Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] LifeMC [ Serwer typu Kwadratowa Masakra], 0 lagów.


CoJaNigdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.png[Zapowiedz] LifeMC [ Serwer typu Kwadratowa Masakra], 0 lagów.Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s42.mineserv.eu:38874

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 5 [ testowo ]

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20Podstawowe%20pod%20serwer%20tego%20typu.%20

1337425578-U363900.png

Ja < dawcakrwi >, fr4yta < arek24g >

1337425590-U363900.png

Serwer jest w fazie testowej. Wszelkie błędy prosze zgłaszać.

 

 

Wzór na WL

 

Nick:

Wiek:

Skype:

YouTube:

O sobie:

Dlaczego chcesz zagrać:

 

 

 

Start PRAWDOPODOBNIE o 20, jeżeli się wyrobimy. Jak nie to jutro o 15

;)

. .

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Quadrattowy

Wiek: 16

Skype:Nie mam, preferuje ts3 :P

YouTube:Nie posiadam

O sobie:Lubię grać w siatke, cs 1.6 no i mc.

Dlaczego chcesz zagrać:Lubię serwery tego typu.

Opublikowano

Nick:JestemJakub

Wiek:15

Skype:Podam na PW

YouTube:Nie posiadam

O sobie:Nazywam się Kuba lubię grać w piłkę i grać w minecrafta :) o.0

Dlaczego chcesz zagrać:Ponieważ teraz polubiłem serwery typu "Kwadratowej Masakry".

Opublikowano

Nick: Kunik

Wiek: 13

Skype: Moge na Pw podac /// Ts3

YouTube: Tak

O sobie: Mam na imie Kacper. Interesuje sie informatyka. Gram w Rugby . I Gram w minecrafta

Dlaczego chcesz zagrać: Ogladam Kawadratowa Masakre i mysle ze to bedzie najlepszy serwer Typu ''kwadratowa masakra'' i chcialbym tu grac : ]

Opublikowano

Nick:Viper121

Wiek:14

Skype:na pw nie chce spamu

YouTube:nie mam

O sobie:Jestem Patryk lubię grać w różne gry te na kompie jaki i na zewnątrz.

Dlaczego chcesz zagrać:bo podoba mi się taki typ serva, a nie miałem jak nawet zagrać i chce spróbować.ć.

vintage2x.jpg
Opublikowano

Nick: VrubikPL

Wiek: 14

Skype: Molol123

YouTube: -

O sobie: Mam na Imie Artur i mieszkam w Tarnowie

:)

Dlaczego chcesz zagrać: Zawsze chcialem grac survivala w pare osob :>

Opublikowano

Nick:Cebulka

Wiek:13

Skype:wiktorkaczmarski1

YouTube:CebulkaMC

O sobie:Lubie piłke minecraft i duzo wiecej

Dlaczego chcesz zagrać:Lubie skkf i jego serie Kwadratowa Masakra

Opublikowano

Nick: Pacio

Wiek: 14

Skype: Patryk Gdula

YouTube: Lekapexc

O sobie: Mam na imię Patryk mieszkam we Wrocławiu, lubię sporty grać w Cs i Minecraft

Dlaczego chcesz zagrać: Ponieważ servery tego typu są ciekawe i zawsze chciałem być jak PSPMagister

:D

Opublikowano

Nick : Nightmarq

wiek : 13

skype : andrzej.brzykcy2 (nie posiadam mikro)

Youtube : nie posiadam

o sobie : lubie minecrafta i piłkę nożną :) itd..

Dlaczego chcesz zagrać ? ponieważ lubie Skkfa i lubie serwery tego typu ;) ! :)

Opublikowano

Nick:MocMajonezu

 

Wiek:14

 

Skype: Posiadam

 

YouTube: Mam konto na YT ale nie mam żadnych filmików

 

O sobie:Mam na imię Kacper gram w minecrafta od alphy 1.1_02, miałem kiedyś 2 dedyki minecraft, ale także sa-mp i cs 1.6, lubie grać w siatkówke i koszykówke.

