Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Premium][No-Hamachi][WL][Life-MC][1.3.2] - Serwer typu Kwadratowa Masakra - Misseria!


Zegarek1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim

:) Jak wiecie jest masa, ale to masa serwerów typu kwadratowa masakra, które nie są najlepsze (no ok, może z 2-3 są w miarę dobre) więc postanowiłem założyć swój własny serwer typu Kwadratowa Masakra! Nie jest wymagane konto na YouTube, chociaż miło by było.

 

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Hardcore

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: 89.70.70.160

strzalka.gifPotwory: Włączone!

strzalka.gifZwierzęta: Włączone!

strzalka.gifPvP: Wyłączone...

strzalka.gifPremium: Wyłączone!

strzalka.gifNether: Włączony :)

strzalka.gifBialaLista: Włączona!

 

 

admini.png

[Mistrz]Exodeux, [Jedi]MieluPL

 

pluginy.png

LifeMC, AuthMe i wiele potrzebnych pluginów :)

 

inf.png

Podanie na WL:

 

Wiek:

Staż w Minecraft (Od której wersji?):

Skype(Tak/Nie):

TS (Tak/Nie):

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:

Nick w grze:

Coś o sobie:

Daj lajka, to wspomoże...

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Edytowane !!!!

 

 

 

Wiek:14

Nick w grze: DjBeelz

Coś o sobie: Przyjacielski i miły lubię piłkę nożną oraz czasami się polenić, ogarnięty

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.2.0_2

Skype(Tak/Nie):Tak (Brak mutacji)

TS (Tak/Nie):Tak (Brak mutacji)

Konto na Youtube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Mam ale nie mam widzów

 

I jeszcze za kumpla

 

 

Wiek:13

Nick w grze: danielos2000

Coś o sobie: Miły oraz przyjacielski, bywam głupkawy dla zabawy =3

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.3.2- 1.7

Skype(Tak/Nie):Tak (Brak mutacji)

TS (Tak/Nie):Nie

Konto na Youtube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Mam ale nie mam widzów

Opublikowano

Wiek:14

Nick w grze: DjBeelz

Coś o sobie: Przyjacielski i miły

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.2.0_2

Skype(Tak/Nie):Tak (Brak mutacji)

TS (Tak/Nie):Tak (Brak mutacji)

Konto na Youtube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Mam ale nie mam widzów

 

I jeszcze za kumpla

 

 

Wiek:13

Nick w grze: danielos2000

Coś o sobie: Miły oraz przyjacielski

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.3.2- 1.7

Skype(Tak/Nie):Tak (Brak mutacji)

TS (Tak/Nie):Nie

Konto na Youtube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Mam ale nie mam widzów

 

Coś więcej o sobie napisz :)

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Alphy ;d

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):Nie Ale mogę ściągnąć

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie ;(

Nick w grze:xOski55

Coś o sobie: Nazywam się Oskar, jestem miły i ogarnięty ;P hmmm i co tu więcej napisać? xdd ^^

Opublikowano

Wiek: 13

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Beta 1.3_01

Skype(Tak/Nie): Tak (Brak mutacji)

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak, Andzio130 (postaram się nagrywać)

Nick w grze: Andzio110

Coś o sobie: Miły, lubię grać z innymi, bardzo lubię serwery typu Kwadratowej Masakry, nie jestem grieferem.

Opublikowano

Wiek:13,5

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.3.1 BETA

Skype(Tak/Nie):Niestety nie

TS (Tak/Nie):Niestety nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Posiadam, ale nikt go nie zna...

Nick w grze:XanoxisX

Coś o sobie:Szukam takiego servera i mysle ze dobrze trafilem .Lubie budowac , grac w minecrafta :P

eJxzL0rMVShXyE3MyssuSkwrSVSwMebyzcxLTQbx9PJSS7giEvPyKzKLIxDCXH6JJfn5CroKeYklGYl5OakppVyGplxGRsZcRqamXAYA87obgQ~~.png
Opublikowano

Witam pisze z konta kolegi czyli MielaPL :P

 

Wiek:15

Nick w grze:DarthClon3

Staż w minecraftcie:Od 1.2 Beta

Skype:Tak

TS:Tak

Konto na YouTube:Nie

Coś o sobie:Nie jestem trollem/grieferem.Gram dlugooo w minecrafta . Lubie spedzac czas na kompie, spotykać sie z kumplami, grac w piłkę nożną i j.angielski :D .I mam minecrafta Premium xD

Opublikowano

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.7.3

 

Skype(Tak/Nie): Tak skaterlopatryk

 

TS (Tak/Nie):Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak

xxxFilmiki były nagrywane dawno temu

 

Nick w grze:White

 

Coś o sobie:Nie cheatuje, nie grieferuje. Lubie sobie pograć w dobrą grę, uwielbiam grać w piłkę nożną i siatkową.

