Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Serwer NightZ! {Apokalipsa Zombie!} [Na podstawie DayZ i The Walking Dead] [Mody!] (Ankieta)


igeon

Ankieta na temat serwera  

435 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by?/chcia?a serwer minecraft na podstawie DayZ i serialu The Walking Dead?

  2. 2. Serwer ma by? No-Premium czy Premium


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ale kałach to chyba ak47 a nie ak74 prawda?

Ale nie ma jednego rodzaju tej broni w cs'ie co prawda tylko AK47 jest ale w rzeczywistosci sa tez takie kalachy jak AKM74

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Opublikowano

MinecraftDayz.jpg

Czy chciałbyś wypróbować się w świecie pełnym zombie? Jeśli tak to dołącz do świata NightZ! Świat ten nie jest tak prosty musisz walczyć o przetrwanie z bandytami, zombie jak i innymi graczami. Nie będziesz mógł skakać z wysokości gdyż połamiesz kości i będziesz musiał zażyć morfinę. Albo gdy zombie cie ugryzie owinąć się bandażem. Ten sześcienny świat to inny świat od tego który poznałeś! Przemierzaj lasy, walcz, zawieraj sojusze, osadzaj się w wioskach i wiele więcej! Ale pamiętaj masz tylko 1 życie! Serwer posiada specjalny generator map, nowe bloki, jedzenie jak i specjalne bronie typu AK74 !

 

 

 

Zapraszamy do ankiety

Zamknięta beta!

28.09.2012

Podawać nicki w temacie na White List!

 

 

 

 

Pierwsze 15 osób dostanie

Pistolet makarov i prowiant!

 

 

Screenshots

2-1_3656403.jpg

2-2_3656409.png

2-3_3656417.jpg

2-4_3656422.jpg

 

 

*Jeśli lubisz tworzyć mapy napisz do mnie wiadomość z nickiem*

hmm.. zapowiada sie ciekawie az czekam z niecierpliwoscia aby na nim zagrac moj nick to menpiwo

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...