Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Jaki dodatek/patch: TBC

Duże/Małe zaludnienie:Duże, najlepiej żeby było 1500 graczy online

Raty serwera:Duże lub takie średnie.

Typ serwera:PVP/PVE , najlepiej polski lub taki na którym gra dużo polaków.

Edytowane przez radhim200

KHnS9.png

Signature by Karol22

  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Wow cata 4.0.6

Duże/Małe zaludnienie:duże

Raty serwera:duże

Typ serwera: 255lvl lub normalny 85

Jaki dodatek/patch: Wow cata 4.0.6

Duże/Małe zaludnienie:duże

Raty serwera:duże

Typ serwera: 255lvl lub normalny 85

HeroesWoW

KHnS9.png

Signature by Karol22

Opublikowano

Dodatek - TBC/WotLK bez różnicy

Zaludnienie - Średnie, myślę że do 1000 będzie się przyjemnie grało

Raty - x1

Typ - blizzlike, najlepiej polski

 

Swego czasu grałem na Andeerie, ale z tego co widze już nikt tam nie gra więc przydał by się jakiś nowy

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

Dodatek - TBC/WotLK bez różnicy

Zaludnienie - Średnie, myślę że do 1000 będzie się przyjemnie grało

Raty - x1

Typ - blizzlike, najlepiej polski

 

Swego czasu grałem na Andeerie, ale z tego co widze już nikt tam nie gra więc przydał by się jakiś nowy

 

Theatre Of Dreams / Sunwell.

Opublikowano

Na Sunwellu bardzo przeszkadza taka ilość graczy czy w miare da się spokojnie grać ?

A i ten drugi ma chyba jakaś przerwe bo się stronka nie ładuje ;x

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Jaki Dodatek/Patch: Cataclysm/4.0.6a

 

Duże/Małe Zaludnienie: od 200+ "Średnie"

 

Raty serwera: Kill Exp,QExp, Rep, Gold +20/może być isant ale z możliwością raidowania"Duże"

 

Typ serwera: PvP/PvE

Edytowane przez GoScIn
Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Takie jak na sunwell mogą być wyżej.

Duże/Małe zaludnienie: Baardzo duże.

Raty serwera: Bardzo duże ^^.

Typ serwera:Pvp/pve.

Przepraszam za to ale nie znam się na wowie i dlatego tak źle napisane :D.

a0cw13.png

Opublikowano

Dodatek.moap

Rate minimum 5

Zaludnienie duzopp

Typ pvp pve

 

Jedyny priv na MoP póki co to Pandashan, ale jest zabugowany gorzej niż CATA na privach.

 

Jaki dodatek/patch: Takie jak na sunwell mogą być wyżej.

Duże/Małe zaludnienie: Baardzo duże.

Raty serwera: Bardzo duże ^^.

Typ serwera:Pvp/pve.

Przepraszam za to ale nie znam się na wowie i dlatego tak źle napisane :D.

 

MoltenWoW na realmach WOTLK jedyny taki realm mi znany.

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: 2.4.3 TBC

Duże/Małe zaludnienie:Duże

Raty serwera: high

Typ serwera: pvp/pve (najlepiej pve)

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: 2.4.3 TBC

Duże/Małe zaludnienie:Duże

Raty serwera: high

Typ serwera: pvp/pve (najlepiej pve)

Hellground

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Cata lub najnowszy (byle by był własny DL )
Duże/Małe zaludnienie: 1500 + graczy on-line w godzinach szczytu. Żeby było sporo polaków i ludzie na czacie pisali po angielsku. Ale też ,żeby nie było za dużo ludzi i kolejek do logowania.
Raty serwera: x1 , x2 lub x3
Typ serwera: PVP lub RP-PvP

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Cata lub najnowszy (byle by był własny DL )

Duże/Małe zaludnienie: 1500 + graczy on-line w godzinach szczytu. Żeby było sporo polaków i ludzie na czacie pisali po angielsku. Ale też ,żeby nie było za dużo ludzi i kolejek do logowania.

Raty serwera: x1 , x2 lub x3

Typ serwera: PVP lub RP-PvP

Molten, Monster, Ice WoW.

Opublikowano (edytowane)

Jaki dodatek/patch: WoLTK lub Pandaria (jeśli taki jest)
Duże/Małe zaludnienie: Bardzo Duże
Raty serwera:ok.10x - powiedzmy, że nie za małe, nie za duże.
Typ serwera: -

 

Zastanawiałem się nad Sunwell, ale wolę dowiedzieć się coś nieco od was.

Edytowane przez Dawidol14
Opublikowano

Sunwell raty 1x albo drugi realm 20x tylko że mało ludzi gra

 

Ja tam polecam Sunwella na ratach 1x po 3,5k online.

 

Takie pytanie, raty 1x czyli takie jak na oryginalnym WoW'ie? Wybaczcie, ale jestem zielony w tych sprawach.

Opublikowano

Takie jak na na globie . Na sunku można kupić exp x 2 za ok . 3 zł sms na tydzień

 

Dobrze, a są może jeszcze inne serwery WoW PL? Z trochę większymi ratami ?

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: NAJNOWSZY! czyli cata pewnie. (najmniej bugów)
Duże/Małe zaludnienie: NAJWIĘKSZE! czyli pewnie molten, jeśli się mylę poprawcie, proszę.
Raty serwera:NAJMNIEJSZE! blizzlike prosiłbym :) początki moje w wowie.
Typ serwera:PvE, zabawa. W przyszłości pewnie PvP(jak ogarne)

 

Prosze o propozycję, głównie chodzi mi o serwer blizzlike! Oraz o duża populację (blizzlike)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...