Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer małych youtuberów] Schody do nieba [Typ kwadratowa masakra] [wl] [ mineshafter]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiek* : 13

ts3* : Tak

mutacja* : Tak Troche dziwne ale przeszlem mutacje

coś o sobie : Jestem ogarniety lubie grac w gry jak lol cs czy mc lubie tez w pilke pokopac:D

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/serusssmc

będziesz nagrywać z serwera* : Tak moge nagrywać ale wole z kimś może kogoś znajde na serwerze

mineshafter*:Mam 2 jakies Mineshafter i Mineshafter squared

Nick z gry* : SerusssMc

Pozdrawiam SerusssMc

Opublikowano

wiek* : 11

ts3* : mam

mutacja* : nie

coś o sobie : gram w minecrafta z 2 lata

link do kanału yt* : SuperTeter281

będziesz nagrywać z serwera* : tak

mineshafter*: co

Nick z gry* :teter281

Combat Arms: Ranga: LTC2 K/D: 1.79 Clan: bez clanu Permy: REC7,MP7 Mod, Autumn G36E Valk. Nazwa: krawc

Opublikowano

*!UWAGA EDYTOWAŁEM Z POWODU PEWNYCH ZMIAN I BŁĘDÓW!*

wiek:15

TS3:No ba

Mutacja:tak

Coś o sobie:jestem pozytywnie pojebaną osobą,staram się nie kłócić,chętnie pomagam, jeśli łamię jakiekolwiek zasady to nie świadomie

link do kanału: youtube.com/user/sfir5501

Czy będziesz nagrywać z serwera:tak

mineshafter:tak posiadam

nick z gry: stelmachowicz

Rekrut
Opublikowano

wiek:12

ts3:mam

mutacja:minołem okres piszczenia

Coś os sobie:Lubie gry wojenne jak i sandbox mam 12 lat chodzę do 6 klasy mam na imię bartek w minecrafta gram 3 lata

link do kanału:http://www.youtube.com/user/srakat123?feature=mhee

mineshafter: Mam "mineshafersquared"

czy bedę nagrywal:Tak

nick z gry:YokoMokoPL

Opublikowano

wiek:12

ts3:mam

mutacja:Po mutacji

Coś os sobie:Lubie gry wojenne jak i sandbox mam 12 lat chodzę do 6 klasy mam na imię bartek w minecrafta gram 3 lata

link do kanału:http://www.youtube.com/user/srakat123?feature=mhee

mineshafter: Mam "mineshafersquared"

czy bedę nagrywal:Tak

nick z gry:YokoMokoPL

 

wiek 12 lat nie może być po mutacji, rozumiesz że minołeś okres piszczenia, ale to nie koniec

SFgame: http://bit.ly/18bwnPN


Zapraszam do grania ze mna ^^

Opublikowano

wiek* : 13

ts3* : Jest

mutacja* : Nie ale nie mam piskliwego glosu

coś o sobie : nie grifuje nie kradne . lubie grac w mc mam premium

link do kanału yt* : www.youtube.com/thevaynel

będziesz nagrywać z serwera* :

mineshafter*: Premium mam

Nick z gry* : ForeverLife17

Opublikowano

wiek* :13

ts3* :tak

mutacja* :w trakcie

coś o sobie :Mam 13lat interesuję mnię informatyka i komputery i inne nowinki

link do kanału yt* :KLIK

będziesz nagrywać z serwera* :tak

mineshafter*:Posiadam oryginalny premium ale mineshafter też posiadam

Nick z gry* :zwiad123

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Admin o nicku HempG ma admina i podpala domy!

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

wiek* : 17

ts3* : jest

mutacja* : jest

coś o sobie : chodzę do 2kl. technikum mechanicznego, interesuje się motoryzacją i wiele innych dowiecie się w późniejszym czasie :)

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/zieluTV?feature=mhee

będziesz nagrywać z serwera* : jeśli są ogarnięci gracze to tak :)

mineshafter*: jest

Nick z gry* : zielu71

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

wiek* :14lat

ts3* :Mam

mutacja* :Nie ale nie mam piskliwego głosu

coś o sobie :Lubie gry komputerowe nakręcać filmy na yt i różne inne rzeczy

link do kanału yt* :http://www.youtube.com/user/MinecraftLechu?feature=mhee

będziesz nagrywać z serwera* :Tak jak wejdę to nagrywam

mineshafter*:Tak

Nick z gry* :marioonetka

Opublikowano

wiek* : 15

ts3* : Oczywiście.

mutacja* : Tak xD

coś o sobie : Siema ...

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/2Bodziu

będziesz nagrywać z serwera* : Jak bede mial czas teraz mam 600widzow i 20tys wyswietlen ;)

mineshafter*: Mialem premium tylko mi zajebali ...

Nick z gry* : xBodziu

Opublikowano

wiek* : 14

ts3* : posiadam

mutacja* : przechodzę (końcówke ;d)

coś o sobie :Jestem ogarnięty, myślę że nawet ładnie buduje, nie będę zaśmiecać mapy:)

link do kanału yt* :http://www.youtube.com/user/maxpanone?feature=mhee

będziesz nagrywać z serwera* : będę, może i na kanale nic nie mam, ale gdy tylko zacznę grać na tym serwerze, na pewno wznowie nagrywanie filmów.

mineshafter*: Posiadam

Nick z gry* : DeeQs

Opublikowano

wiek* :12

ts3* :mam

mutacja* :w polowie :3

coś o sobie :Dopiero zaczolem na yt

link do kanału yt* : mam 14 widzow w chwili obecnej ;3 http://www.youtube.com/channel/UCzDRqGGETrp_-E9fetErDYA

będziesz nagrywać z serwera* : Na 1000000%

mineshafter*:Mam premium.....

Nick z gry* :D Dardeken

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

wiek* : 14

ts3* : Tak

mutacja* : Tak

coś o sobie : Jestem dojrzały lubię pomagać innym kulturalny itp. :)

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/ThePabllo98?feature=mhee

będziesz nagrywać z serwera* : Tak

mineshafter*: Tak

Nick z gry* : Pabllo1992

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Rekrut
Opublikowano

wiek:12

ts3:mam

mutacja:Ominołem okres piszczenia

Coś os sobie:Lubie gry wojenne jak i sandbox mam 12 lat chodzę do 6 klasy mam na imię bartek w minecrafta gram 3 lata

link do kanału:http://www.youtube.com/user/srakat123?feature=mhee

mineshafter: Mam "mineshafersquared"

czy bedę nagrywal:Tak

nick z gry:YokoMokoPL

Opublikowano

wiek* :14lat

ts3* :jest

mutacja* :Teraz przechodze

coś o sobie :lubię grać na kompie pograć w piłę i pogadać

link do kanału yt* :http://www.youtube.com/channel/UCKegQlPSz5RWhsqF8VDa_yw?feature=results_main

Nick z gry:MinecraftLechu

będziesz nagrywać z serwera* :Takkk

mineshafter*:Mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...