Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer małych youtuberów] Schody do nieba [Typ kwadratowa masakra] [wl] [ mineshafter]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TS : 89.144.0.13:8905

 

 

 

 

Witam

:)

IP podam przy starcie drugiego sezonu

prezentuje wam serwer Kwadratowa Masakra jest to kwadratowa masakra dokładnie taka jak ta prawdziwa(mapa troche inna :P ) ,

tylko jest ona udostępniona dla małych youtuberów :P

NAZWA : Schody do NiebiaNa WL będą zapisywani tylko ci , którzy posiadają kanał na yt.minimum widzów : 50

musisz nagrywać minecraftmusisz nagrywać z serwera ( nie dla reklamy tylko dla czystej zabawy

:) )

POLECAMY MINESHAFTER

podania do WL :

wiek* :
ts3* :
mutacja* :
coś o sobie :
link do kanału yt* :
będziesz nagrywać z serwera* :
mineshafter*:
Nick z gry* :

pluginy / mapa wyspa (survival) dynamiczną mape za , której wasi widzowie będą mogli obejrzeć co się dzieje !

pytania pod tematem / gg 35871092

liczba zapisanych do tej pory : 1/35

Ts jutro :Dw Każdy z uczestników dostanie własny kanał TS na , którym będzie mógł pogadać z widzami

:)

w tej chwili jest 25 slotów na serwie

 

 

 

Sezon drugi start już 10 stycznia ! Zapisywać się od nowa !

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiek* : 12

ts3* : Nie mam.

mutacja* : Nie miałem.

coś o sobie : Lubię grać w piłkę nożną . Grać w gry: Leaque of Legends, Minecraft i ewentualnie Mount&Blade Warband.

link do kanału yt* : http://www.youtube.c...3/feed?filter=2

będziesz nagrywać z serwera* : Tak. Już od dawna chciałem nagrywać z takiego serwera, ale żadnego fajnego nie znalazłem.

mineshafter*: Nie mam. Ale mam premium.

Nick z gry* : Archerowy

Opublikowano

wiek* :13

ts3* :mam

mutacja* :nie mialem

coś o sobie :lubie grac w gry takie jak minecraft lol cs cod

link do kanału yt* :mam kanal ale nic nie nagrywalem poniewaz nie mialem czego i chcial bym nagrywac ten serwer

będziesz nagrywać z serwera* : oczywiscie ze tak

mineshafter*:mam ale zamierzam kupic minecrafta orginalnego

Nick z gry* :zgred1999

Opublikowano

wiek* :15

ts3* :tak

mutacja* :tak

coś o sobie : Mam na imię Dawid lubię grać w gry jak i jeździć rowerem, W wolnych chwilach gram w różne gry np : dead islan minecraft gta 4 i san andreas.

link do kanału yt* :http://www.youtube.com/user/OrminGame

będziesz nagrywać z serwera* :oczywiście

mineshafter*:tak

Nick z gry* :OrminPL

Opublikowano

wiek* :15 lat ( tak tak Gimbus ^^ )

ts3* : Posiadam i używam go bardzo często

mutacja* : Jestem już (chyba) po mutacji

coś o sobie : Mam na imię Adrian.Jestem miłym graczem który lubi się często śmiać :>

link do kanału yt* :http://www.youtube.com/channel/UCoc3cxDBiVtknCCX0443s5g?feature=guide ( Niestety nie mam filmików lecz to może się w każdej chwili zmienić :>)

będziesz nagrywać z serwera* : Możliwe :D Ale jeśli nie ja będę nagrywał to na 100% będę się wcinał ludziom na filmiki ^^

mineshafter*:Niestety nie mam środków na zakupienie Premium więc przydał by mi się :) ( Jestem tam zarejestrowany i posiadam program :> )

Nick z gry* : xAlcoranx

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :>

~Alcoran

Opublikowano

wiek* : 15

ts3* : tak

mutacja* : oczywiście

coś o sobie : lubie takie serwery survivalowe, lubie nagrywać noi lubie pogadać z ludzmi

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/Rasen97?feature=guide miałem więcej widzów, ale przez problemy techniczne liczba spadła

będziesz nagrywać z serwera* : oczywiście, będzie to dla mnie przyjemność

mineshafter*: mam

Nick z gry* : Rasen97

SFgame: http://bit.ly/18bwnPN


Zapraszam do grania ze mna ^^

Opublikowano

wiek* : Za pół roku szesnaście.

ts3* : Oczywiście.

mutacja* : Posiadam.

coś o sobie : Nie lubię sam opisywać siebie, wolę jak ktoś sam mnie oceni.

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/MocnyTM

będziesz nagrywać z serwera* : Pewnie, że tak. :)

mineshafter*: Mam PREMIUM.

Nick z gry* : MocnyTM

Odkrywca
Opublikowano

wiek* : 13

ts3* : jest

mutacja* : nie

coś o sobie : Nagrywam na yt, aktualnie mam przerwę. Mam zamiar niedługo wrócić ;p

link do kanału yt* : youtube.com/user/srmanpl

będziesz nagrywać z serwera* : tak :)

mineshafter*: Premium :)

Nick z gry* : Acoid

Opublikowano

wiek* : 13

ts3* : mam mam :D

mutacja* : mam glebszy glos ale to jeszcze nie koniec mutacji xD

coś o sobie : lubie grac w gry mmorpg same rpg i minecraft :P

link do kanału yt* : /user/piotro9010

będziesz nagrywać z serwera* : no moge moge :P

mineshafter*: nie mam bo mam premium

Nick z gry* Piotro9010

Opublikowano

wiek* : 14

ts3* : Mam

mutacja* : W trakcie/głos nie piskliwy ! :D

coś o sobie : miły,14 letni chłopaczek,z wielkimi marzeniami ^.^

link do kanału yt* : www.youtube.com/user/MinecraftBumBum

będziesz nagrywać z serwera* : Chyba tak.

mineshafter*: Mam

Nick z gry* : DiaabeleekPL

kubica.jpg
Opublikowano

wiek* : 14 ;p

 

ts3* : Tak Posiadam

mutacja* : Przy zakończeniu (nie piskliwy)

coś o sobie : Nie lubię hackerów... wręcz nienawidzę :D dostaje 6 z dyktand... umiem pisać... nie wiem co napisać więc przechodzę dalej

link do kanału yt* : http://www.youtube.com/user/szymciox12?feature=mhee plose ...

będziesz nagrywać z serwera* : raczej będę

mineshafter*: nie... mam premium

Nick z gry* : Szymciox13

Szukam właśnie takich serwerów, ponieważ... no ... nie mam żadnych

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...