Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kultura - West a Nordic East


damomo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mowa jest o W-NE to po pierwsze raczej mało kto zamierza grać na 200~ pingu, a po drugie z tego co wiem to na NE są rodacy a nie Wescie :<

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tu sa gracz i tu sa gracze nie ma wielkiej roznicy w kulturze... jak juz masz sie przenosic to zaleznie od tego czy masz tam przyjaciol lub czy masz zamiar kupowac rp bo na wescie nie da sie w pln ;P

btw to zalezy tez od tego czy takze uwazasz ze cytuje... "polaczki i ruski ciagle flamuja, trolluja i nie potrafia grac" bo ja osobiscie tak nie uwazam

jezeli trafiam na typowego rosjanina albo to jakis pozadny gracz, ktory bardzo dobrze gra albo jest po prostu slaby jak inni ;] co do polakow to licze ze spotkam takich z ktorymi da sie dogadac...

jezeli takich spotkasz to bedzie ci sie milo gralo, a jak spotkasz tych drugich to niestety masz zesrana gre poniewaz oni nie pojda na ugode tylko albo nafeeduja i leave albo beda grali dobrze, ale sami i przez to ucierpi twoja druzyna ;) zazwyczaj ci drodzy to flamerzy i trolle ^^

Opublikowano

Hmm mowa o Eu Nordic. Gram dużo normali/rankedów i powiem wam, że kultura jest i to duża. Wiadome, że trafi się na kilka meczy jakistroll, który insta lock'uje postać, ale teraz to już rzadkość . Ja zawsze trafiam np. na normalach na takich ludzi co piszą na czacie mid itd., ale ja pytam czy mogę mid'a, to oni pewnie. I takie zachowanie mnie zdumiewa :) mało kto mnie flami na czacie, zazwyczaj piszą po udanej akcji GJ, ja u2 i wtedy jest miła atmosfera. Z flame spotkałem się tylko, jak grałem z kolegami :) oni zawsze what a noob itd... Ale nie o to chodzi. Wczoraj zagrałem mecz na Weście, normal. Od razu 2 gości insta lock, został mi mid, to myślę okey, wziąłem Brand'a. Bez pomocy wziąłeś FB na Syndrę i gank'owałem bot'a itd. Double kill na bocie z moją pomocą, Ashe napisał, że ks kills... Ale okey zignorowałem to i gram. Staty 19/2 no myślę Easy mecz. A tutaj u nas każdy 1/11, 2/7, w killach 26/48. Weź ty wygraj.

Wolę grać na East'cie, kultura tak jak i tu jest podobna ;)

wobqx.jpg
Opublikowano

Najlepsza kultura to tylko koreańce , to jest dla nich sport narodowy i tam pro-gamer ma większe branie niż jakiś piosenkarz czy coś :F

Grałem tam kilka meczy (zostawiłem konto na 6lvl) i jak im napiszesz że jesteś z EU to przestają "krzaczkami" pisać i normalnie sie porozumiewają , zero flame a każda gra trzyma poziom min. 35 minut

 

 

Ale chyba nikt nie chce grać z koreańcami , right? dlatego graj tam gdzie kumple grają

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Najlepsza kultura to tylko koreańce , to jest dla nich sport narodowy i tam pro-gamer ma większe branie niż jakiś piosenkarz czy coś :F

Grałem tam kilka meczy (zostawiłem konto na 6lvl) i jak im napiszesz że jesteś z EU to przestają "krzaczkami" pisać i normalnie sie porozumiewają , zero flame a każda gra trzyma poziom min. 35 minut

 

 

Ale chyba nikt nie chce grać z koreańcami , right? dlatego graj tam gdzie kumple grają

 

W sumie podsunąłeś mi bardzo dobry pomysł.

Może namówię znajomych aby razem ze mną grali na koerańskim serwerze. Ciekaw jestem jak będzie z pingiem.

