Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Premium][No-Hamachi][WL][Life-MC][1.3.2] - Serwer typu Kwadratowa Masakra - Misseria!


Zegarek1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Beta 1.3

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: MinecraftBumBum

Nick w grze: DiaabeleekPL

Coś o sobie: miły,14 letni chłopczyk z wielkimi ambicjami i marzeniami!

kubica.jpg
  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

Wiek:19

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.1

Skype(Tak/Nie):Nie

 

TS (Tak/Nie):Nie

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Mam zamiar zacząć nagrywać

 

Nick w grze: Carudems

 

 

Coś o sobie: Jestem szalonym dziewietnastolatkiem, który uwielbia stawiać klocki w kwadratowym świecie. Szukam serwera typu kwadratowa masakra, ponieważ podoba mi sie ten klimat gry :] Jestem uprzejmy i miły wobec osób które nie psują oraz nie utrudniają rozgrywki. Chcę rozwinąć swój kanał na yt poprzez nagrywanie z serwera typu Kwadratowa Masakra..

 

 

Wiek: 15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.3

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak, nazwa: 5im3k

Nick w grze: BlackFacePL

Coś o sobie: Mam na imię Cezary. Interesuję się informatyką techniczną. Chodzę do 3 klasy gimnazjum.

Wiek: 15 lat ( Tak tak GIMBUS! :> )

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): gram od powstania tego tetrisa 3D. Czyli to była wersja 1.1 czy tam 1.2 już nie pamiętam

:D

 

Skype(Tak/Nie):Niestety nie.(Jeśli potrzeba to założę :> )

 

TS (Tak/Nie):Oczywiście że posiadam :>

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Tak posiadam lecz nie nagrywam.Jeśli bym się dostał to pewnie bym spróbował swoich sił na Jułtjubie

:D Link do konta:

http://www.youtube.c...3H3lzKw05gdAxiQ

 

 

Nick w grze: _Jablko_ ( Niestety nie posiadam premium,trochę zastępuję mi go mineshafter :> )

 

Coś o sobie:Jestem (Chyba) miłym graczem który szuka dobrych wrażeń na serwerach tego typu.

Jeśli chodzi o Hobby to lubie:

​ Jeździć na Desce,

Słuchać muzyki,

A zresztą sami zobaczycie

:D

(oczywiście jeżeli się dostane

^^)

 

Wiek:

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Od ostatniej alphy

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:rychu12TV

Nick w grze:rychuPL

Coś o sobie:Jestem Ryszard. Interesuję się sportem i informatyką.

 

 

Dodani, reszta nie.

 

Demonus, już zresetowałem hasło,

Bardzo fajny serwer godny polecenia :)

Wkradł się hmm może robisz hasło lol123 to sie dziwisz że sie wkradli .

A spedziłem tam miłe chwile lecz przydala by sie mapa bo tej że tak ujme katastrofie ekologicznej xD

 

Jaki nick? zresetuje hasło.

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek: 13

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.5_01 (Beta)

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak (Skaciu)

Nick w grze: Skaciu

Coś o sobie: Mam Premium minecrafta, lubię grać na serwerach typu Kwadratowa Masakra, ale wszystkie na jakich gram upadają :P... Złośliwość losu

:D. Ortografie mam na poziomie i bardzo chętnie zagram z nowymi osobami.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Podanie na WL:

 

Wiek: 15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Nie pamiętam szczerze mówiąc :P

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak, MowMiDobrzeJM

Nick w grze: MowMiDobrze

Coś o sobie: Jestem Alexandra, mam 15 lat i w mc gram od dosyć dawna, giftcode był najlepszym prezentem jaki mogłam dostać :P. Lubię serwery typu Kwadratowej Masakry ;)

Opublikowano

Wiek: 15

Staż w Minecraft: W tą jakże wspaniałą grę gram od wersji Beta 1.2_01 na serwerach od wersji Beta 1.2_02.

Skype: Nie

TS: Nie

Konto na YouTube: Posiadam jednakże nie nic nie nagrywam i nie zamierzam tego stanu zmieniać.

Nick w grze: Vahot

Coś o sobie:

Na imię mi Adam, mam 15 lat, chodzę do gimnazjum. Uwielbiam słuchać muzyki(głównie metal symfoniczny, awangardowy, death/doom oraz operę i muzykę klasyczną). W wolnych chwilach lubię grać w minecraft. Interesuję się tworzeniem stron internetowych(mam już na kącie kilka udanych projektów), grafiką komputerową oraz troszkę programowaniem w java.

Zagadnienia związane z grą przedstawię w formie pytań i odpowiedzi.

Dlaczego chcę zagrać na tym serwerze?

