Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Przygoda[Typ servera Kwadratowa Masakra] [Dedyk] 1.3.2 !


hulk96x

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grzes

ForeverLife17

Block

as2008

 

 

Przyjęci Zapraszam Na Ts :)

 

Co do przeszkadzania to

Przepraszamy lecz cyberdrako sie bawił bo mu sie nudziło -_- Myślę że już nie będzie takiej sytuacji

 

Co do x-ray to teraz będziemy sprawdzać :)

 

Pozdrawiam Dem0n1358 B)

Opublikowano

Temat do zamkniecia !!!!

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

--------------------------------------------------------

@!~~Podanie Eidos~~!@

--------------------------------------------------------

Nick: Pollaczek

Wiek: 19

Premium:nie

Konto na Yt : mrspoxter

Ile widzow: 5 (nie jestem YouTuberem) :P Ale zawsze cos

Skype i micro : Mam

--------------------------------------------------------

Opublikowano

Dodany podaj skype na PW :)

 

 

 

Skoro taki kozak jestes to dlaczego sam takiego nie zrobisz ??

 

ref@

Nie biore sie za robienie serwerów, bo mnie to nie kręci... -.-.

dołączenie do MPC: 01.04.2012
100 postów: 04.01.2014

Opublikowano

Nick: Omletowy bądź xXXFanXXx

Wiek: 15

Premium: Tak (Omletowy - nick który używam, nie posiada konta premium, zaś xXXFanXXx oczywiście ma premium :) )

Konto na Yt : Tak, Omletowy

Ile widzow:Generalnie nie nagrywam ze względu na słabe łączę, lecz nie mam nic przeciwko, żeby nagrywać z innymi ;) Wkrótce liczba widzów powinna się zwiększyć jak zacznę nagrywać serię pisania modyfikacji dla Minecraft, Vanilla Server oraz silnika Bukkit. Oraz Pisania samych pluginów na silnik Bukkit ;)

Skype i micro : Owszem posiadam. TS3 także ^^

 

Proszę jeżeli to nie byłby problem o dodanie jednego z nicków i poinformowanie mnie, który ja został dodany ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...