Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

niedługo polacy w składzie 14 developerów postawią server nad którym pracują już od dłuższego czasu znana ekipa która już kiedyś odniosła sukces (grało około 2 tys graczy) na polskiej scenie priv.

Bedą to Blizzlike servery na dwóch róznych patchach. Więcej info wkrótce w publikacjach.

Edytowane przez Phenom89
  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na moltenie mam buga jakiegoś wbijam posiedze z 1 min i mam tak jak by mi neta rozłączyło jestem w grze a ludzie w miejscu i nic nie mogę zrobic :/

Opublikowano

na moltenie mam buga jakiegoś wbijam posiedze z 1 min i mam tak jak by mi neta rozłączyło jestem w grze a ludzie w miejscu i nic nie mogę zrobic :/

Wszystkie bugi i problemy proszę zgłaszać w nowym temacie , tutaj tylko prośby o serwer ;]

1373369406-U138092.png

Opublikowano

niedługo polacy w składzie 14 developerów postawią server nad którym pracują już od dłuższego czasu znana ekipa która już kiedyś odniosła sukces (grało około 2 tys graczy) na polskiej scenie priv.

Bedą to Blizzlike servery na dwóch róznych patchach. Więcej info wkrótce w publikacjach.

Brzmi to jak zapowiedź Maczugi serwera, serio. :P

 

Co do serwerów na Cata. To jest jeszcze Ice-WoW. Ale ja głównie teraz siedzę na Atlantissie, chociaż tam można normalnie pograć z... "Polaczkami"

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: 3.3.5 (Wotlk)
Duże/Małe zaludnienie: 100-200+
Raty serwera: Instant 80
Typ serwera: głównie PVP ale może być PVE/PVE

Opublikowano

Dispersion , Arena Tournament

A wiesz może czy jest obecnie jakiś polski serwer instant 80 lub taki na którym grają polacy ? Bo już mam dość grania aren z Hiszpanami ... xD

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Jaki dodatek/patch: 4.0.6 najlepiej
Duże/Małe zaludnienie: duże
Raty serwera:x3 x2
Typ serwera: PVP/E

 

Witam poszukuje takiego serwera z tymi statami z góry dziekuje

Edytowane przez shadow6
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki dodatek/patch:Wotlk lub Tbc

Duże/Małe zaludnienie:Duze

Raty serwera: Najlepiej 15+

Typ serwera:Cos typu sunwell z wiekszymi ratami

 

molten na wotlk x20, ludzi 4k +kolejki.

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: 3.3.5.a
Duże/Małe zaludnienie: obojętnie
Raty serwera: obojętnie
Typ serwera: Serwer instant pve/pvp na którym można sobie testować rotacje ,eq itp

Feel the beat!


 


 

Opublikowano

Szukam serwera Cata 4.0.6a. Raty są mi obojętne, chodzi mi o jak najmniejszą ilość bugów :) i jak najpodobniejsze odwzorowanie globala :)

24190981732848592412.png


"Chcesz wiedzieć, skąd mam te blizny? Mój ojciec był pijakiem i... łajzą. Któregoś dnia odbiło mu bardziej niż zwykle. Mama chwyciła kuchenny nóż, żeby się bronić. Nie spodobało mu się to. Ani trochę... Więc patrzyłem, jak wbijał w nią nóż, śmiejąc się jak zwykle... Odwrócił się do mnie i spytał: „Skąd ta powaga, synu?” Podszedł do mnie z nożem w ręku... „Skąd ta powaga?” Włożył mi nóż w usta. „Przyprawmy tej twarzy trochę uśmiechu”


Opublikowano

Jaki dodatek/patch: 3.3.5.a
Duże/Małe zaludnienie: Male zeby byl tylko POLSKI SERWER I ZEBY GRALO PRZYNAJMNIEJ 15 POLAKOW W JEDEJ RASIE
Raty serwera: INSTANT
Typ serwera:PVP BYLE POLSKI SERWER :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki dodatek/patch: 3.3.5 (Wotlk)
Duże/Małe zaludnienie: 100-200+
Raty serwera: 30-50 COS W TEN DESEÑ
Typ serwera: PVE/PVP

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: TBC 2.4.3

Duże/Małe zaludnienie: 100-300

Raty serwera: x10+

Typ serwera: PVE / PVP

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki dodatek/patch: WotLK (patch najpewniej 3.3.5)

Duże/małe zaludnienie: najlepiej dość spore

Raty serwera : nie grają roli w większym stopniu

Typ servera PVE / PVP ... Szukam progressive servera ,tj. takiego ,w którym content jest wprowadzany stopniowo...(Znam Axios WoW ,ale 60 osób to oczywiście za mało)

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: WotLK (patch najpewniej 3.3.5)

Duże/małe zaludnienie: najlepiej dość spore

Raty serwera : nie grają roli w większym stopniu

Typ servera PVE / PVP ... Szukam progressive servera ,tj. takiego ,w którym content jest wprowadzany stopniowo...(Znam Axios WoW ,ale 60 osób to oczywiście za mało)

Sunwell.

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: 3.3.5 (Wotlk)

Duże/Małe zaludnienie: 50-100 + (najlepiej jak najwięcej)

Raty serwera: Instant 80
Typ serwera: PVP

Najlepiej aby serwer był jak najnowszy albo by grali na nim Polacy ponieważ polskiego serwer'u Instant 80 nie ma , a na takich jak Dispresion itd mało polaków oraz serwer dość stary i dużo oparty na Donate , jest jeden w miarę dobry serwer Lost WoW Hiszpański ale nie ma na nim polaków gra może 2-5 polaków na 500-600 osób które są na całym serwerze .

Z góry dziękuje .

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: obojętnie

Duże/Małe zaludnienie: jak najwieksze

Raty serwera: High

Typ serwera: PvE/PvP

Jak ktoś poda serwer to niech napisze ile ludzi online i ile client waży

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...