Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Premium][No-Hamachi][WL][Life-MC][1.3.2] - Serwer typu Kwadratowa Masakra - Misseria!


Zegarek1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:14

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.3

 

Skype(Tak/Nie): tak

 

TS (Tak/Nie): tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: DzemikTV

 

Nick w grze: Dzemik

 

Coś o sobie: Mam na imię : Mateusz Mieszkam W Łodzi i mam 14 lat

 

 

Troche za mało o sobie, ale dodany.

 

Dziękujemy również graczowi pdrv oraz iDoxi za grief mapy, postanowili się zemścić po tym, że chcieli PvP - Włączyłem, potem płakali, że ktos ich zabił (ostrzegałem) i postanowili zgriefować mape (Mają bana na IP, już 4 osoby za grief, a ogółem 6).

Daj lajka, to wspomoże...

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzę, ze kilka osób odeszło bo wyłączyłem PvP, mimo, że ostrzegałem co może się stać, potem się stało i nawet spowodowało to Grief mapy. Jeśli ktoś nie chce grać to nie piszcie ''nie gram tu'' przez kilka godzin tylko napiszcie raz i wyjdźcie ;)

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.1

Skype(Tak/Nie):nie

TS (Tak/Nie):nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:nie

Nick w grzebless:

Coś o sobie:jestemfajnym czlowiekem nie grifuje

Opublikowano

Podanie na WL:

 

Wiek:15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.7

Skype(Tak/Nie):nie

TS (Tak/Nie):tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:nie

Nick w grze:Gromek

Coś o sobie:nie utrudniam gry innym i nie psuje ich pracy

Bez_nazwy.gif

 

Opublikowano

Wiek:14/15 Lat

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 2 lata gram < nie pamietam wersi >

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:TAK , plewa7

Nick w grze: plewa7

Coś o sobie: Jestem pro graczem gram sporo , nie grifuje ;D ANIOŁEK

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.1

Skype(Tak/Nie):nie

TS (Tak/Nie):nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:nie

Nick w grzebless:

Coś o sobie:jestemfajnym czlowiekem nie grifuje

Podanie na WL:

 

 

Wiek:15

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.7

 

Skype(Tak/Nie):nie

 

TS (Tak/Nie):tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:nie

 

Nick w grze:Gromek

 

Coś o sobie:nie utrudniam gry innym i nie psuje ich pracy

 

 

Nie

 

 

Wiek:14/15 Lat

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 3,5 lat gram < nie pamietam wersi >

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:TAK , plewa7

Nick w grze: plewa7

Coś o sobie: Jestem pro graczem gram sporo , nie grifuje ;D ANIOŁEK

 

 

Grasz 3,5 mimo, że minecraft ma 2 lata - 3 lata temu wyszedł na przeglądarke? Okej...

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:

13

Staż w Minecraft (Od której wersji?):

1.7 beta

Skype(Tak/Nie):

tak

TS (Tak/Nie):

tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:

Zozolekpl

Nick w grze:

Zozolekpl

Coś o sobie:

Lubie grać w minecraft i szukam fajnego serwera KM i jak ten bedzie fajny napewno polece znajomym itp

:)

Opublikowano

Wiek:

13

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):

1.7 beta

 

Skype(Tak/Nie):

tak

 

TS (Tak/Nie):

tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:

Zozolekpl

 

Nick w grze:

Zozolekpl

 

Coś o sobie:

Lubie grać w minecraft i szukam fajnego serwera KM i jak ten bedzie fajny napewno polece znajomym itp

:)

 

 

Wiek: 16 lat

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Alpha 1.2

 

Skype(Tak/Nie): Tak

 

TS (Tak/Nie): Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: SopherBob

 

Nick w grze: MrSopher

 

Coś o sobie:

http://nastolatek.tumblr.com/

 

 

Dodani :)

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.7.3

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:AlvaroMinkraft

Nick w grze:AlvaroMC

Coś o sobie:Mam na imię Rafal rok 98 chodze do gimnazjum.Lubie sport,malarstwo nie lubie trollow i doceniam czyjąś pracę

Opublikowano

Wiek: 13

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Gram w minecraft'a od wersji 1.5 beta

Skype(Tak/Nie): tak

TS (Tak/Nie):tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: tak MegaKrycha1

Nick w grze: Risen

Coś o sobie: Lubie pograć czasami na serwerach... interesuje się informatyką...

Zapraszam s3.hostmc.pl:20336

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.7.3

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:AlvaroMinkraft

Nick w grze:AlvaroMC

Coś o sobie:Mam na imię Rafal rok 98 chodze do gimnazjum.Lubie sport,malarstwo nie lubie trollow i doceniam czyjąś pracę

 

Dodany

 

 

Wiek: 13

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Gram w minecraft'a od wersji 1.5 beta

 

Skype(Tak/Nie): tak

 

TS (Tak/Nie):tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: tak MegaKrycha1

 

Nick w grze: Risen

 

Coś o sobie: Lubie pograć czasami na serwerach... interesuje się informatyką...

 

 

Trochę mało o sobie, ale dodany ;)

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek: 14

Staż w Minecraft (Od której wersji?): beta 1.3_01

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: PustyB

Nick w grze: PustyB

Coś o sobie: Jestem Pusty , interesuje sie komputerami , grami komputerowymi oraz youtubem , dopiero zaczynam na yt ( 22 widzow ) lecz nawet szybko idzie

:)

Opublikowano

Wiek: 14.

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.6.6 beta

Skype(Tak/Nie): Ta.

TS (Tak/Nie): Ta.

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: LimitedSebas, nie nagrywam..

Nick w grze: Litchuania.

Coś o sobie:

Nazywam się Sebastian, mam 14 lat, jestem z pod Wrocławia, lubię minecrafta, gta sa, interesuje się muzyką, i grafiką komputerową. Z ortografią nie mam problemów. Gram w takie gry jak : minecraft, sa-mp, battefield, modern warfare, ogółem strzelanki, mafijne.

PXUm92q.gif

Opublikowano

Wiek: 14

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.3

Skype(Tak/Nie): tak

TS (Tak/Nie): tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie

Nick w grze: Marchewaa

Coś o sobie: Mam 14 lat mieszkam w bygoszcz i lubie placki **

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...