Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2][DEDYK][150 SLOTÓW][UNIKALNY!][MIŁA ADMINISTRACJA]Poland-Craft - Serwer dla Ciebie już na wersji 1.4.2!


Poland-Craft

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci sie serwer?

    • Tak :)
      32
    • Czy ja wiem...
      20
    • Nie :<
      28

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm taka serwerownia juz istnieje polandcraft.eu masakra ze ktos sie pruboje podszywac pod najlepsza serwerownie w polce :/

Pozdrawiam, nms.

GG: 23221415

TS3: vapearmy.pl


valogosign.png

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Nie wiesz to się nie wypowiadaj...

My istniejemy już od kwietnia z różnymi przerwami, wzlotami i upadkami. ;)

I masakra, że myślisz, że PolandCraft.EU to najlepsza serwerownia w Polsce. :P

Opublikowano

Ziom, ja Cie proszę...

Ty sobie żarty robisz czy co? Połowa serwerów w Polsce ma nazwę PolandCraft...

Nie jest jeden PolandCraft. A poza tym mój PolandCraft istnieje od kwietnia z różnymi wzlotami i upadkami. ;)

I jeszcze jedno.

Jeżeli mnie nie znasz to się nie wypowiadaj. I nie, żadne dziecko. 19 latek na karku :<

Ziom, ja Cie proszę...

Ty sobie żarty robisz czy co? Połowa serwerów w Polsce ma nazwę PolandCraft...

Nie jest jeden PolandCraft. A poza tym mój PolandCraft istnieje od kwietnia z różnymi wzlotami i upadkami. ;)

I jeszcze jedno.

Jeżeli mnie nie znasz to się nie wypowiadaj. I nie, żadne dziecko. 19 latek na karku :<

 

 

HHahhahahha 19lat jakie smieszne dziecko akurat co jak co zanam tego typa mam go na skype ADMIN TO OSZUST a Na DODATEK MA 11lat SERWER KUPIL MU TATA WIEM BO GO ZNAM TO TAKI CIOTA ZE MASAKRA PODSZYWA SIe POD SERWEROWNIE

Opublikowano

@Czekam na admina serwera - Ktoś podwalił mi mój oryginalny nick: Luzak30

 

Kontakt w grze lub na youtube.pl/luzakk30

 

Mam nadzieję, że admin szybko reaguje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...