Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] LifeMC [ Serwer typu Kwadratowa Masakra], 0 lagów.


CoJaNigdy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Naruk

Wiek:18

Skype:Posiadam

YouTube: Nie kręci mnie zostanie Let's playerem.

O sobie: Poznacie mnie w grze lub na skype, ponieważ nie lubię dużo pisać o sobie.

Dlaczego chcesz zagrać: Ponieważ nie jestem znanym let's playerem, a chciałbym zagrać tak jak na serwerze kwadratowa masakra

Opublikowano

Nick: GreenHill

Wiek: 16

Skype: nie mam

YouTube: Tnie mam

O sobie: Mam na imie Bartosz.Jestem na technik informatyk i lubie popykac w minecrafta :D serwery typu kwadratowa masakra to najlepsza rozrywka w minecraft (tak żeby siee podlizac ;))

Dlaczego chce zagrac: Bo po prostu :D

dołaczam sie do słów macio3331a

Opublikowano

Nick:Niko

Wiek:14

Skype:Tak posiadam mogę napisać na pw.

YouTube:tak mam

:D

O sobie:Lubie grać w minecraft i ogólnie chciałbym zagrać z tobą

Dlaczego chcesz zagrać:Z nudów ;D

Opublikowano

Nick : FamousGame

wiek 13

skype : moge podać na pw

You Tube : tak ale nic nie wstawiam

O sobię lubię grać w minecraft (: .

Dlaczego chcę zagrać : bo bardzo lubię takie serwery a niestety jest ich mało .

Opublikowano

Nick: Gatoo130

Wiek: 15

Skype: Gatoo130 ale wolę TS3

Youtube: Mam

O sobie: Lubię grać w minecrafta, piłkę nożną i koszykówkę.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ podoba mi się pomysł z takim typem serwera, a jeszcze nigdy nie miałem okazji na nim zagrać.

Opublikowano

Nick: Adasumizox

 

Wiek: 14

 

Skype: nie mam ale mam ts3

 

YouTube: Mam ale nie używam

 

O sobie: Bardzo lubie gry i grafike a także sport

 

Dlaczego chcesz zagrać: Lubie grać w tego typu serwery, ponieważ to super zabawa ^_^

Opublikowano

Nick:zgred1999

Wiek:13 w styczniu 2013r. 14 lat

Skype:mam ale jakies bledy mam za to ts 3

YouTube:mam i mam zamiar nakrecac filmiki

O sobie:interesuje sie muzyka sportem i komputerami

Dlaczego chcesz zagrać:poniewaz bardzo lubie kwadratowa masakre i minecrafta

Opublikowano

Nick: Archerowy

Wiek: 12

Skype: Mam. ( archerowystudio )

YouTube: Mam kanał, ale aktualnie nic nie kręce chociaż zapewne nakręce coś z tego serwera: http://www.youtube.com/user/Archerowy123?feature=mhee

O sobie: Mam na imię Krzysiek lubię grać w piłkę nożną grać w gry np.: Minecraft,Leaque of Legends i Mount&Blade Warband.

Dlaczego chcesz zagrać: Grałem na kilku Masakrach, ale padły, a tego typu serwery są zarąbiste!

Opublikowano

Nick: MVozik

Wiek: 13

Skype: thefanpl

YouTube:Tak

O sobie:Co tu mówić xD

Dlaczego chcesz zagrać: Bo lubie xD

x



Opublikowano

Nick: jestemmadry123

Wiek: 13

Skype: eloeloziomki

YouTube: MonkeyMine12

O sobie: Mam na imie Kacper. Pochodze z Angli i lubie cycki

Dlaczego chcesz zagrać: Lubie Plugin LifeMC Oraz serwery typu Masakra

mca.png
Opublikowano

Nick:Steryd

Wiek:15

Skype:Nie podam bo mam w nim imie i nazwisko

YouTube:nie posiadam

O sobie:Lubie robic salto w lewo

Dlaczego chcesz zagrać:Bo chce pograc na ogarnietym serwerze bez zadnych pluginow typu lwc

Opublikowano

Nick:Russek14

Wiek:15

Skype:Nie posiadam,wole teamspeak 3

YouTube:RussekCraft

O sobie:Mam na imie adrian lubie grac w mc i pilke nozna poza tym lubbie gry typu Call of Duty Crysis oraz BattleFild

Dlaczego chcesz zagrać:Lubie tego typu serwery oraz chcialbym zrobic z tego taki maly lets play

Opublikowano

nick:BaltazaRs

 

Wiek: 14

 

Skype:adrianekx3

 

YouTube:BaltazaRv

 

O sobie: Na imie Adrian, pogrywam w mc, uwielbiam bf bc2, posiadam mikro ; d

Opublikowano

Nick: Countek (premium)

Wiek: 14

Skype: szymoncountek

YouTube: -

O sobie: Jestem Szymon, w minecrafta gram prawie rok. Dokładnie od listopada 2011.

Dlaczego chcesz zagrać: Nie mam co robić, chciałbym spróbować gry na takim serwerze.

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

Nick: niemam29

Wiek:13

Skype: jest

YouTube: jest

O sobie:lubie minecraft jestem ogarnięty ...

Dlaczego chcesz zagrać:bo lubięserwerytypu kwadratowa masakra i skkf, lubie grać z ogarniętymi ludżmi

Opublikowano

Nick: D3struktor

 

Wiek: 15

 

Skype: Podam jeżeli będzie potrzeba ale mam.

 

YouTube: Oczywiście ,że mam

:D D3struktorGaming

 

O sobie: Ymmm. To tak lubie grać w MC i gram w niego od infdeva często wspominam czasy najlepszego minecrafta czyli beta 1.5/1.4. mam dużo czasu wolnego więc albo gram albo składam roboty mini-sumo

;)

 

Dlaczego chcesz zagrać: Chcę zagrać dlatego iż ponieważ ,że było to server pierwszy na liście:D A poza tym jest jakby to powiedzieć niepubliczny

:D. Dopasowałem się pod was i zrobiłem ze wzoru chociaż nigdy tego nie lubie.

86074106.png

Sygna by EaGGe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...