- Od dłuższego już czasu poszukuję serwera na którym bym dłużej pozostał (ostatni na którym grałem jakiś czas temu upadł). Sądzę, że ten serwer może być właśnie takim. Ponadto bardzo podobają mi się serwery oparte na survivalu z pluginem LifeMC.

Jakim jestem graczem?

- Na serwerach jestem raczej miły, uprzejmy wobec innych graczy, zwykle w miarę komunikatywny. Dosyć ładnie buduję. Na czacie piszę raczej poprawnie.

 

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania.

Opublikowano

Wiek: Aktualnie mam 14 lat .

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Gram około roku w Minecrafta

Skype(Tak/Nie): Nie , Niestety nie posiadam mikrofonu

TS (Tak/Nie): Nie , Niestety nie posiadam mikrofonu

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak posiadam , Ale nie będę nagrywać .

Nick w grze:Sherer

Coś o sobie:Hmmm od czego tu zacząć . To tak mam na Imię Adrian , Mam 14 lat , Interesuje się Piłka nożną , komputerami , ogólnie Sportem . Lubie spędzać dużo czasu z kolegami . Chce zacząć tu grę bo po prostu lubię tego typu serwery :) Myślę że Tyle wystarczy :)

Opublikowano

Wiek:13

Gram w minecarft : Od alphy

Skype:Tak

TeamSpeak:Tak

Konto na YT: Tak ( Kozun99PL)

Nick w grze: Legrys

Cos o sobie : Lubie servery typu kwadratowa masakra , minecraft to moja jedna z najbardziej lubianych gier ,

gram w MineCraft 'a od Alphy .

Servery typu Kwadratowa Masakra sa Zajebiste !!!!!!!!

 

 

 

Z gory dziekuje

Opublikowano

Serwer już ON!

Zapraszamy ;)

 

Wiek: 13

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.5_01 (Beta)

 

Skype(Tak/Nie): Tak

 

TS (Tak/Nie): Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak (Skaciu)

 

Nick w grze: Skaciu

 

Coś o sobie: Mam Premium minecrafta, lubię grać na serwerach typu Kwadratowa Masakra, ale wszystkie na jakich gram upadają :P... Złośliwość losu

:D. Ortografie mam na poziomie i bardzo chętnie zagram z nowymi osobami.

 

 

Podanie na WL:

 

Wiek: 15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Nie pamiętam szczerze mówiąc :P

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak, MowMiDobrzeJM

Nick w grze: MowMiDobrze

Coś o sobie: Jestem Alexandra, mam 15 lat i w mc gram od dosyć dawna, giftcode był najlepszym prezentem jaki mogłam dostać :P. Lubię serwery typu Kwadratowej Masakry ;)

D

Dodani ;)

 

Wiek: 15

Staż w Minecraft: W tą jakże wspaniałą grę gram od wersji Beta 1.2_01 na serwerach od wersji Beta 1.2_02.

Skype: Nie

TS: Nie

Konto na YouTube: Posiadam jednakże nie nic nie nagrywam i nie zamierzam tego stanu zmieniać.

Nick w grze: Vahot

Coś o sobie:

Na imię mi Adam, mam 15 lat, chodzę do gimnazjum. Uwielbiam słuchać muzyki(głównie metal symfoniczny, awangardowy, death/doom oraz operę i muzykę klasyczną). W wolnych chwilach lubię grać w minecraft. Interesuję się tworzeniem stron internetowych(mam już na kącie kilka udanych projektów), grafiką komputerową oraz troszkę programowaniem w java.

Zagadnienia związane z grą przedstawię w formie pytań i odpowiedzi.

Dlaczego chcę zagrać na tym serwerze?

- Od dłuższego już czasu poszukuję serwera na którym bym dłużej pozostał (ostatni na którym grałem jakiś czas temu upadł). Sądzę, że ten serwer może być właśnie takim. Ponadto bardzo podobają mi się serwery oparte na survivalu z pluginem LifeMC.

Jakim jestem graczem?

- Na serwerach jestem raczej miły, uprzejmy wobec innych graczy, zwykle w miarę komunikatywny. Dosyć ładnie buduję. Na czacie piszę raczej poprawnie.

 

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania.

Wiek: Aktualnie mam 14 lat .

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Gram około roku w Minecrafta

Skype(Tak/Nie): Nie , Niestety nie posiadam mikrofonu

TS (Tak/Nie): Nie , Niestety nie posiadam mikrofonu

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak posiadam , Ale nie będę nagrywać .

Nick w grze:Sherer

Coś o sobie:Hmmm od czego tu zacząć . To tak mam na Imię Adrian , Mam 14 lat , Interesuje się Piłka nożną , komputerami , ogólnie Sportem . Lubie spędzać dużo czasu z kolegami . Chce zacząć tu grę bo po prostu lubię tego typu serwery :) Myślę że Tyle wystarczy :)

 

Dodani.

