Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

po liście umie nic nie znajdziesz bo większość to komedia ecchi i tp chodzi mi o taką fajną akcje dobra animacje i klimat i by to było jakieś bardzo dobre anime z końcem albo planowanym następnym sezonem by nie było porzucone najlepiej by było przynajmniej trochę krwawe i nie było cenzurowane  

Edytowane przez BOZASNE
  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po liście umie nic nie znajdziesz bo większość to komedia ecchi i tp chodzi mi o taką fajną akcje dobra animacje i klimat i by to było jakieś bardzo dobre anime z końcem albo planowanym następnym sezonem by nie było porzucone najlepiej by było przynajmniej trochę krwawe i nie było cenzurowane  

Obejrz sobie guilty crown.

XrgAYyk.png


 

Opublikowano (edytowane)

Szukam anime na wzór no game no life i code geass gdzie główny bohater jest wielkim mózgiem :D

1.Death note. Pewnie ogladales, ale ja twojej listy nie widzę, to nie wiem..

2. One outs. Tematyka baseballu, glowny bohater bardzo inteligentny. 

Edytowane przez Rhide

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

1.Death note. Pewnie ogladales, ale ja twojej listy nie widzę, to nie wiem..

2. One outs. Tematyka baseballu, glowny bohater bardzo inteligentny. 

1. Oglądnąłem z 2-3 odcinki może wrócę do serii

2. nie interesują mnie sporty w anime

Opublikowano (edytowane)

1. Oglądnąłem z 2-3 odcinki może wrócę do serii

2. nie interesują mnie sporty w anime

1. Ja mam taką zasade, że nie porzucam anime póki nie obejrze przynajmniej 1/4 ilości jego odcinków. 2-3 odcinki to za mało, żeby móc wczuć się w death note, który ma 37 odcinków, więc warto kontynuować swoją przygode z tym anime. Jest to anime, który każdy musi znać, prawdopodobnie za kilka lat stanie sie klasykiem. Ogólnie jest bardzo fajne.

Edytowane przez Rhide

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

ponownie ponawiam prośbę o jakieś fajne anime.


od @Rhide dostałem ciekawą propozycje wiec


dodaje ja do listy (chcę co najmniej 2 jeszcze ciekawe propozycje)


Code Geass odpada, nie dałem rady tego oglądać


 tak więc czekam :]


Opublikowano

 

ponownie ponawiam prośbę o jakieś fajne anime.

od @Rhide dostałem ciekawą propozycje wiec

dodaje ja do listy (chcę co najmniej 2 jeszcze ciekawe propozycje)

Code Geass odpada, nie dałem rady tego oglądać

 tak więc czekam :]

 

Zobacz sobie btooom.

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

 

ponownie ponawiam prośbę o jakieś fajne anime.

od @Rhide dostałem ciekawą propozycje wiec

dodaje ja do listy (chcę co najmniej 2 jeszcze ciekawe propozycje)

Code Geass odpada, nie dałem rady tego oglądać

 tak więc czekam :]

 

Jakieś wymagania co do anime?

 

Link do listy?

 

Angel Beats!

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Szukam anime, które jest podobne w 80% do Naruto oraz Dragon Bala.

bleach i inne tego typu tasiemce. Np. one piece.

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

bleach i inne tego typu tasiemce. Np. one piece.

Możesz bardziej opisać te "tasiemce "? Szukam dobrego tytułu żeby miało super fabułę itp.
Opublikowano (edytowane)

Możesz bardziej opisać te "tasiemce "? Szukam dobrego tytułu żeby miało super fabułę itp.

One piece nie oglądałem.

 

Krótko opisze ci bleacha, chociaż wszystkie tasiemce są podobne.

 

Jest sobie uczeń, spotyka dziewczyna, ta mu daje moc (brzmi oryginalnie, nie?<ironia>) potem okazuje się, że dziewczyna, która dała mu moc jest shinigami, i musi zaibjać złe dusze na świecie. Przekazanie swojej mocy jak potem się okazuje było nielegalne, więc musi ponieś konsekwencje. Ichigo chcę ją uratować, bla bla bla, spotyka przeciwnika, pokonuje go po treningu. Potem nastepny przeciwnik, nowe moce, bla bla znowu go  pokonuje. Mniej więcej na tym to polega. Polecam, 7/10

 

 

 

 

one piece:

 

 

 

Edytowane przez Rhide

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Narazie się wstrzymam i poczekam na innych odpowiedzi. Głównie chodzi mi o to, że główny bohater.ma.w sobie potwora i z początku go nie kontroluje.lecz.potem,stają się przyjaciółmi.

Opublikowano

Narazie się wstrzymam i poczekam na innych odpowiedzi. Głównie chodzi mi o to, że główny bohater.ma.w sobie potwora i z początku go nie kontroluje.lecz.potem,stają się przyjaciółmi.

Nie ma drugiego takiego anime jak Naruto...( w sumie bleach najbardziej pasuje)

Oglądnij sobie Shingeki no Kyojin

Opublikowano (edytowane)

Szukam anime: akcja, super moce badz romans. Ktoras z tych 3 kategorii badz moze byc nawet i wszystko w jednym. Kreska ma byc przyzwoita i cos najlepiej +2008 rok  Aaa i nie chce tasemcow. Maksymalnie 50 odcinkow. Zeby nie podawac anime, ktore ogladalem lub porzucilem:

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez ProUser

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Witam szukam jakiegoś iście psychopatycznego anime z toną krwi bez cenzury takie co ryje iście banie.

Opublikowano (edytowane)

Witam szukam jakiegoś iście psychopatycznego anime z toną krwi bez cenzury takie co ryje iście banie.

Psychopatyczne, czy psychologiczne? Bo gatunku psychopatyczne nie znam.

Edytowane przez Rhide

XrgAYyk.png


 

Opublikowano (edytowane)

Witam szukam jakiegoś iście psychopatycznego anime z toną krwi bez cenzury takie co ryje iście banie.

 

Psychopatyczne, czy psychologiczne? Bo gatunku psychopatyczne nie znam.

 

Może chodzi o anime gdzie ktoś macha toporem na lewo i prawo, do tego rzeki krwi itp.? Przynajmniej tak to rozumiem.

 

@Rhide

 

Dziękuję za wskazanie błędu. ^_^

Edytowane przez SolidMan
Opublikowano

Może chodzi o anime gdzie ktoś macha toporem na lewo i prawo, do tego rzeki krwi itp.? Bynajmniej tak to rozumiem.

Przynajmniej*

 

http://sjp.pl/bynajmniej

 

 

 

Witam szukam jakiegoś iście psychopatycznego anime z toną krwi bez cenzury takie co ryje iście banie.

Jeśli jest tak jak mówi kolega u góry, to polecam deadman wonderland, btoom, mirai nikki, another

XrgAYyk.png


 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...