Opublikowano

Na wescie jest to samo co na nordicu , ale wszyscy mówią idz na westa będziesz miał elo 2k+ to nic się nie ma grałeś chu*owo na nordicu/eascie to nie nie zmieni że się przeniesiesz. Lepiej zostań na wescie ... Ping na koreańcu około 300+ <3

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

Nie chodzi mi o elo, irytuje mnie po prostu sama gra, w sumie tego nawet grą nie można nazwać.

To jest zbiorowisko debili, którzy spamią na tym czacie, wyzywają wszystko co się rusza.

Tylko z tego powodu zastanawiam się nad zmianą.

Opublikowano

W sumie podsunąłeś mi bardzo dobry pomysł.

Może namówię znajomych aby razem ze mną grali na koerańskim serwerze. Ciekaw jestem jak będzie z pingiem.

 

Jak kumple sie zgodzą to idź , pograsz z kumplami a jak nikogo nie będzie to zagrasz samemu normala i mówie Ci , poziom Cie powali .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

W końcu koreańce mają po 6 palców, poziom gry na pewno będzie wyższy niż na EU, co do kultury zobaczymy.

Właśnie pobieram klienta na koreański jak i zarówno amerykański serwer.

Posprawdzam na noob'charach jak się gra i wybiorę najlepiej jak to tylko możliwe.

 

Dzięki za odpowiedzi.

Opublikowano

Lepiej grać tam gdzie masz dużo przyjaciół, a jeżeli wybierzesz tych dobrych graczy ze swoich gier i z nimi grac to nie będziesz miał noobków w teamie, proste.

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Niezależnie od serwera, flamerzy, trolle i inne gówna spotkasz... To plaga, której nie da się zwalczyć... Pogódź się z tym. Jest jeden sposób na brak flejmu, przenieś się na serwer tajwański, chiński - tam nie zrozumiesz flejmu w cudownym języku.

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

W końcu koreańce mają po 6 palców, poziom gry na pewno będzie wyższy niż na EU, co do kultury zobaczymy.

Właśnie pobieram klienta na koreański jak i zarówno amerykański serwer.

Posprawdzam na noob'charach jak się gra i wybiorę najlepiej jak to tylko możliwe.

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

NA ping ~200 więc czasami jakaś akcja/lasthit nie wyjdzie . Na Koreańskim miałem ~100 więc prawie nic

@2up slaby czy dobry? sa az tak slabi? ^^

czy az tak swietni jak na poczatek?

 

Cholernie dobrzy... to też troche problem bo ciężej jest sie wybić z tego początkowego ELO

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

na wescie wyzsza kultura gry, nie ma co mówić :>

ja przeniosiłem się z NA(grałem tam ponad rok) > EUW (rok) > EUNE (do teraz)

NA=EUW to samo ladnie kulturalnie,

EUNE hehehe, debile unskilledy, same K9 i SK fani tyle.

//pornografia

Opublikowano

Hmm moim zdaniem to jeden szajs np. Dzis na moim rankedzie, pickujemy supporta i jest dobrze, a tu nagle adc odpierdziela ze on nie gra z kayle na support'a ze to gowno i zaczal wyklinac po Polsku, i taki polaczek z cv i jeszcze czyms oznaimil idzie afk. To samo masz na west, jesli chcesz nabrac skilla to pograj na koreanskim to jest moc, tam zaczynaja ci naj.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Arcymistrz
Opublikowano

na wescie wyzsza kultura gry, nie ma co mówić :>

ja przeniosiłem się z NA(grałem tam ponad rok) > EUW (rok) > EUNE (do teraz)

NA=EUW to samo ladnie kulturalnie,

EUNE hehehe, debile unskilledy, same K9 i SK fani tyle.

