Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer małych youtuberów] Schody do nieba [Typ kwadratowa masakra] [wl] [ mineshafter]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

Znawca
Opublikowano

wiek* : 14

ts3* : tak

mutacja* : CHYBA tak ;p

coś o sobie : Jestem zwykłym nastolatkiem który między lekcjami chciałby zagrać na jakimś fajny serverze z fajnymi ludzmi ;)

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/MaxMultiMaps?feature=mhee (wiem że widzów prawie nie ma, ale myśle że po nagrywaniu jesli tylko wgl mnie wezmiesz, to po nagrywaniu filmow z serwera napewno ich przybędzie ;)

będziesz nagrywać z serwera* : TAK

mineshafter*: nie, ale premium

Nick z gry* : goldpliz

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 14

ts3: Tak

Mutacja: Jeszcze nie, ale mam już chrypkę

Coś o sobie lubie Kwadratową Masakrę

będziesz nagrywał: Tak

link do kanałuyt : youtube.com/user/SrManPL

mineshafter: orginalny minecraft

Nick z gry Niqraz

 

Wiek: 14

ts3: Tak

Mutacja: Jeszcze nie, ale mam już chrypkę

Coś o sobie lubie Kwadratową Masakrę

będziesz nagrywał: Tak

link do kanałuyt : youtube.com/user/SrManPL

mineshafter: orginalny minecraft

Nick z gry Niqraz

Opublikowano

Zaliczam się do małych YouTuberów, nie wiem jak wy sądzicie ;)

 

wiek* : 14

ts3* : Mam

mutacja* : Kończę przechodzić (prawie) ;D

coś o sobie : Jestem człowiekiem, mam 7 serwerów ;> Już w krótce je udostępnie dopiero wykupiłem, sam posiadam podobny serwer, tylko dla troszkę większych ludzi ;> tak poza tym nie wiem co mam o sobie mówić ;D

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/BodyMineKill

będziesz nagrywać z serwera* : Postaram się w miarę możliwości ;>

mineshafter*: nie -,- bo mam premium

Nick z gry* : AdrianJ_PL

Opublikowano

wiek* :15

ts3* :tak

mutacja* :tak

coś o sobie :Lubie Placki

link do kanału yt* :http://www.youtube.com/user/TomCraftYT

będziesz nagrywać z serwera* :Chyba

mineshafter*:Tak

Nick z gry* :TomCraftYT

Trzy Kropeczki


...

Opublikowano

wiek* : 13

ts3* : mam

mutacja* : tak

coś o sobie :Jestem miły ogarnięty lubie grać w minecrafta i w csa poza tym lubię grać w piłkę

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/SerusssMc?feature=mhee mam 3 suby ale miałem przerwe bo mutacja mi się zaczeła a potem kolega nie chciał nagrywać i mam mały plan na nowy sezon ;(

Ale muszę się gdzieś wybić i myślę że może u was się wybije ;0

będziesz nagrywać z serwera* : Tak

mineshafter*: mam Mineshafter squared i Mineshafter ten 2

Nick z gry* : SerusssMc

Opublikowano

wiek* :17

ts3* : mam

mutacja* : no chyba

coś o sobie : Jestem Sebastian i lubię chodzić na siłkę

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/NightcoreSebastian

będziesz nagrywać z serwera* : Będę

mineshafter*: Posiadam

Nick z gry* : sbqazzz

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

wiek: 14

ts3: posiadam

mutacja: mam mutacje więc mam głębszy głos

coś o sobie : Jestem ambitny,zawsze dążę nawet po trupach, uwielbiam grać w kosza i jeździć rowerem.

Nie griefuje , nie wyzywam (chyba że ktoś mnie obrazi) w minecraft gram od 2 lat

link do kanału yt: dam na PW

będziesz nagrywać z serwera: mam zamiar to będą moje pierwsze filmy

mineshafter: mam

nick z gry: Almadril

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

wiek: 14

ts3: tak

mutacja: jestem dziewczyną >.>

coś o sobie: ymm... dość ambitna, nie griefuje, ta od 'przypałów" xD nie obrażam, no chyba że ktoś zaczyna wyzywać mnie np. od szwabów... Widzów mam mało, no ale 62 000 wyświetleń to chyba jednak robią swoje... co? :c

link do kanału: http://www.youtube.com/user/Somka101

będziesz nagrywać z serwera: po to bd grać ^^

mineshafter: nie mam, ale postaram się ogarnąć jeśli to konieczne

nick z gry; Selua101

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...