 

Dlaczego chcesz zagrać: Zawsze chcialem zagrać na serwerze takiego typu, wydaje się on bardzo ciekawy, chciałbym zagrać takiego survivala w 5 osób, gadać na ts3, skype i dobrze się bawić, zabić nude! :3

Opublikowano

Nick:MenO

Wiek:13

Skype:sewerynkumidor

YouTube:MsMeno12(nie mam żadnych filmów)

O sobie:Lubię grać w mc

Dlaczego chcesz zagrać:Zawsze chciałem zagrać na takim serwerze.

Nowicjusz
Opublikowano

Nick:

RTXZ

Wiek:

Prawie 15 lat.

Skype:

Mogę podać na pw, nie chcę spamu.

YouTube:

Nie posiadam.

O sobie:

Mam na imię Łukasz, mieszkam w takiej wiosce ze nazwy i tak nie zapamiętacie

:)

Interesują się Piłką nożną i minecraftem.

Nie jestem dzieckiem neo, nie popełniam błędów ort. (czasem wyjątki, każdemu się zdarzy)

Dlaczego chcesz zagrać:

Zainteresowała mnie seria "Kwadratowa Masakra" u skkf, i chcę spróbować na własnej skórze.

Opublikowano

Nick: CelsoJunior

 

Wiek: 15

 

Skype: Pw.

 

YouTube: Brak.

 

O sobie: Mam na imię Marcin , jestem ze Sląska , interesuje się głównie sportem i grami

:)

 

Dlaczego chcesz zagrać: Tak jak @up , spodobało mi się u skkf jak oglądałem filmy , i chciałbym zagrać :]

Opublikowano

Nick: KoskoPL

Wiek:12

Skype:(podam na pw jak bd trzeba) (nie mam mikro)

YouTube: youtube.com/user/KoskoPL

O sobie:Mam Na Imię Mateusz, Interesuję się Informatyką Oraz Sportami.

Gram Często w Minecraft Choć to za mało Powiedziane raczej Nolife ze mnie

Dlaczego chcesz zagrać:Ponieważ Lubie Serwery Tego Typu I Jest Na Nich Dużo Wrażeń, Mam Nadzieje Że Na Dłuższą Metę

Opublikowano

Nick : ArtasPL

Wiek : 14

Skype : Podam na pw

Youtube : Brak

O sobie : Mam na imię Artur.Moje hobby to piłka nożna.

Dlaczego chcesz zagrać : Ponieważ myśle że będziemy sie świetnie bawić i dogadywać :)

Opublikowano

Nick: Bmalcherts

 

Wiek: 14

 

Skype: k3win1

 

YouTube: Nie posiadam

 

O sobie: Mam na imie Kewin, Lubie grac w World of Warcraft, Star Wars of the old Republic, jak i w Minecraft, W mc gram od ponad 2 lat, posiadam "Premium"

 

Dlaczego chcesz zagrać: Aktualnie nie mam co robic bo chory jestem, wiec chcialbym zagrac bro

Opublikowano

Nick:StatisticPL

 

Wiek:14

 

Skype:PW (Spam)

 

YouTube:Posiadam

 

O sobie:Jestem Dominik jestem początkującym grafikiem interesuje się grami komputerowymi np:Minecraft ,CounterStrike 1.6

 

Dlaczego chcesz zagrać:Bo chciałbym się pobawic i poczuć atmosfere jak u SKKF'a (:()

Opublikowano

Nick: puher

Wiek: 12

Skype: puher123

YouTube: DrHack2000

O sobie: yyy mleko

Dlaczego chcesz zagrać: bo chce

Opublikowano

Nick: Rox360

Wiek: 13

Skype: patryk.kazimierczak4

YouTube: KalzarPl

O sobie: Jestem chłopakiem xD

Dlaczego chcesz zagrać: Poniewaz chcem poczuc klimat Kwadratowej Masakry!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...