Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

=== Kwadratowe Szaleństwo == :] ZAPRASZAMY ! [Dedyk]


DeQ1997

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Złożę tu 2 podania moje i kuzna:

Nick : LykanPL / Shadow_of_demon

 

Wiek: 13/13

 

Doświadczenie w Minecrafcie : od wersji 1.6.6 / od wersji 1.6.6

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : nie/nie

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano

Nick :SNESman

 

Wiek:12

 

Doświadczenie w Minecrafcie :Ogromne gram od wersji 1.3_01

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? :nagrywalem juz odcinki wiec moze nagram cos

|Witaj.|
Video_Gaming_Club.jpg

Opublikowano

Nick: Denakori

Wiek: 15

Doświadczenie w Minecrafcie : gram od bety 1.3

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Raczej nie

 

 

 

Proszę też o dodanie mojej koleżanki:

 

Nick: Natalka3

Wiek: 13

Doświadczenie w Minecrafcie : od bety 1.2

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : nie

Opublikowano

NICK: SHOEL0(na końcu jest zero)

WIEK:15

DOŚWIADCZENIE W MINECRAFCIE: GRAM 2 LATA

CZY ZAMIERZASZ NAGRYWAĆ LET's PLAYE? : OCZYWIŚCIE ŻE TAK

Opublikowano

Nick :ErKiS12

 

Wiek:16.

 

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od wersji 1.3 więc granie to ja mam we krwi ale prowadzenie serwera to jeszcze musze się trochę podszkolić

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Let's Playe to moja ulubiona część gry w minecrafta więc tak jeśli mam możliwść od administracji serwera

Opublikowano

Admin blagam wskrzes mnie przez ten blad serwera (z mapa czy czyms tam) zabil mnie 2 razy szkielet i stracilem 2 zycia..!!!

 

Nick VGees

 

(Jak bede mial kase na koncie to kupie vipa..prosze)

30570866237474838910.jpeg

Opublikowano

Nick: PLcrazy

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie: 2 lata gry + własny serwer

 

Nagrywanie : Moge brać udział w filmikach ale sam nie bede kręcił z powodu słabego sprzęntu

 

 

Opublikowano

Nick: PLcrazy

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie: 2 lata gry + własny serwer

 

Nagrywanie : Moge brać udział w filmikach ale sam nie bede kręcił z powodu słabego sprzęntu

 

 

Opublikowano

Nick :Luriix

 

Wiek:13 i pół

 

Doświadczenie w Minecrafcie : rok i pół

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Mogę brać jakiś mały udział w filimach, a nie nagrywam ponieważ za slaby mam sprzęt

Opublikowano

Nick: PLcrazy

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie: 2 lata gry + własny serwer

 

Nagrywanie : Moge brać udział w filmikach ale sam nie bede kręcił z powodu słabego sprzęntu

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...