Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Serwer NightZ! {Apokalipsa Zombie!} [Na podstawie DayZ i The Walking Dead] [Mody!] (Ankieta)


igeon

Ankieta na temat serwera  

435 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by?/chcia?a serwer minecraft na podstawie DayZ i serialu The Walking Dead?

  2. 2. Serwer ma by? No-Premium czy Premium


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam tutaj

Minecraftowy Gracz o nicku : Szturmowy

z chęcią bym zagrał na tym serwerze dlatego iż praktycznie nie ma takich serwerów a chciało by się mieć taki serwer do pogrania z kolegami dodaj :

Szturmowy, jeśli koledzy zechcą grać to ich dopisze ok? Pozdrawiam Szturmowy dla kolegów/Znajomych / przyjaciół Kwas.

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

The Walking Dead? Nie za wysoko sobie poprzeczke dajecie? No cóż, czekam na start, jak na razie to mam nadzieję, że na Bete się wbiję. Co do serwera, najlepiej jak by był Only Premium, tak btw, ile slotów oraz jaka maszyna?

 

Nick; arofaz


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Mam takie pytanie 1.Bukkit czy vanillia ? 2.Mod DayZ 1.3.2 tak ?

 

 

Powiem tyle na Mod DayZ jest jeszcze nie dopracowany kule lecą dosyć wolno itd a tych zombi bez nóg nie da się zabić czasami, spawn chesty nie chodzą itd ten mod nie jest jeszcze dopracowany aby robić na nim serwer chyba że się ma programistę. Ja też robię serwer apokalipsa zombie tylko że na innym modzie dużo lepszy i bardziej dopracowany lecz utknął na 1.2.5 jak ktoś chce zobaczyć to zrobiłem już małą prezentacje serwera można wejść na mój profil i tam jest post.

regular-banner-63404-4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...