick w grze: Squeek

Doświadczenie na serwerach RPG od 1 do 10 : 8

Znajomość języka ojczystego : 9

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: Od 3 Do 5 H

Dlaczego Ty ? :Dlaczego ja ?? hmm umiem budować jestem towarzyski i ogarnięty.

Ocena twoich możliwości jako budowniczego: 7 nie jestem jakiś super w budowaniu ale znam się trochę na pluginach i innych rzeczach więc będę w stanie pomóc w innych sprawach.

Opublikowano

Wiek (tylko 14+) : 15 ; >

Nick w grze: AdiQ

Doświadczenie na serwerach RPG od 1 do 10 : 8,5 ; >

Znajomość języka ojczystego: 9 (każdemu zdarzaja sie błędy) : )

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: w tygodniu z trzy , cztery godziny a jeżeli chodzi o weekend to do siedmiu godzin ; >

Dlaczego Ty ? : Hmm, myślę ze jestem pomysłowy i skory do pomocy ; >

Ocena twoich możliwości jako budowniczego:Hmm, myślę że ten punkt jest zbędny jeżeli chodzi o QUESTERA

Opublikowano

Lunner spytaj efee czy azurkowi daruje pisanie podania jeśli łaska. I powiedz że z chęcią mu pomoge budować Screena mi raczej darujecie bo budowałem u efee nie raz.

fzn014b0uhps_t.jpg

Opublikowano

Serio potrzebujemy kilku questerów? :P

Dokładnie to są dzieje sprzed i zaraz po narodzeniu się Prastarego Drzewa Życia, czyli z czasów Przetworzenia.

0fadd1a97eb06d60edd20a961fdf2396.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...