Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ]battlefield 3 Minecraft [2000 Slotów] [NO-WL] [NO-PREMIUM]


Jasiupl21

Xd  

290 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na servie :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TO nie jest fake !!!

 

 

 

Bardzo trudno sobie to wyobrazić ale to jest prawda :)

 

 

 

Ach ludzie czytajcie

 

 

Jak pisałem jest 150 roomów i każdy room ma włąsną pamięć czyli 32 gb ram a w 1 roomie ile os może grać? 32 os max czyli 32 gb ram na 32 os to mało ?

 

 

Na początku są takie jakby frakcje że możesz być medykiem itp . jest ich 4 wiec są 4 temple 1 temple ma 32 gb ram czyli na 1 temple może być okolo 500 os co daje nam 2000 os rozumiecie :) ?

 

 

Nie piszcie że to jest niemożliwe bo trza bybyło 150 osobnych dedyków a nikt by tyle nie zapłacił .

Naszczecie mamy taki dobry świat że da się zrobić to dobrze i tanio :)

 

10 os może dostać linknka do launchera i zagrać i powiedzieć innym że to jest prawda :)

Jednak jak zrobi ss i udostępni je gdzieś ban na perm i już nigdy nie zobaczy tego servera prosze pisać na pw kto chcę zobaczyć server :)

 

Jestem tylko reklamatorem !

 

 

Po tej wypowiedzi temat można chyba zamknąć ;).

150x 32GB ~ 60.000zł za miesięczną kolokację. Temat zrobiony dla like-ów ? Nie wiem, kogo stać na utrzymanie tylu serwerów.

Opublikowano

Po tej wypowiedzi temat można chyba zamknąć ;).

150x 32GB ~ 60.000zł za miesięczną kolokację. Temat zrobiony dla like-ów ? Nie wiem, kogo stać na utrzymanie tylu serwerów.

Może wygrali w lotka i nie mają co z kasą zrobić ? :P
7510260_4_1.png
Opublikowano

Każdy zagra bo miło nabić posta co ?

Fajnie fajnie 2k slotów matko super serwer. Tylko zobaczcie kiedy został założony tema ! I po co to ktoś odświeżył .

 

 

Dla mnie temat powinien być zamknięty..

Cześć.

Opublikowano

Jak autor tematu zbuduje to u siebie w domu no i postawi elektrownie, bo pod 230V nie podłączy tego.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b0/Titan1.jpg

 

Dziwi mnie tylko czemu ten temat nie został jeszcze usunięty ... W regulaminie powinno być że jeżeli koleś robi wszystkich w .... to temat powinni zamykać a typa warnować.

Opublikowano

Ja zagram na pewno z moją ekipą :D

Wiek:13 :unsure:
Nick z gry:Trick <3
Dlaczego ty a nie kto inny:Bo jestem kreatywny :)
Lubisz współprace:Oczywiście <3

Masz Mikrofon:Tak ^_^
Masz ts/skype:Tak :D
Jesteś ogarnięty?:Jasne :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...