Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

=== Kwadratowe Szaleństwo == :] ZAPRASZAMY ! [Dedyk]


DeQ1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick :Kapitan

 

Wiek:14.

 

Doświadczenie w Minecrafcie : Duże około 1.5 roku

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : wole to zostawić komuś doświadczonemu

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie polecam , gracze kradne co popadnie i grifują. gdyby nie kilku graczy było by bardzo dobrze

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Opublikowano

Nick : Maniok

Wiek: 15

 

Doświadczenie w Minecrafcie : od 1.2 alpha

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Postaram się

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Nick : michur147

 

Wiek: 12

 

Doświadczenie w Minecrafcie : Jeszcze przed 1 update. Duże doświadczenie.

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Nie, wole aby ktoś bardziej doświadczony w robieniu let's pley'i to zrobił.

Opublikowano

Nick : LuiL

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie w Minecrafcie : od 1,7,3 albo wcześniej czyli spore. ;d

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Niee chyba zresztą się zobaczy. ;d

Opublikowano

Nick krium

wiek 14

Doświadczenie Duże

Krecenie sprzet nie pozwala ;( ale kiedys tak

Dodany.

 

Nick : stuzeN

 

Wiek:12

 

Doświadczenie w Minecrafcie : duze ;p

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : ta

Dodany.

 

Nick : LuiL

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie w Minecrafcie : od 1,7,3 albo wcześniej czyli spore. ;d

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Niee chyba zresztą się zobaczy. ;d

Dodany.

 

Nick :Kubax553

 

Wiek:13

 

Doświadczenie w Minecrafcie :Duze

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Moze ;d

Dodany.
Opublikowano

Nick :Shellerini

 

Wiek:13

 

Doświadczenie w Minecrafcie :Beta 1.2_01 czyli długo

 

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : W przyszłości jasne ;]

Dodamy.

 

Nick :Forceta12

 

Wiek:14

 

Doświadczenie w Minecrafcie :Duże

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? :Takk ;D

Dodany.
Opublikowano

Nick :youarekox

 

Wiek:14

 

Doświadczenie w Minecrafcie :2lata gram i duże

 

Czy zamierzasz nagrywać let's playe ? : Jak się spodoba pewnie

Opublikowano

A Co sie stało ?? :/

 

co chwila mi ktoś dom podpala albo rozmontowuje dom. deptają po nasionach.

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...