Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Przygoda[Typ servera Kwadratowa Masakra] [Dedyk] 1.3.2 !


hulk96x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz pojęcie, że mapa na której będziesz grał jest wykonana przez człowieka, który zastrzegł sobie do niej prawa ?

W każdej chwili można Cię zgłosić...

 

Nie bądź taki mądry...

 

PS. Na pewno jakiś tam programów używał do tworzenia jej ( programy obliczeniowe itp ), ale nie to że wkleił sobie gotowy szablon... On ją zrobił, własnoręcznie !

Ogarnij się.

 

Ty sie ogarnij !!!! skoro podal link do downloadu i juz widailem ta mapke na kilku serwach i jakos nikt sie do tego nie przyczepil a zreszta zaraz napisze do tego kolesia :/ i daj sobie juz spokoj

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: zasuke

Wiek: 13

Premium: nie

Konto na Yt : nie mam

Ile widzow: nie mam

Skype i micro : posiadam

Opublikowano

A oto 2 SS z naszej mapy :) mysle ze sie wam podoba to jest mapa wygeneorwana specialnym programem :)

 

post-728041-0-76359400-1348320189_thumb.png

 

post-728041-0-81245000-1348320271_thumb.png

rezerwuje tą góre :3

 

 

Btw.. jezeli serwer bedzie naprawde zajebisty i nie bedzie zadnych problemów z administracja... pomoge wam reklamowac serwer i moze dołoze się do utrzymania :)

1352135286-U485574.png 1612_mmt.png

Opublikowano

Nick: Paplaj

Wiek: 16

Premium: Nie (ale w przyszłości będzie ;3)

Konto na Yt : Jakieś jest...

Ile widzów: Nie nagrywam

Skype i micro : Posiadam

Opublikowano

rezerwuje tą góre :3

 

 

Btw.. jezeli serwer bedzie naprawde zajebisty i nie bedzie zadnych problemów z administracja... pomoge wam reklamowac serwer i moze dołoze się do utrzymania :)

 

Niema rezerwacji xD trzeba sie dzielic z innymi graczami :/ :P

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Dobra majster, 17:46 a tu cisza, dawaj no ip :D

 

Wiem Wiem ale sorka ludzie nasz host jest strasznie wolny i strasznie pomalu sie przesylaja pliki na ftp a nasza mapa ma ponad 100mb i musimy poczkeac az sie wgra :( badzcie cierpliwi do 19 na 100% sie wyrobimy ale moze sie wczesniej uda bo tylko mapa nam zostala do wgrania i potem start !! :D ogolnie ramu ma sporo i procka dobrego ale ftp jest (masakrycznie zryty) no ale cos za cos :(

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Nick: fidosek

Wiek: 17

Premium: Tak

Konto na Yt : Mam ale nie nagrywam nic (moge zaczac oczywiscie)

Ile widzow: 0 (bo nie nagrywam moge zaczac)

Skype i micro : Tak

?????

Opublikowano

hulk przyjmij inva na skypie.

 

nic nie przyszlo :/ podaj swojego to ja zaprosze :P

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Na pw

 

ok juz wyslalem sprawdz !!

 

Nick: zasuke

Wiek: 13

Premium: nie

Konto na Yt : nie mam

Ile widzow: nie mam

Skype i micro : posiadam

Nick: Paplaj

Wiek: 16

Premium: Nie (ale w przyszłości będzie ;3)

Konto na Yt : Jakieś jest...

Ile widzów: Nie nagrywam

Skype i micro : Posiadam

Nick: fidosek

Wiek: 17

Premium: Tak

Konto na Yt : Mam ale nie nagrywam nic (moge zaczac oczywiscie)

Ile widzow: 0 (bo nie nagrywam moge zaczac)

Skype i micro : Tak

 

Dodani :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

no to ja wbije dopiero jutro bo mi tu burza idzie.. :D Powodzenia na starcie z serwerem :))

 

Dzieki :D

 

37.59.5.226:22000 Serwer Wlaczony wbijac !!!!!!!!!!

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

sory czekajcie bo robia na hoscie refresh serwow bo cos robili za 5 min wlacza :( macie serwer ts wbijajcie 192.166.218.62:9988

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...