Opublikowano

Wiek:16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.3.0

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: tak przemas ek

Nick w grze:Przemasek

Coś o sobie:lubie gry na ps3 i pc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek: 16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): beta 1.4_01

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie

Nick w grze: Szczesciarz1

Coś o sobie: Nazywam się Marcin. Jestem jak najbardziej ogarniętą osobą. Gram w minecrafta dość długo, chciałbym zagospodarować jakoś wolny czas. Pomyślałem o tym serwerze. :)

00979453523907008934.png
Opublikowano

Wiek: 15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.1 Beta albo troche wcześniej.

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie (moge założyć jeżeli serwer fajnie się rozwinie)

Nick w grze: AjdzorPL

Coś o sobie: Mam na imię Igor. Gram w Bf3 i szukam serwera tego typu ;D.Miło byłoby gdybyście dodali mnie na wl. Lubie budować ^^. NIe griefuje

Opublikowano

Wiek:14

Staż w Minecraft (Od której wersji?):Alphy ;d

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):Nie Ale mogę ściągnąć

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Nie ;(

Nick w grze:xOski55

Coś o sobie: Nazywam się Oskar, jestem miły i ogarnięty ;P hmmm i co tu więcej napisać? xdd ^^

Wiek: 13

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Beta 1.3_01

Skype(Tak/Nie): Tak (Brak mutacji)

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak, Andzio130 (postaram się nagrywać)

Nick w grze: Andzio110

Coś o sobie: Miły, lubię grać z innymi, bardzo lubię serwery typu Kwadratowej Masakry, nie jestem grieferem.

Wiek:13,5

Staż w Minecraft (Od której wersji?):1.3.1 BETA

Skype(Tak/Nie):Niestety nie

TS (Tak/Nie):Niestety nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Posiadam, ale nikt go nie zna...

Nick w grze:XanoxisX

Coś o sobie:Szukam takiego servera i mysle ze dobrze trafilem .Lubie budowac , grac w minecrafta :P

Witam pisze z konta kolegi czyli MielaPL :P

 

Wiek:15

Nick w grze:DarthClon3

Staż w minecraftcie:Od 1.2 Beta

Skype:Tak

TS:Tak

Konto na YouTube:Nie

Coś o sobie:Nie jestem trollem/grieferem.Gram dlugooo w minecrafta . Lubie spedzac czas na kompie, spotykać sie z kumplami, grac w piłkę nożną i j.angielski :D .I mam minecrafta Premium xD

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.7.3

 

Skype(Tak/Nie): Tak skaterlopatryk

 

TS (Tak/Nie):Tak

 

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak

http://www.youtube.c...re=results_main Filmiki były nagrywane dawno temu

 

Nick w grze:White

 

Coś o sobie:Nie cheatuje, nie grieferuje. Lubie sobie pograć w dobrą grę, uwielbiam grać w piłkę nożną i siatkową.

 

 

Dodani będziecie o 13:30 :)

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Cześć wszystkim

:) Jak wiecie jest masa, ale to masa serwerów typu kwadratowa masakra, które nie są najlepsze (no ok, może z 2-3 są w miarę dobre) więc postanowiłem założyć swój własny serwer typu Kwadratowa Masakra! Nie jest wymagane konto na YouTube, chociaż miło by było.

 

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Hardcore

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: 89.70.70.160

strzalka.gifPotwory: Włączone!

strzalka.gifZwierzęta: Włączone!

strzalka.gifPvP: Wyłączone...

strzalka.gifPremium: Wyłączone!

strzalka.gifNether: Włączony :)

strzalka.gifBialaLista: Włączona!

 

 

admini.png

[Mistrz]Exodeux, [Jedi]MieluPL

 

pluginy.png

LifeMC, AuthMe i wiele potrzebnych pluginów :)

 

inf.png

Podanie na WL:

 

Wiek:

Staż w Minecraft (Od której wersji?):

Skype(Tak/Nie):

TS (Tak/Nie):

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:

Nick w grze:

Coś o sobie:

 

OFICIALNY START DZISIAJ O 13:30!

wiek:15

skype:tak

ts:nie

konto YT: tak

nick: Dragom3000

cos o sobie: miły i wychowany

Opublikowano

Wiek:16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.3.0

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: tak przemas ek

Nick w grze:Przemasek

Coś o sobie:lubie gry na ps3 i pc

 

Nie dodaję.

 

Wiek: 15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.1 Beta albo troche wcześniej.

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie (moge założyć jeżeli serwer fajnie się rozwinie)

Nick w grze: AjdzorPL

Coś o sobie: Mam na imię Igor. Gram w Bf3 i szukam serwera tego typu ;D.Miło byłoby gdybyście dodali mnie na wl. Lubie budować ^^. NIe griefuje

 

Dodany o godzinie 13:30 będziesz :)

 

wiek:15

skype:tak

ts:nie

konto YT: tak

nick: Dragom3000

cos o sobie: miły i wychowany

 

Nie.

