Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
24 minuty temu, polcio1324 napisał:

 

Sunwell Polski serwer ze sporą ilością graczy.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Patch: Cataclysm bądź niżej  
Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: powyżej 15
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny
Dodatkowe Informacje: Może być polski, może zagraniczny

Edytowane przez Kunosei
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Patch: Pandaria bądź wyżej  
Zaludnienie: Duże 
Raty Serwera: powyżej x1 
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny 
Dodatkowe Informacje: Jak najmniej bugów, ponieważ wiem, że taki z brakiem nie istnieje.

Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, EyDYM napisał:

Patch: Pandaria bądź wyżej  
Zaludnienie: Duże 
Raty Serwera: powyżej x1 
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny 
Dodatkowe Informacje: Jak najmniej bugów, ponieważ wiem, że taki z brakiem nie istnieje.

Tauri najlepszy serwer mopa.

Edytowane przez MrAdrian976

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano
Dnia 11.10.2018 o 18:11, MrAdrian976 napisał:

Tauri najlepszy serwer mopa.

Wszystko ładnie pięknie tylko z tego co widzę to liczba ludzi nie powala. Chyba, że wieczorami jest lepiej?

Opublikowano
4 godziny temu, EyDYM napisał:

Wszystko ładnie pięknie tylko z tego co widzę to liczba ludzi nie powala. Chyba, że wieczorami jest lepiej?

No niestety, nic lepszego nie znajdziesz.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Patch: wszystkie 
Zaludnienie: duze
Raty Serwera: obojetne
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Polski
 

Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś wypisał mi najlepsze obecnie serwery prywatne na wszystkie dodatki. Kompletnie nie wiem gdzie grać i szukam najbardziej dopracowanego serwera.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Specjalista
Opublikowano
2 godziny temu, Mr.Cukier napisał:

Patch: wszystkie 
Zaludnienie: duze
Raty Serwera: obojetne
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Polski
 

Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś wypisał mi najlepsze obecnie serwery prywatne na wszystkie dodatki. Kompletnie nie wiem gdzie grać i szukam najbardziej dopracowanego serwera.

sunwell - wotlk, hades - cata, tauri - mop, wowfrakz - legion.

giphy.gif

Opublikowano
3 godziny temu, Sav napisał:

sunwell - wotlk, hades - cata, tauri - mop, wowfrakz - legion.

Jak z liczba graczy na hadesie i tauri? I sa tam jakies polskie gildie?

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Na tauri gra około +-2k ludzi. Tak są polskie gildie.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Specjalista
Opublikowano
16 godzin temu, Mr.Cukier napisał:

Jak z liczba graczy na hadesie i tauri? I sa tam jakies polskie gildie?

miesiąc temu na hadesie było około 400 online, teraz ponoć jest więcej, ale ciężko powiedzieć. Wstawiali jakieś rekordy z ilością rozegranych aren 3vs3, więc pewnie coś koło 600-700. Więcej niż na deadlantisie.

giphy.gif

Opublikowano
15 godzin temu, Kaori. napisał:

Na tauri gra około +-2k ludzi. Tak są polskie gildie.

No, a jak wygląda sprawa z rajdami? I jakie są tam raty?

Jakby porównać tauri do sunwella, to który serwer będzie lepszy?

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Specjalista
Opublikowano
2 godziny temu, Mr.Cukier napisał:

No, a jak wygląda sprawa z rajdami? I jakie są tam raty?

Jakby porównać tauri do sunwella, to który serwer będzie lepszy?

Powiem tak, developerzy są lepsi na tauri. Zastanów się po prostu jaki dodatek chcesz grać. Jeżeli chodzi o raidy no to robią, używają crossrealm, wejdz sobie na stronę tauri i ogarnij serwery i jakie mają raty. Auction house z tego co pamiętam też jest crossrealm. Na evermoon w hordzie wiem, że była polska gildia.

giphy.gif

Opublikowano
20 godzin temu, Sav napisał:

Powiem tak, developerzy są lepsi na tauri. Zastanów się po prostu jaki dodatek chcesz grać. Jeżeli chodzi o raidy no to robią, używają crossrealm, wejdz sobie na stronę tauri i ogarnij serwery i jakie mają raty. Auction house z tego co pamiętam też jest crossrealm. Na evermoon w hordzie wiem, że była polska gildia.

Myślę, że najbardziej optymalny byłby mop albo cata. Nie ma jakiegoś bardziej zaludionego serwera na cata niż ten hades? 700 graczy to mało, może monster?

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

W ally też jest Polska gildia nazywa się jak dobrze pamiętam Apocalypse Riders.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano
Dnia 30.11.2018 o 14:23, Kaori. napisał:

W ally też jest Polska gildia nazywa się jak dobrze pamiętam Apocalypse Riders.

No a znajdę może jakiś dobry serwer z duża ilością graczy oraz większymi ratami expa? Chyba nie będę miał aż tyle czasu, żeby grać na X1. 

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

  • 2 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Patch: żadnej vanili  i tbc.
Zaludnienie: 1000+
Raty Serwera: obojetne 
PVE/PVP: obojętnie, chociaż lepiej pvp.
Zagraniczny czy Polski: obojętnie
Bardziej szukam jakiejś aktywnej gildi która będzie pomagać się ubrać a nie czekać jak wydropisz itemy. Nie chciałbym też by był to jakikolwiek serwer od atlantissa i sunwella, administracja jest tam tak kiepska, że nie zaufałbym im nawet w sprawie kupienia znaczków.

giphy.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Patch: ?stabilny? nie znam się
Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: x1, max x2
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny
Dodatkowe Informacje: Dopiero zaczynam przygodę z wowem. To czy serwer będzie Polski/Zagraniczny jest mi obojętne. Chcę tylko żeby grało dość dużo ludzi i serwer był stabilny. Szukam czegoś takiego jak global, tylko bez haraczu co miesiąc ;)
 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano (edytowane)

Patch: MOP
Zaludnienie: średnie
Raty Serwera: 1x do 5x
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Polski
Dodatkowe Informacje: zaludnienie 800+, może być zagraniczny, typ zrównoważony pve/pvp.

Mam ma oku

1. Tauri

2. Firestone

Edytowane przez Tivos
Specjalista
Opublikowano
Dnia 13.09.2019 o 00:30, Tivos napisał:

Patch: MOP
Zaludnienie: średnie
Raty Serwera: 1x do 5x
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Polski
Dodatkowe Informacje: zaludnienie 800+, może być zagraniczny, typ zrównoważony pve/pvp.

Mam ma oku

1. Tauri

2. Firestone

Zdecydowanie Tauri, poziom skryptów momentami jest wyższy niż ten z prywatnej sceny wotlka. Ludzie którzy prowadzą wratha powinni się wstydzić poziomem swoich skryptów w porównaniu do devów z tauri.

giphy.gif

  • 2 lata później...
Opublikowano

Patch: WOTLK
Zaludnienie: średnie-duzę
Raty Serwera: x7
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: zagraniczny dobrze by było gdyby grali tam polacy
Ktoś może ogarnia jaki server teraz jest topowy na wotlka? Zależy mi na szybkim wylewelowaniu do 80 i dobrym zaludnieniu co by ludzi na icc było dużo

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...