Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer małych youtuberów] Schody do nieba [Typ kwadratowa masakra] [wl] [ mineshafter]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiek* : 11

ts3* : nie

mutacja* : Jeszcze nie ale czekam :D

coś o sobie : No co by tu powiedzieć hmm.. Dużooooo

link do kanału yt* : www.youtube.com/user/MrNosi97

będziesz nagrywać z serwera* : No mogę.

mineshafter*: Poco mi skoro mam oryginalnego skina?

Nick z gry* : Deratyzator

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rekrut
Opublikowano

wiek:12

ts3:mam

mutacja:Ominołem okres piszczenia

Coś os sobie:Lubie gry wojenne jak i sandbox mam 12 lat chodzę do 6 klasy mam na imię bartek w minecrafta gram 3 lata

link do kanału:http://www.youtube.com/user/srakat123?feature=mhee mam 33 widzów

mineshafter: Mam "mineshafersquared"

czy bedę nagrywal:Tak

nick z gry:YokoMokoPL

Znawca
Opublikowano

wiek* : 14

ts3* : tak

mutacja* : CHYBA tak ;p

coś o sobie : Jestem zwykłym nastolatkiem który między lekcjami chciałby zagrać na jakimś fajny serverze z fajnymi ludzmi ;)

link do kanału yt* : http://www.youtube.c...42?feature=mhee (wiem że widzów prawie nie ma, ale myśle że po nagrywaniu jesli tylko wgl mnie wezmiesz, to po nagrywaniu filmow z serwera napewno ich przybędzie ;)

będziesz nagrywać z serwera* : TAK

mineshafter*: nie, ale premium

Nick z gry* : goldpliz

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

wiek* : 15

ts3* : Mam

mutacja* : Mam

coś o sobie : Witam mam na imię Maciej. Jestem osobą w miarę ogarniętą, kulturalną, jestem cierpliwy do czasu.

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/TheMaciekzMaciek?feature=mhee

będziesz nagrywać z serwera* : Sorry bro nie mam dobrego komputera, żeby nagrywać filmiki .

mineshafter*: nie.. Mam premium .

Nick z gry* : konradowski8

Opublikowano

wiek* : 12

ts3* : tak

mutacja* :nie ale niemam piskliwego glosu

coś o sobie :lubie minecrafta nie oszukuje

link do kanału yt* :niemam ale koto mam

będziesz nagrywać z serwera* : jak zostane dodany to oczywiscie

mineshafter*: niemam orginalnego

Nick z gry* : Erlaim

ja pisze drugi raz podanie prosze przyjmijcie :mellow:

Rekrut
Opublikowano

wiek:12

ts3:mam

mutacja:Tak

Coś os sobie:Lubie gry wojenne jak i sandbox mam 12 lat chodzę do 6 klasy mam na imię bartek w minecrafta gram 3 lata Lubię często pograć w piłke..

link do kanału:http://www.youtube.com/user/srakat123?feature=mhee mam 33 widzów

mineshafter: Mam "mineshafersquared"

czy bedę nagrywal:Tak

nick z gry:YokoMokoPL

Opublikowano

Wiek:15

ts3:posiadam również Skype

mutacja:tak

Coś o sobie:jestem graczem od 4 roku życia,gram wszelkie liczby gier.Staram się być pozytywnie nastawiony do wszystkiego,nie wplatam się w kłótnie z Trolami (prawdziwymi nie tymi co sobie żartują)

link do kanału: http://www.youtube.com/user/sfir5501?feature=mhee (usunąłem prawie wszystkie filmiki lecz mam zamiar wrócić z nagrywaniem na waszym serwerze)

mineshafter:mam

Czy będę nagrywał:jak napisałem wyżej Tak

nick z gry: stelmachowicz

Opublikowano

wiek* : 16

ts3* : oczywiście że posiadam

mutacja* : tak

coś o sobie : Witam z tej strony ziomusCZW , jestem byłym technikiem portalu minecraft.pl oraz obecnym technikiem portalu mycraft.pl . Kocham grać w minecrafta głównie na modach ale zagram prawdziwy survival na serwerze myślę że z ogarniętymi osobami ;d

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/ziomusCZW , nic nie nagrywam lecz chętnie pogram ;>

będziesz nagrywać z serwera* : nie

mineshafter*: posiadam pełną wersję minecrafta

Nick z gry* : ziomusCZW

Opublikowano

wiek* :13

ts3* :Brak, ale skype jest

mutacja* :Jestem w trakcie, ale głos mi się nie łamie

coś o sobie :lubie grać w gry takie jak MC, Need for speed itp.

link do kanału yt* :Mam kanał, potrafię dobrze nagrywać i montować filmy. http://www.youtube.com/user/Centrixon?feature=guide

będziesz nagrywać z serwera* : Oczywiście jak najczęściej

mineshafter*:mam ale zamierzam kupic minecrafta orginalnego

Nick z gry* :SkimmerPL

 

 

Jeszcze tylko takie pytanko: Czy trzeba za serwa płacić?

Opublikowano

wiek* :14 lat

ts3* : posiadam

mutacja* : przechodzę

coś o sobie : Jestem Gimbusę który lubi grać w Minecraft'a i tego typu serwerach xD Nie jestem Griferem i jestem ogarnięty :) Posiadam 40 slotowy serwer craftkubek.csrv.pl xD Posiadałem forum ale już nie posiadam ^_^ Uczę się programować oraz umiem robić intra oraz layout'y tzw. Grafika -_-

link do kanału yt* : http://www.youtube.c...ser/MrPharmacer

będziesz nagrywać z serwera* : Oczywiście czemu nie...mam 41 widzów to tam będę nagrywać ^_^

mineshafter*: Nie posiadam ale mam PREMIUM

Nick z gry* : Alex64terminator

Opublikowano

wiek* :14 lat

ts3* : MAM

mutacja* : Juz po:D

coś o sobie : Gram w minecraft od roku mam wlasny serwer minecraft i cs... znam wszystkie komendy gralem juz nie na jednym serwerze i znam duzo ludzi z YT ktorzy maja po 600 widzow :D

link do kanału yt* : www.youtube.pl/arkadiuszarekpl

będziesz nagrywać z serwera* : Oczywiscie ze tak :D

mineshafter*: Mam minecrafta ORYGINALNEGO :D

Nick z gry* : Pecet48

  • 2 tygodnie później...
Rekrut
Opublikowano

wiek* :12

ts3* :Tak

mutacja* :Tak

coś o sobie :Lubie Gry komputerowe,Piłke Nożna,Siatkówke itp... JEstem ogarniety lubię współpracować w grupie ;)

link do kanału yt* :musze podac :< mam glupia nazwe ale dam http://www.youtube.c...23?feature=mhee

będziesz nagrywać z serwera* :Tak

mineshafter*:Tak

Nick z gry* :YokoMokoPL

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wiek:11

TS3-tak i skype

mutacja-nie

coś o sobie- często gram na modach ale ja nie jestem kolejnym kolesiem z x-ray mam optifine i minimap a ja jestem orginalny i nie grifuje (jak ktoś mi zgrifuje to 1.powiem adm 2.jak to nie pomorze ja mu grifuje ) coś o mnie :D

link do kanału- zrypało mi się konto takie problem :( ale daje http://www.youtube.com/user/kamil3359?feature=mhee

będziesz nagrywać z serwera- tak oczywiście

mineshafter-nie wiem ale orginałka minecraft

Nick-kamil2001o2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...