Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

=== Kwadratowe Szaleństwo == :] ZAPRASZAMY ! [Dedyk]


DeQ1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Chwiałbym zaprosić Was na nowo otwarty serwer Kwadratowe Szaleństwo ( nie mylić z Kwadratowa Masakra :] )

Więcej informacji poniżej :

 

1337425554-U363900.png

 

 

de2zjo.gif IP SERWERA : s1.csrv.pl:53006

 

de2zjo.gif TYP SERWERA : PODOBNY DO KWADRATOWEJ MASAKRY

 

de2zjo.gif POTWORY : TAK

 

de2zjo.gif PVP : Nie

 

de2zjo.gifPremium : Nie

 

de2zjo.gifSloty : 10

 

de2zjo.gifWhitelista : Tak

 

de2zjo.gifNether : Tak

 

 

 

1337425569-U363900.png

Pluginy :

- World Border

- LagMeter

- Essentials

- LWC

- AntiXRay

- LifeMC

- WorldEdit

- WorldGuard

- AntiCreeper

 

Reszta to tajemnica :]

 

 

1337425578-U363900.png

 

 

 

Właściciel - DeQ1997

Admin - GandziaCK

 

1337425590-U363900.png

 

 

Serwer już ruszył.

 

Serdecznie zapraszamy.

A oto wzór podania :

 

Nick :

 

Wiek:

 

Doświadczenie w Minecrafcie :

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? :

 

 

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : 1sharp

 

Wiek: 16+

 

Doświadczenie w Minecrafcie : Duże

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Nie

Opublikowano

Nick : rychuPL i Arnoldzik50PL

 

Wiek: 13 i 13

 

Doświadczenie w Minecrafcie : Duże i Duże

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Tak razem z arnoldem

graphic.png

Opublikowano

Nick : freshb0y

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie w Minecrafcie : od beta 1.3

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : moge z kimś

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Opublikowano

Nick: patrykolo96

Wiek: 16

Doświadczenie w Minecrafcie: Od wersji Alpha do teraz,

Czy zamierzasz nagrywać let's playe? : Jeżeli serwer mi się spodoba i nie będzie ciągłych lagów, napewno będzie taka możliwość.

Opublikowano

Nick : DrKarolPL

 

Wiek: 12

 

Doświadczenie w Minecrafcie : W Minecraft gram od wersji Alpha 1.2.6

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Nie

Opublikowano

Nick : BuDuX

 

Wiek: 15

 

Doświadczenie w Minecrafcie : od wersji Alpha 1.2.6

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : zobaczy się w swoim czasie

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

Nick : zKeY

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie w Minecrafcie : Od Alpha 1.0.5_01

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Moge uczestniczyc w lets playach lecz nagrywac ich raczej nie bede

Opublikowano

Nick : zKeY

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie w Minecrafcie : Od Alpha 1.0.5_01

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Moge uczestniczyc w lets playach lecz nagrywac ich raczej nie bede

Dodany.
Opublikowano

Nick :AsorfPL

 

Wiek:14

 

Doświadczenie w Minecrafcie :1,5 roku, moderator na 1serwerze.

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Raczej tak ;-)

Opublikowano

Nick :AsorfPL

 

Wiek:14

 

Doświadczenie w Minecrafcie :1,5 roku, moderator na 1serwerze.

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Raczej tak ;-)

Dodany.
Opublikowano

Nick :Noraxx2xx

 

Wiek:14.

 

Doświadczenie w Minecrafcie :Duże, w prowadzeniu servera jak i w grze.

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Może.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...