 

 

Dodacie na WL

 

Przerwa techniczna była.

 

WIek:13

Gram w minecarft : Od alphy

Skype:Tak

TeamSpeak:Tak

Konto na YT: Tak ( Kozun99PL)

Nick w grze: Legrys

 

Nie.

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Serwer już ON!

Zapraszamy ;)

 

 

 

 

D

Dodani ;)

 

 

 

Dodani.

 

 

 

 

Przerwa techniczna była.

 

 

 

Nie.

Dlaczego?

 

Serwer już ON!

Zapraszamy ;)

 

 

 

 

D

Dodani ;)

 

 

 

Dodani.

 

 

 

 

Przerwa techniczna była.

 

 

 

Nie.

Dlaczego?

 

Serwer już ON!

Zapraszamy ;)

 

 

 

 

D

Dodani ;)

 

 

 

Dodani.

 

 

 

 

Przerwa techniczna była.

 

 

 

Nie.

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Bety

Skype(Tak/Nie):Nie

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Tak www.youtube.pl/forceta12

Nick w grze:Forceta12

Coś o sobie:Gram w piłkę nożna i bawie sie rożnymi programami ;D

Opublikowano

Wiek:14

Staż Minecrfat:od Alphy

skype:tak

TS:tak

Konto na youtube:tak:MrClound1997:link:http://www.youtube.com/user/MrClound1997

Nick w Grze:Clound1997

Coś o sobie:Jestem dużo na kompie ;D

Opublikowano

Wiek:12

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Od wersji beta 1.8.1

Skype(Tak/Nie):Nie

TS (Tak/Nie):Nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie

Nick w grze:Werido

Coś o sobie:Jestem ogarnientym graczem,zawsze pomagam.

Opublikowano

Dziękujemy graczowi SharpShooter za grief CALUTKIEJ mapy!

- Podpalanie domków,

- Wylewanie lawy,

- Słupki,

- Klocki

 

SS'y:

http://i.imgur.com/bbnar.jpg

 

Jeden z domków:

http://i.imgur.com/iEaWE.png

http://i.imgur.com/bbnar.jpghttp://i.imgur.com/bbnar.jpg

 

Jeszcze jedno....

http://i.imgur.com/22H4T.png

 

A to kopalnia;/

http://i.imgur.com/5rudr.png

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):

1.5 beta

 

Skype(Tak/Nie):Tak

 

TS (Tak/Nie):Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Tak, nazwa kanału : iDoxik

 

Nick w grze:iDoxik

 

Coś o sobie:Mam 15 lat, interesuje się sportem, grafiką, informatyką : >

mca.png
Opublikowano

Wiek: 14

Staż w Minecraft (Od której wersji?): od bety 1.5

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie mam

Nick w grze:pdrv

Coś o sobie: Mam 14 lat. Interesuje się sportem, informatyką.

Opublikowano

Sorki, że jeszcze "spamuję" :P ale teraz nie wiem czy mnie znów pominąłeś czy po prostu nie przyjąłeś. Jeśli nie przyjąłeś, to nie obrażę się, jeśli mi wytłumaczysz swoją decyzje.

Opublikowano

Wiek:14 lat

Staż w Minecraft alfa

Skype:tak

TS :nie

Konto na YouTube:nie

Nick w grze:dyplom121

Coś o sobie:lubie sporty extremalne

Wiek:14

Staż Minecrfat:od Alphy

skype:tak

TS:tak

Konto na youtube:tak:MrClound1997:link:http://www.youtube.com/user/MrClound1997

Nick w Grze:Clound1997

Coś o sobie:Jestem dużo na kompie ;D

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Bety

Skype(Tak/Nie):Nie

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Tak www.youtube.pl/forceta12

Nick w grze:Forceta12

Coś o sobie:Gram w piłkę nożna i bawie sie rożnymi programami ;D

Wiek:12

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Od wersji beta 1.8.1

 

Skype(Tak/Nie):Nie

 

TS (Tak/Nie):Nie

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie

 

Nick w grze:Werido

 

Coś o sobie:Jestem ogarnientym graczem,zawsze pomagam.

 

 

Nie.

 

 

 

Wiek: 14

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): od bety 1.5

 

Skype(Tak/Nie):Tak

 

TS (Tak/Nie):Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie mam

 

Nick w grze:pdrv

 

Coś o sobie: Mam 14 lat. Interesuje się sportem, informatyką.

 

 

Dodany

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek: 19

Staż w Minecraft (Od której wersji?): idk, około pół roku.

Skype(Tak/Nie): Tak.

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie.

Nick w grze: rav3r

Coś o sobie: Fanatyk hardstyle'u ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...