Proszę Ciebie człowieku, nie porównuj NA do EUW, bo Ci chyba coś nie tak chodzi. Grałeś rok ? hmm... ciekawe, i dalej porównujesz NA do EUW, pograj prawdziwy rok, i porównuj wtedy, gram na NA prawdziwy rok, i na EUW od 3 miesięcy na 30 lvl, i widać różnicę na rankedach, nie ma flame kto gdzie idzie, każdy się dogaduje, więc proszę Ciebie nie rób tego, bo obrażasz serwer NA. Na serwerze ameryki mam ping 210 z bardzo słabym komputerem sprzed 8 lat, mam 21 FPS'ów, i nie mam lagów ? :O, więc co piszecie? Ping odstrasza, ale jest to nieodczuwalne, brat na laptopie gra na full detalach i nie ma nawet ciupi ciupi laga. Ludzie są fajni, jednak dobrze jest znać angielski, bo Polacy wyrobili nam opinię nawet na NA :D, jednak nie każdy za to flam'uje i wychodzi. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem jakiegoś trolla / feedera / flamera, na NA jest to rzadkość. Jak ktoś ma tam konto i chce pograć normalne itp. to zapraszam

Nick : SopeLInno

Opublikowano

zarówno na west jak i nordic na low elo kazdy cie zbluzga bo przeciez tacy ludzie innych postaci niż ap na midzie nie widzieli, dopiero od jakiegos tam 2k elo zaczynaja byc ogarnieci ludzi i nie bluzgaja cie jak pikasz np. na mida garena ;p który jest dobry. jak mnie ktos wkurwia i bluzga to odrazu daje ignore i report po grze, na chwile obecna mam ponad 80 osob w liscie ignorowanych na lolu. przynajmniej po przegranej grze wiem, ze to nie z mojej winy, więcej zrobić nie mogłem ^^.

Opublikowano

Proszę Ciebie człowieku, nie porównuj NA do EUW, bo Ci chyba coś nie tak chodzi. Grałeś rok ? hmm... ciekawe, i dalej porównujesz NA do EUW, pograj prawdziwy rok, i porównuj wtedy, gram na NA prawdziwy rok, i na EUW od 3 miesięcy na 30 lvl, i widać różnicę na rankedach, nie ma flame kto gdzie idzie, każdy się dogaduje, więc proszę Ciebie nie rób tego, bo obrażasz serwer NA. Na serwerze ameryki mam ping 210 z bardzo słabym komputerem sprzed 8 lat, mam 21 FPS'ów, i nie mam lagów ? :O, więc co piszecie? Ping odstrasza, ale jest to nieodczuwalne, brat na laptopie gra na full detalach i nie ma nawet ciupi ciupi laga. Ludzie są fajni, jednak dobrze jest znać angielski, bo Polacy wyrobili nam opinię nawet na NA :D, jednak nie każdy za to flam'uje i wychodzi. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem jakiegoś trolla / feedera / flamera, na NA jest to rzadkość. Jak ktoś ma tam konto i chce pograć normalne itp. to zapraszam

Nick : SopeLInno

 

Niestety przy moim obecnym pingu (170ms) odczuwam wielki dyskomfort.

Korean to jednak najrozsądniejszy wybór.

Opublikowano

Dziś na NA trafiłem na fidlesticka, ja grałem morganą na midzie 3x go zabiłem i zaczął po mnie jechać, ze jestem cienki, że mnie zjedzie, ze jestem noobem, całe 30 min mi płakał na czacie :D ale ja mam wyje*ane na takich ludzi jak dla mnie to jest zabawa :D

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Również polecam serwer NA gram tam ponad rok, wysoki poziom kultury, mniej idiotów tj. w większosci polakow, ruskow i turasów.



Nick: Pow3r / pain

Opublikowano

Na wescie są ogarnięci ludzie w porównaniu do NE to koszmar... Jeden kill i już flame od strony zabitego. Jak masz znajomych na NE to graj tu ale jak nie to na west idź. Po prostu lepiej się tam gra.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...