Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Premium][No-Hamachi][WL][Life-MC][1.3.2] - Serwer typu Kwadratowa Masakra - Misseria!


Zegarek1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):

1.5 beta

 

Skype(Tak/Nie):Tak

 

TS (Tak/Nie):Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Tak, nazwa kanału : iDoxik

 

Nick w grze:iDoxik

 

Coś o sobie:Mam 15 lat, interesuje się sportem, grafiką, informatyką : >

mca.png
  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grałem trochę na serwerze i było naprawdę fajnie, aż admin nie zaczął mnie zabijać spawniąc mi w kopalni creepery itp... mimo że prosiłem żeby przestał to chyba było silniejsze od niego... No bo co zastąpi adminowi denerwowani i wyżywanie się na graczach? :)Teraz mam bana ponieważ admin zabił mnie creeperem, ale nie chce mu się mnie odbanować (zabił mnie poprzez creepery 2 razy - a wcześniej raz dedłem więc straciłem wszystkie życia)

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Wiek: 19

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): idk, około pół roku.

 

Skype(Tak/Nie): Tak.

 

TS (Tak/Nie): Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie.

 

Nick w grze: rav3r

 

Coś o sobie: Fanatyk hardstyle'u ;d

 

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):

1.5 beta

 

Skype(Tak/Nie):Tak

 

TS (Tak/Nie):Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Tak, nazwa kanału : iDoxik

 

Nick w grze:iDoxik

 

Coś o sobie:Mam 15 lat, interesuje się sportem, grafiką, informatyką : >

 

Dodani.

 

 

Grałem trochę na serwerze i było naprawdę fajnie, aż admin nie zaczął mnie zabijać spawniąc mi w kopalni creepery itp... mimo że prosiłem żeby przestał to chyba było silniejsze od niego... No bo co zastąpi adminowi denerwowani i wyżywanie się na graczach? :)Teraz mam bana ponieważ admin zabił mnie creeperem, ale nie chce mu się mnie odbanować (zabił mnie poprzez creepery 2 razy - a wcześniej raz dedłem więc straciłem wszystkie życia)

 

Ja Ci nie spawnowałem, była noc, byłeś w podziemiach, miałeś dziurę oraz schody - Możliwe, by zeszły do ciebie lub się tam zespwanowowały, a potem miałeś pretensje mimo, że dałem revive...

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:13

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Od 1.3

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie

Nick w grze:MrCracKu

Coś o sobie:Mam na imię Filip mieszkam na Śląsku,uwielbiam różne sporty,także lubię minecrafta.Interesuję się komputerami i sportami.Jestem kulturalny,miły,ogarnięty i przestrzegam zasad ortografii :>.

Opublikowano

Wiek:13

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Od 1.3

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie

Nick w grze:MrCracKu

Coś o sobie:Mam na imię Filip mieszkam na Śląsku,uwielbiam różne sporty,także lubię minecrafta.Interesuję się komputerami i sportami.Jestem kulturalny,miły,ogarnięty i przestrzegam zasad ortografii :>.

 

Dodany

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:13

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.5

Skype(Tak/Nie):Nie

TS (Tak/Nie):Nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: alitanor, lecz nie nagrywam

Nick w grze: alitano

Coś o sobie:Lubię czytać,sport,nie lubię gdy jest ładna pogoda.Jestem dziwnym człowiekem.

Opublikowano

Ej ale ten ban niezmieni Mojego życia które niema sensu xD Plx Unban i wez mnie banuj jak już dla żartów to na 20 seck xD Mniej więcej xD

Opublikowano

Wiek:13

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.5

 

Skype(Tak/Nie):Nie

 

TS (Tak/Nie):Nie

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: alitanor, lecz nie nagrywam

 

Nick w grze: alitano

 

Coś o sobie:Lubię czytać,sport,nie lubię gdy jest ładna pogoda.Jestem dziwnym człowiekem.

 

 

Dodany :D

 

 

Admin daj unbana :<

MrCracker?

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Skaciu został zbanowany na zawsze na IP oraz na konto za GRIEF wiatraku gracza pdrv nad którym się męczył z 2 godziny, po czym się tłumaczył, że to on mimo, że ja z graczem aQQ biegaliśmy sobie po mapie, potem poszliśmy coś robić, nagle nas on woła - Zalane lawą, nawet miał w EQ wiadro... Nikogo innego nie było na serwerze, więc to ON. Niestety nie wiem jak on to zrobił, bo lawa jest zablokowana pluginem WorldGuard oraz StopLava, a niestety ogień nie (nie wiem dlaczego, ale zapomniałem).

SS:

http://i.imgur.com/5zAKE.png

Jestem na GameMode bo zacząłem to usuwać, a mnie naszła myśl, by zrobić SS i to tutaj napisać.

 

Późniejsze wytłumaczenie było jego takie, że to miał być trolling...

Pozdrawiamy gracza Skaciu!

