Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] LifeMC [ Serwer typu Kwadratowa Masakra], 0 lagów.


CoJaNigdy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:WhR

 

Wiek:13

 

Skype:Narazie Nie podam

 

YouTube:Nie posiadam filmików

 

O sobie: Lubie piłke nożną SPORT!!!

 

Dlaczego chcesz zagrać:Lubie serwery kwadratowe masakry i stwierdziłem że ten bedzie super!

Opublikowano

Nick:Wiciu

Wiek:15

Skype:Jest : )

YouTube:Niestety nie ;<

O sobie:Interesuje sie pilka nozna,jestem ogarniety i nie sprawiam zadnych problemow ;]

Dlaczego chcesz zagrać:Szukam ogarnietego serwa typu KM i mysle ze to bedzie ten .

Opublikowano

Nick: Advier

Wiek: 16

Skype: Moge podać na PW

YouTube: Posiadam

O sobie: Opowiemy jak się dowiemy

^^

Dlaczego chcesz zagrać: Chciałbym sobie pograć na tego typu serwerze : )

Opublikowano

Nick: Scoobany98

Wiek: 14

Skype: podam na PW

YouTube: Nie posiadam, jeżeli trzeba by było mógł byś zacząć kręcić filmy z tego serwera

O sobie: Mam na imię Damian, interesuję się piłką nożna jak i siatkową, gram w minecrafta od alphy więc troszkę ogarniam

Dlaczego chcesz zagrać: Ciągle oglądam Kwadratową Masakrę u sławnych YouTuberow i sam chciałbym spróbować jak to jest zagrać na takim serwerze .

sygnadlamalinowy.png

Opublikowano

Nick: Maniek

 

Wiek: 16

 

Skype: Tak

 

YouTube: Tak

 

O sobie: Lubie grać w minecrafta , lubie grafike komputerową , zakladam strony internetowe, ogólnie zajmuje sie komputerem

 

Dlaczego chcesz zagrać: Chciał bym pomóc , i pograć z dobrym towarzystwem

Opublikowano

Nick: Lenar

Wiek: 15

Skype: Tak

YouTube: Nie

O sobie: Lubie grać w gry komputerowe, lubie grafike komputerową, interesuje się piłką nożna, jestem ogarnięty, mam poczucie humoru

Dlaczego chcesz zagrać: Szukam serwera podobnego do KM oraz dobre towarzystwo

Opublikowano

Nick: deMonako

Wiek: 14

Skype: deMonako

YouTube: TheDeMonako

O sobie: Jestem zwykłym nastolatkiem lubiacym gry i sport.

Dlaczego chcesz zagrać: Bo serwery typu kwadratowa masakra to najlepsza rozrywka w minecraft :)

Opublikowano

Nick: Wyrfelek99

Wiek: 13 ;3

Skype: Mam , ale wole ts3 (skype moge podac na pw)

YouTube: MrYoo009 (nie nagrywam)

O sobie: Mam na imie Dawid i lubie grac w mc ;)

Dlaczego chcesz zagrać: Bardzo podoba mi sie seria Kwadratowej Masakry na YT

Opublikowano

UWAGA !!! Jutro o 16 zaczynamy grę z nową mapą, pluginami. Serwer ma 5 slotów, alem oże wbić 10 osób ;) Narazie jest WL dla adminów, ale o 16 gramy ;)

. .

Uczeń
Opublikowano

Nick: 0CLK

Wiek: 18

Skype: Chwilowy problem techniczny.

YouTube: Nieistotne ze względu na brak publikacji.

O sobie: Głównym moim zainteresowaniem i pasją jest sport. Prowadzę sportowy fanpage. Poza tym lubię dobrą muzykę, oraz wieczorne granie w MC

:)

Dlaczego chcesz zagrać: Serwery z małą ilością slotów i zgraną ekipą to piękno Minecrafta. Piękno współpracy.

 

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Nick: zielu71

Wiek: 17

Skype: zielu

YouTube: zieluTV

O sobie: chodzę do 2kl. technikum mechanicznego, lubię się pośmiać, myślę że jestem kreatywny i chciałbym pograć z jakimiś ogarniętymi ludźmi

Dlaczego chcesz zagrać: szukam czegoś takiego, podobają mi się serwery właśnie tego typu

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Nick: MyKasero

Wiek: 14

Skype: BostonNS (nie mam mikro)

YouTube: 1 filmik i do tego denny (dlatego nie kręce)

O sobie: Lubie grać w piłkę nożną,siatkową i w kosza :P A z gier lubie BF3/BF2 Cod:MW Minecraft CS itp. itd.

Dlaczego chcesz zagrać: Lubię serwery typu kwadratowa masakra pod warunkiem że nie szaleją tam dzieci,noby ,które cię zabijają jak tylko się zrespisz...

Opublikowano

Nick: cwaniak

 

Wiek: 13

 

Skype: matreusz5

 

YouTube: wkrótce zrobie

 

O sobie: Lubię uprawiać sport, grac na kompie w różne gry multiplayer.

 

Dlaczego chcesz zagrać: Nudzi mi się oraz lubie tego typu serwery.

Opublikowano

Nick:NePerdel

Wiek:16

Skype:macio909002

YouTube:Nie posiadam.

O sobie:Śmieszny, kreatywny, lubię dobrą muzykę i grać w LoL'a a wieczorami w mc :D

Dlaczego chcesz zagrać:Jestem ciekawy takiego typu serwera. I chciałbym spróbować czegoś innego niż FreeBuild. Po za tym zauroczyła mnie mała ilość slotów. Sądzę, że serwery tego typu powinny mieć od 5 do 15 slotów, nie ma wtedy takiego spamu na skypie i tłoku na serwerze. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...