Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Przygoda[Typ servera Kwadratowa Masakra] [Dedyk] 1.3.2 !


hulk96x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

On ją sam zrobił od zera jak i inne swoje mapki to się NIE UDZIELAJ !!!

 

Dobra koles daj sobie juz siana nie napisalem ze to mapa mojego autorstwa wiec nic zlego nie zrobilem :/

 

Nick:LanSuJ

Wiek:15

Premium:nie

Konto na Yt :ta

Ile widzow:80

Skype i micro :ta

 

dodany podaj skype na pw !!

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:NokiaPL

Wiek:16

Premium:Tak

Konto na Yt :tak

Ile widzow:nie nagrywam ale moge :)

Skype i micro : to i to jest ts i mumble

Opublikowano

Nick:NokiaPL

Wiek:16

Premium:Tak

Konto na Yt :tak

Ile widzow:nie nagrywam ale moge :)

Skype i micro : to i to jest ts i mumble

 

Dodany napisz skype na PW !!

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

A moze tak start o 16:15 Lub 16:30 :D ?

 

Niestety Nie wyrobimy Się na ten czas nawet jest możliwości że będzie Przesunięty start :)

Opublikowano

Kiedy bd ip ?

 

Jak serwer bedzie on :) MosterAsa jesli narawisz micro to sie dostaniesz :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Robisz serwer, typu Kwadratowa Masakra, czyli nie robisz nic orginalnego - dodajesz na WL osoby, które mają 15+, pewnie sam owego wieku nie masz, zrób taki serwer, którego w Polsce jeszcze nie ma.

dołączenie do MPC: 01.04.2012
100 postów: 04.01.2014

Opublikowano

Nick: lizaQ

Wiek: 15,5 lat

Premium: Nie

Konto na Yt : Mam, ale tylko do ogladania

Ile widzow: 30

Skype i micro : Mam, podam na PW

 

Dodany podaj skype na PW :)

 

Robisz serwer, typu Kwadratowa Masakra, czyli nie robisz nic orginalnego - dodajesz na WL osoby, które mają 15+, pewnie sam owego wieku nie masz, zrób taki serwer, którego w Polsce jeszcze nie ma.

 

Skoro taki kozak jestes to dlaczego sam takiego nie zrobisz ??

 

ref@

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

 

Nick: Harnasiek

 

Wiek: 16

 

Premium: noł

 

Konto na Yt : youtube.com/harnasiekxmetin

 

Ile widzow: 12

 

Skype i micro : mam

 

 

Dodany !!!!

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Nick: tinytiny123

Wiek: 14

Premium: Nie

Konto na Yt : DjGrubyElo

Ile widzow: 1 (Mało co dodaje, nie mam z kim kręcić)

Skype i micro : Tak, jeszcze ts3, mumble.

Opublikowano

Nick: tinytiny123

Wiek: 14

Premium: Nie

Konto na Yt : DjGrubyElo

Ile widzow: 1 (Mało co dodaje, nie mam z kim kręcić)

Skype i micro : Tak, jeszcze ts3, mumble.

 

Dodany !!

 

Nick: mamaraga

Wiek:15

Premium:Tak

Konto na Yt : do komentowania filmiow

Ile widzow: 0

Skype i micro : Tak posiadam.

 

Dodany !!

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Nick:DJSmoku

Wiek: 15lat

Premium: Nie

Konto na Yt : przemek2009r

Ile widzow: 0 ;P

Skype i micro : djsmokuswat mikro mam

 

Dodany !! ;D

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

To czekamy na start ;-)

 

To dobrze :) staramy sie jak mozemy ale wgrywanie tego wszystkiego na FTP troche trwa :((

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Mam nadzieję , że serwer będzie spoko....kiedyś trafiłem na taki, gdzie admin całą wyspę rozszadził tnt, olewał graczy itp. Mam nadzieję na ogarniętą administracje

Opublikowano

Mam nadzieję , że serwer będzie spoko....kiedyś trafiłem na taki, gdzie admin całą wyspę rozszadził tnt, olewał graczy itp. Mam nadzieję na ogarniętą administracje

 

Nom ja tez mam taka nadzieje ;)

 

  • Nick : Pieloo
  • Wiek : 16
  • Premium : Nie , ale będę kupował
  • Gram od Roku
  • mam mikro , skype , ts3
  • Konto YT : nie mam

 

Dodany !!

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Masz pojęcie, że mapa na której będziesz grał jest wykonana przez człowieka, który zastrzegł sobie do niej prawa ?

W każdej chwili można Cię zgłosić...

 

Nie bądź taki mądry...

 

PS. Na pewno jakiś tam programów używał do tworzenia jej ( programy obliczeniowe itp ), ale nie to że wkleił sobie gotowy szablon... On ją zrobił, własnoręcznie !

Ogarnij się.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...