Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ]battlefield 3 Minecraft [2000 Slotów] [NO-WL] [NO-PREMIUM]


Jasiupl21

Xd  

290 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na servie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TO nie jest fake !!!

 

 

 

Bardzo trudno sobie to wyobrazić ale to jest prawda :)

 

 

 

Ach ludzie czytajcie

 

 

Jak pisałem jest 150 roomów i każdy room ma włąsną pamięć czyli 32 gb ram a w 1 roomie ile os może grać? 32 os max czyli 32 gb ram na 32 os to mało ?

 

 

Na początku są takie jakby frakcje że możesz być medykiem itp . jest ich 4 wiec są 4 temple 1 temple ma 32 gb ram czyli na 1 temple może być okolo 500 os co daje nam 2000 os rozumiecie :) ?

 

 

Nie piszcie że to jest niemożliwe bo trza bybyło 150 osobnych dedyków a nikt by tyle nie zapłacił .

Naszczecie mamy taki dobry świat że da się zrobić to dobrze i tanio :)

 

10 os może dostać linknka do launchera i zagrać i powiedzieć innym że to jest prawda :)

Jednak jak zrobi ss i udostępni je gdzieś ban na perm i już nigdy nie zobaczy tego servera prosze pisać na pw kto chcę zobaczyć server :)

 

Jestem tylko reklamatorem !

 

 

JA zagram !:)

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok, zagram ale myśle jak inni że to fake. Jak jest WL to daj mnie : Squadnick.

Poczekamy, zobaczymy.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Ehh może i będzie te 2k slotów :D Ja ostatnio postawiłem 13k slotów na 2gb ramu :) I puki nie weszło 4 graczy to było okej :) Ale 13k slotów było...

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Jeżeli nie fake to wbije nick: mrBraAtek

co do tego czy to fake czy nie to niemam zdania poczekamy- zobaczymy :)

SDAAODSJEDA+()*@sad+|)_(*&!^%@e _)d|+sd|ADISJDFA'];LKPS;FKAKJNJMDFSPANKLFKDOAPJFASD;FNAKSDPOJNADKSF/]\)idjskadjhf*FU092384210-(*(@#*_)@!(#_@!(#_!@_)(#@!)(djsjkahd*(@!#*)_e(_)@*hd()asdu(a)sdu@)!(#*)(@#!$*)(d_asd*(_)@!#_@!#_(@!_#_()_@!#()@_@!()#(@!)_dsaskjldja{dls:dasdgywedijsadidjwaudh

 

W tym ciągu liter znajdź znak /]\ :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jest już Styczeń nadal nic nie wiadomo o tym serverze, pozdrawiam serdecznie.

 

50:50 Fake/Good.

 

Prosze o dodanie mnie Nick "Satharis."

 

Szczerze nie wiem jak to bedzie, pozyjemy zobaczymy. o_O

Opublikowano

Ja zagram, ale Ty stary jebn*ęty jesteś? Jaki hosting wyda ci serwer z 2k slotami -.-. z czego większość tak i tak nigdy nie bd zapełniona.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...