Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Patch: 3.3.5a
Duze/Male Zaludnienie: (200+)
Raty Serwera: High
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Polski

Nie ma takiego z high rate=) oczywiście PL.

  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)
Patch: WOTLK3.3.5a

Duze/Male Zaludnienie: Małe/Duże

Raty Serwera: x100-x200 bardzo szybki exp

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: Obojętne

Edytowane przez frosowsky
Opublikowano

 

Patch: WOTLK3.3.5a
Duze/Male Zaludnienie: Małe/Duże
Raty Serwera: x100-x200 bardzo szybki exp
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Obojętne

Nie ma teraz dobrych serwerow z duzymi ratami . Jedynie PVP Arena Tournament , i PVE Desperssion

1377430129-U769346.png
Opublikowano (edytowane)

Patch: 5.0.5(Nie koniecznie) / Ogólnie Pandaria

Duze/Male Zaludnienie: Małe /Duże (Zaludnienie)

Raty Serwera: 1-30x

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: Polski/ Zagraniczny(Jak nie ma Polskiego)

Edytowane przez szareaza

Witam i Pozdrawiam.

Opublikowano

Patch:4.0.6 catactlysm
Duze/Male Zaludnienie:Duże 500+
Raty Serwera:10x-30x
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski:Polski lecz jak nie ma polskiego to zagraniaczny

Opublikowano

Patch:4.0.6 catactlysm

Duze/Male Zaludnienie:Duże 500+

Raty Serwera:10x-30x

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski:Polski lecz jak nie ma polskiego to zagraniaczny

Molten

 

Patch: 5.0.5(Nie koniecznie) / Ogólnie Pandaria

Duze/Male Zaludnienie: Małe /Duże (Zaludnienie)

Raty Serwera: 1-30x

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: Polski/ Zagraniczny(Jak nie ma Polskiego)

Pandasham

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Patch: 3.3.5a WOTLK

Duze/Male Zaludnienie: Duże zaludnienie

Raty Serwera: 20-30%

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Polski / Zagraniczny

 

Oprocz Ragnaros bo tam mam disconecting... ;)

Wkn4tFu.jpg

Bob Marley Bless

Robie sygny na zamówienie

;)

Opublikowano

Patch: 3.3.5a WOTLK

Duze/Male Zaludnienie: Duże zaludnienie

Raty Serwera: 20-30%

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Polski / Zagraniczny

 

Oprocz Ragnaros bo tam mam disconecting... ;)

Jeżeli chodzi o duże zaludnienie to w polsce są dwa serwery Wotlk - AT i Sunwell . AT to serwer PVP instant 80 . A Sunwell to PVE exp x1 , ale można kupić x2 za sms bardzo tanio .

1377430129-U769346.png
Opublikowano
Patch: Byle najnowszy (Cataclysm-Pandaria)

Duze/Male Zaludnienie: Średnie

Raty Serwera: 2-5x

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Opublikowano

 

Patch: Byle najnowszy (Cataclysm-Pandaria)
Duze/Male Zaludnienie: Średnie
Raty Serwera: 2-5x
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Atlantiss

1377430129-U769346.png
Opublikowano (edytowane)

Patch: 3.3.5a
Duze/Male Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: 7-15
PVE/PVP: PVE i PVP
Zagraniczny czy Polski: Polski
Zagraniczny czy Polski: Polski, lub zagraniczny z dużą ilością Polaków (kilka gildi, dobrze raidujących itd)
Dobrze by było jakby bg, icc, rc i inne główne rzeczy działały.

i

 

Patch: cata
Duze/Male Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: 7-15
PVE/PVP: PVE i PVP
Zagraniczny czy Polski: Polski

Zagraniczny czy Polski: Polski, lub zagraniczny z dużą ilością Polaków (kilka gildi, dobrze raidujących itd)
Dobrze by było jakby bg, icc, rc i inne główne rzeczy działały