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:16

Staż w Minecraft (Od której wersji?):AlPha

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak masakhuri

Nick w grze: ItsTime95

Coś o sobie:mam 16 lat prawie 17. Nie lubie griferow. Lubie sie zaprzyjazniac z innymi bo jestem kolezeniski jesli ktos bedzie chcial pomocy zebym mu cos porzyczyl to porzycam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek:15

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.7.3

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Mam Zamiar Kręcić.

Nick w grze:Kcin

Coś o sobie:

mca.png


Opublikowano

Wiek:16

Staż w Minecraft (Od której wersji?):AlPha

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak masakhuri

Nick w grze: ItsTime95

Coś o sobie:mam 16 lat prawie 17. Nie lubie griferow. Lubie sie zaprzyjazniac z innymi bo jestem kolezeniski jesli ktos bedzie chcial pomocy zebym mu cos porzyczyl to porzycam.

 

Dodany ^^

 

 

Wiek:15

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.7.3

 

Skype(Tak/Nie):Tak

 

TS (Tak/Nie):Nie

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Mam Zamiar Kręcić.

 

Nick w grze:Kcin

 

Coś o sobie:

 

 

Coś o sobie?:D

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Jak dla mnie bez sensu mnie ignorujesz, ale co poradzę. Serwer podobno fajny, chyba warto spróbować ponownie.

 

 

Wiek:15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): beta 1.3 (?)

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Nie, będzie potrzeba, może zainstaluję

Konto na YouTube (Tak/Nie) Nie

Nick w grze: Esseynarin

Coś o sobie: W skrócie: Gry PC i X360, Photoshop, android, smartfony, muzyka, książki, czasem jeżdżę konno, napisałem kilka recenzji gier.

(Jeśli chcesz mogę to bardziej rozpisać

:D)

Opublikowano

Jak dla mnie bez sensu mnie ignorujesz, ale co poradzę. Serwer podobno fajny, chyba warto spróbować ponownie.

 

 

Wiek:15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): beta 1.3 (?)

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Nie, będzie potrzeba, może zainstaluję

Konto na YouTube (Tak/Nie) Nie

Nick w grze: Esseynarin

Coś o sobie: W skrócie: Gry PC i X360, Photoshop, android, smartfony, muzyka, książki, czasem jeżdżę konno, napisałem kilka recenzji gier.

(Jeśli chcesz mogę to bardziej rozpisać

:D)

 

Widocznie nie zauważyłem :P

 

A co mi tam, dodam ;P

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.4

 

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Tak Zacnygame00 ( Narzie nie nagrywam )

Nick w grze:SiRock

Coś o sobie:Jestem Spokojnym człowiekiem oraz cierpliwy . Lubie grac w minecrafta oraz LOLa . Mam nadzieje ze dostanie sie na server

xSiRock_eune_157_1_text.png

Opublikowano

Wiek:14

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.4

 

 

Skype(Tak/Nie):Tak

 

TS (Tak/Nie):Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Tak Zacnygame00 ( Narzie nie nagrywam )

 

Nick w grze:SiRock

 

Coś o sobie:Jestem Spokojnym człowiekiem oraz cierpliwy . Lubie grac w minecrafta oraz LOLa . Mam nadzieje ze dostanie sie na server

 

 

Dodany

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:14

Nick w grze: Rana1910

Coś o sobie: Mily pomocny

Staż w Minecraft (Od której wersji?):od alfa

Skype Tak Mutacja Nie

TS (Tak/Nie):Nie

Konto na Youtube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Mam ale nie mam widzów

Opublikowano

Wiek:16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.2.3

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie

Nick w grze:Cule123

Coś o sobie: Mam na imię Paweł i kocham piłkę nożną (Jestem kibicem Barcelony). Lubię tez grać w minecrafta.

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Wersja beta 1.4

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):Ta

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:ChassinPL

Nick w grze:ChassinPL

Coś o sobie: Nazywam się Maciej jestem ogarniety mily i lubie placki :D^^

Opublikowano

Wiek:14

Nick w grze: Rana1910

Coś o sobie: Mily pomocny

Staż w Minecraft (Od której wersji?):od alfa

Skype Tak Mutacja Nie

TS (Tak/Nie):Nie

Konto na Youtube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Mam ale nie mam widzów

 

Nie

 

 

Wiek:16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.2.3

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie

Nick w grze:Cule123

Coś o sobie: Mam na imię Paweł i kocham piłkę nożną (Jestem kibicem Barcelony). Lubię tez grać w minecrafta.

 

Dodany

 

 

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Wersja beta 1.4

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):Ta

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:ChassinPL

Nick w grze:ChassinPL

Coś o sobie: Nazywam się Maciej jestem ogarniety mily i lubie placki :D^^

 

Placki mnie przekonały, dodany.

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.3

Skype(Tak/Nie): tak

TS (Tak/Nie): tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: DzemikTV

Nick w grze: Dzemik

Coś o sobie: Mam na imię : Mateusz Mieszkam W Łodzi i mam 14 lat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...