Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer małych youtuberów] Schody do nieba [Typ kwadratowa masakra] [wl] [ mineshafter]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiek* : 13

ts3* : Tak

mutacja* : W Trakcie

coś o sobie : A co tu mówić

link do kanału yt* : Zamierzam załorzyć YT

będziesz nagrywać z serwera* : Tak !!

mineshafter*: Tak Diviss

Nick z gry* :

x



Odkrywca
Opublikowano

Właśnie widzę -.-'

 

"

 

liczba zapisanych do tej pory : 11/35

hempg

kamyllo

szymoneku

mrouti

mucha97

Rasen97

Szymciox12

Piotro9010

SiperDelma

"d3x"

(nicku nie pamiętam ale jest

:D )

 

Opublikowano

wiek* : 14,5

ts3* : tylko skype ; <

mutacja* : po mutacji

coś o sobie : Nie grifuje ogarniety ;)

link do kanału yt* : www.youube.com/user/rtTxV2

będziesz nagrywać z serwera* mozlwe ze tak : )

mineshafter*: mam

Nick z gry* : rtTxV2

r04p.jpg

Opublikowano

Chujowy pomysł. Ludzie latają z x-reyami (co widac na filmie) Jeżeli na prawde macie ambicję aby grac na tego typu serwie to idzcie na kwardatowa masakre albo legendarna kraine...

Chujowy pomysł. Ludzie latają z x-reyami (co widac na filmie) Jeżeli na prawde macie ambicję aby grac na tego typu serwie to idzcie na kwardatowa masakre albo legendarna kraine...

 

 

 

jest anty xray :) wbij zobacz :P

 

DaroPL dodany

Kamil1137 dodany

EnDerBriNePL nie

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Odkrywca
Opublikowano

wiek* : 13

ts3* : jest :)

mutacja* : niestety brak, ale piskliwego glosu nie mam ;)

coś o sobie : Jestem ogarniety, nie griefuje, nie wyzywam. Lubie grac w mc ;)

link do kanału yt* : youtube.com/user/SrManPL

będziesz nagrywać z serwera* : oczywiscie

mineshafter*: mam oryginalnego minecrafta :)

Nick z gry* : Acoid

Pisze jeszcze raz podanie :)

Odkrywca
Opublikowano

powiedz mi, dlaczego ?! pisalem podanie na poprzednich wersjach tego serwera, i bylem przyjmowany. a teraz nie. dlaczego ?

Opublikowano

wiek* : 13

ts3* : tak

mutacja* : przed, mam "gruby głos"

coś o sobie : lubie grać na survivalu, nie mam narazie pomysłu na filmiki więc się tu zgłaszam :) Jestem ogarnięty nie greifuje, nie kradne

link do kanału yt* : www.youtube.com/user/the3gamerstv

będziesz nagrywać z serwera* : Napewno

mineshafter*: Posiadam kontretnie "Squared"

Nick z gry* : KidzBlackPL - oglądając mój kanał zwróc uwage na mnie i MrBlonga

Z góry dziękuje!

Opublikowano

wiek* : 15

ts3* : tak

mutacja* : Sądze ze tak

coś o sobie : Mam zamiar nakręcić nowa serie na YT. inne kwadratowe na ktorych grałem to porażka. Myśle ze ten serwer zna znaczenie survivalu

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/Engineer459?feature=mhee

będziesz nagrywać z serwera* : Oczywiście

mineshafter*: Tak posiadam

Nick z gry* : Engineer459 :)

Opublikowano

wiek* : 15

ts3* : jest :)

mutacja* : tak ;)

coś o sobie : Jestem ogarniety,nie wyzywam. Lubie grac w mc ;)

link do kanału yt* : youtube.com/user/JanboPL

będziesz nagrywać z serwera* : oczywiscie bede nagrywal nie mam 50 widzow ale to sie niedlugo zmieni :) bardzo bym chial cos tam nagrać

mineshafter*: ta sie zalatwi :) :)

Nick z gry* : Janbo

Opublikowano

Wiek : 15

Ts3 : Jest a także skype

Mutacja : Chyba nie

Coś o sb : Lubie jeźdźić na rowerze,grac w gry fps,sandbox ogarniam na 100%

Link do kanału : Podam i tak tam nic nie ma bo nie mialem z czego krecic http://www.youtube.c...xu?feature=mhee

Będziesz nagrywać z serwera : No oczywiście

Mineshafter : Tak jest

Nick : Kamixxu

Wiek : 15

Ts3 : Jest a także skype

Mutacja : Chyba nie

Coś o sb : Lubie jeźdźić na rowerze,grac w gry fps,sandbox ogarniam na 100%

Link do kanału : Podam i tak tam nic nie ma bo nie mialem z czego krecic http://www.youtube.c...xu?feature=mhee

Będziesz nagrywać z serwera : No oczywiście

Mineshafter : Tak jest

Nick : Kamixxu

 

 

dodany

reszta osób nie

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...