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek: 14

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.5 beta

Skype(Tak/Nie): Tak ;)

TS (Tak/Nie): Też

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie

Nick w grze: Pacio

Coś o sobie: Mam na imię Patryk mieszkam we Wrocławiu interesuje się sportem ^^

Opublikowano

Zegarek, chyba mnie pominąłeś.

Ponawiam podanie :

Wiek: 16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): beta 1.4_01

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie

Nick w grze: Szczesciarz1

Coś o sobie: Nazywam się Marcin. Jestem jak najbardziej ogarniętą osobą. Gram w minecrafta dość długo, chciałbym zagospodarować jakoś wolny czas. Pomyślałem o tym serwerze. :)

00979453523907008934.png
Opublikowano

Zegarek, chyba mnie pominąłeś.

Ponawiam podanie :

Wiek: 16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): beta 1.4_01

Skype(Tak/Nie): Tak

TS (Tak/Nie): Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie

Nick w grze: Szczesciarz1

Coś o sobie: Nazywam się Marcin. Jestem jak najbardziej ogarniętą osobą. Gram w minecrafta dość długo, chciałbym zagospodarować jakoś wolny czas. Pomyślałem o tym serwerze. :)

Wiek: 14

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.5 beta

Skype(Tak/Nie): Tak ;)

TS (Tak/Nie): Też

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Nie

Nick w grze: Pacio

Coś o sobie: Mam na imię Patryk mieszkam we Wrocławiu interesuje się sportem ^^

 

 

Dodani :)

Zapraszam do gry, już wszystkich dodaje!

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Wiek:16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Alpha1.2.6

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) : Mam , ale nie będę nagrywać .

Nick w grze:MCSkilledPL

Coś o sobie:Zazwyczaj serwery tgo typu do dno ! Ale chcę zobaczyć ten , mam nadzieję że poziom będzie znacznie wyższy .

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Wiek: Już 14 :)

Staż w Minecraft (Od której wersji?): Wersji dokładnie niepamietam ale mija już 2 rok grania w Minecraft

Skype(Tak/Nie):Tak

TS (Tak/Nie):Tak Dodam iż mam mikrofon

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału:Niestety niemam gdyż nie umiem zbytnio robić filmów ale jeśli ktos by był taki na O to tym serweże i pouczył by mnie troche to czemu nie :D.

Nick w grze:aQQ

Coś o sobie:Mam na imie Patryk Interesuje się sportem i średnio komputerem.Jestem dość długo na Kompie.Jestem pomocny i spokojny nie przeklinam oraz staram się nieszukac kłopotów. :)

Opublikowano

wiek:15

skype:tak

ts:nie

konto YT: tak

nick: Dragom3000

coś o sobie: miły i wychowany nie cheatuje nie grifuje. lubie minecrafta.gram w Battlefielda 3.\

cieszyłbym się gdzybym był dodany.z góry dzięki.

konto premium: nie

 

wiek:15

skype:tak

ts:nie

konto YT: tak

nick: Dragom3000

coś o sobie: miły i wychowany nie cheatuje nie grifuje. lubie minecrafta.gram w Battlefielda 3.\

cieszyłbym się gdybym został dodany.z góry dzięki.

konto premium: nie

Opublikowano

Wiek: 15

Staż w Minecraft (Od której wersji?): beta 1.5 bodajże

Skype(Tak/Nie): tak

TS (Tak/Nie): nie, ale jak będzie potrzeba to może będzie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: nie, ale może kiedyś będzie

Nick w grze: Esseynarin

Coś o sobie: lubię Komputery, gry na pc i x360, Photoshopa, androida, smartfony, muzykę.

Opublikowano

Wiek:16

Staż w Minecraft (Od której wersji?): rok na minecrafcie gram nie wiem jaka wersja byla

Skype(Tak/Nie):tak

TS (Tak/Nie):tak

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: tak przemas ek

Nick w grze:Przemasek

Coś o sobie:lubie gry na ps3 i pc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek: 14 lat.

Staż w Minecraft (Od której wersji?): 1.2.6 Alpha

Skype(Tak/Nie): Tak - axezmc

TS (Tak/Nie): Nie

Konto na YouTube (Tak/Nie) jeśli tak nazwa kanału: Tak - MinecraftShoun

Nick w grze: MinecraftShoun

Coś o sobie: Mam na imię Patryk i mieszkam w małej miejscowości Bełchatów. Jestem osobą która jest uzależniona od języka Polskiego. Interesuję się piłką nożną i książkami. Pozdrawiam.

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...