.// Serio, było trudno skorzystać z tego generatora KLIK ?? Popraw, bo ładniej się czyta.Po to jest, żeby z niego korzystać / 2H

// Caltoro

Edytowane przez arturswnc
Opublikowano

Patch: 5.0.5(LuB wyzszy)
Duze/Male Zaludnienie: Minimum 400+ najlepiej z polska gildia
Raty Serwera: x3-x10 max
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Polski
Dodatkowe Informacje: Moze byc i polski i nie polski niema znaczenia najlepiej zeby byla polska gildia. Chodzi mi czy istnieje jakis server MoP poza pandashanem :D

Opublikowano

 

Jaki dodatek/patch: 4.3.4

Duże/Małe zaludnienie: 1k +

Raty serwera: Blizzlike

Typ serwera: Blizzlike

 

MoltenWoW realm Frostwolf, tyle że ma on x3 raty.

Opublikowano

MoltenWoW realm Frostwolf, tyle że ma on x3 raty.

Słyszałem ze Molten strasznie pobugowany i questy okrojone prawda to ?

brolaf.png
Opublikowano
Patch: 2.4.3

Duze/Male Zaludnienie: DUŻE

Raty Serwera: 1x/2x

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: Polski


Najlepiej jakby działały wszystkie instancje 15-70lvl, raidy no i pvp ( areny,bg ). Jak najmniej bugów, działające questy.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

 

Patch: 2.4.3
Duze/Male Zaludnienie: DUŻE
Raty Serwera: 1x/2x
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Polski
Najlepiej jakby działały wszystkie instancje 15-70lvl, raidy no i pvp ( areny,bg ). Jak najmniej bugów, działające questy.

 

Hellground.

Opublikowano (edytowane)

Hellground.

Dzięki :)

Edytowane przez Mr.Cukier

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Patch: Cata / MoP
Duze/Male Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: x2+
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny
Dodatkowe Informacje: Jak nie ma zagranicznego to może być polski, ale bez bugów/chamstwa

Opublikowano

Patch: Cata
Duze/Male Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: x2+
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: Jak najwięcej działających instancji/raidów. Mało bugów.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Patch: Cata

Duze/Male Zaludnienie: Duże

Raty Serwera: x2+

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: Jak najwięcej działających instancji/raidów. Mało bugów.

Molten. Atlantis (4.0.6)

Opublikowano (edytowane)

Molten. Atlantis (4.0.6)

Jak jest z moltenem ? Bo po przejściu na 4.3.4 to praktycznie nic nie działało, włączali dopiero niektóre instancje.

Co do atlantiss, jak to jest prawda że mają sprawnych 600 instancji to chyba nie będę się zanstanawiał. Tylko gnębi mnie jeden fakt : blizzlike o.O No to będę się musiał przestawić.Jak tam tak patrzę sobie to cały czas coś poprawiają i ogólnie dużo jest zrobione ;)

Edit:Jeśli chodzi o WoTLK to który serwer lepiej działa ? Sunwell czy Molten ( blizzlike ) ? Chodzi mi tu o znalezienie teamu na DF ( low lvl ).

Edytowane przez Mr.Cukier

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Jak jest z moltenem ? Bo po przejściu na 4.3.4 to praktycznie nic nie działało, włączali dopiero niektóre instancje.

Co do atlantiss, jak to jest prawda że mają sprawnych 600 instancji to chyba nie będę się zanstanawiał. Tylko gnębi mnie jeden fakt : blizzlike o.O No to będę się musiał przestawić.Jak tam tak patrzę sobie to cały czas coś poprawiają i ogólnie dużo jest zrobione ;)

Edit:Jeśli chodzi o WoTLK to który serwer lepiej działa ? Sunwell czy Molten ( blizzlike ) ? Chodzi mi tu o znalezienie teamu na DF ( low lvl ).

Sunwell. Co prawda jest mniej osób ale wszyscy to polacy i nie ma takich nubków ;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...