Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ]battlefield 3 Minecraft [2000 Slotów] [NO-WL] [NO-PREMIUM]


Jasiupl21

Xd  

290 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na servie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BF3CRAFT

 

Wstęp:

 

Myślicie pewnie że to kolejne gówno . Napewno tak nie jest . Server ma 36 gb ram 4 gb internet . Spokojnie utrzyma 2000 os.

 

 

Opis:

Na początku wybieracie postać którą chcecie grać : medyk , inżynier , snajper i szturmowiec . Na serverze są rangi 50 rang . Jak się padnie nadal ma się tą range

:) . Do każdej rangi są dodane bonusy co level. W sklepie możemy kupić broń od danego lvl. Kase zbieramy w wygranych meczach

np. Jak są igrzyska śmierci to tak samo jest tu tylko jest 150 serverów 50 po 18 graczy na team czyli na jednej arenie 36 graczy może grać. Jest też 1 vs 1 , 5 vs 5 , 8 vs 8 . Jak ktoś chcę zagrać z kolegami może kupić pokój na 1 ,7, 30 dni za kase z gry lub za sms .

Ten kto kupił pokój jest na nim Moderatorem i może kickać z niego

:).

Czołgi , samloloty , auta , helikoptery itp. są .

 

Server niedługo zostanie włączony

:)

 

 

Spytacie się dlaczego go jeszcze nie włączyliście :

Ponieważ budujemy dokładnie takie mapy jakie są w btf3 .

Na początku nie będzie wszystkich mal ale 70 % napewno

 

Start serveraz dzisiaj albo jutro . Napisze później .

 

 

Ja nie jestem HEAD ADMINEM . Jestem Tylko reklamatorem .

PROSZĘ PISAĆ KTO ZAGRA NA TYM SERVERZE

:)

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po pierwsze nie btf3 tylko bf3.

Po drugie myślę, że to fake

Po trzecie pewnie Ci 100 osób nawet nie będzie grało.

 

Down,

Ale twoje błędy ortograficzne, wyrażam ogólnie swój pogląd na serwer.

Opublikowano

ja ^^

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Po pierwsze nie btf3 tylko bf3.

Po drugie myślę, że to fake

Po trzecie pewnie Ci 100 osób nawet nie będzie grało.

 

Down,

Ale twoje błędy ortograficzne, wyrażam ogólnie swój pogląd na serwer.

 

Pewnie nawet 20 nie będzie grało. (btw. zastanawiam się skąd mieli by maszynę dedykowaną która utrzymała by serwer 2000 slotów z modami, jeśli postawią to na tej maszynie co tam pisze to będą lagi..)

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

ja sobie moge zagrac to wiec czekam moj nick zwiad123

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Serwer z modami i to jeszcze BF3 ?

 

k$a wbijam jak tylko będzie

 

 

Poza tym czemu na server ma wbić niby tylko 20 osób ? przecież na swykłym survie już gra z 100-200 osób a takich serwerów to ja niewidziałem nawet jak niewbije 2000 osób to i tak dużo ludzi będzie grać

 

 

post-497834-0-99473900-1348404649.png

Opublikowano

Wydaje mi się ze fake... Ale szczerze mówiąc czemu nie ? Są mody na bronie czołgi itd. ale mapy z BF3 ? To mnie najbardziej zaciekawiło ;) Na pewno zagram o ile nie fake ;) Nick: pawel01999 <-- :D

Nie bądź leszcz daj +

Opublikowano

mmmmmm.... Bf3 i MineCraft <3 . To chyba najlepsza kombinacja gier hehehe najlepszy fps no i sandbox :D "Emejzing".Zagram na 99% : ].Jeśli to wypali no to napewno się skusze :] Nick: TheBodziak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...