Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Przygoda[Typ servera Kwadratowa Masakra] [Dedyk] 1.3.2 !


hulk96x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisze ci ze dedyk . Do wlasciciela : sprawdz czy na 100% wlaczyles serwer

jest restart all serwerow z tego hosta
  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiem zapomnialem dodac wl na ftp xD juz dodaje sorka

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

tak wbijajcie na ts to sie dowiecie wiecej :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

ref@

 

Serwer wlaczony :) wbijac :P

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Nick: Bananowypl

Wiek: 13lat, lecz jestem ogarnięty.

Premium: Nie mam ;)

Konto na Yt : KreatywnyGracz

Ile widzow: 58

Skype i micro : Tak, posiadam.

Jeżeli pomogłem to skromnie liczę na lajka  <3


 

Opublikowano

No to czas sie rozpisać o serwerze:)

Serwera bardzo nie polecam.. administracja to nieogarniete dzieci które bawią się komendami i robia sobie eq na gm i pozniej walcza z innymi graczami a niby graja "fair play"

Dostałem bana za obraze admina i xray

Obraza z mojej strony byla taka

"Ty sam jestes jak ten xray"

a ban niby za xraya bo oni nie potrafia grac a ja niestety tak.. nie moja wina ze jestescie tak tępymi debilami by nie potrafic diaxów znalezc.

Mniejsza.. administracja albo raczej te dzieci sapaly do mnie ze zabijam bez powodu 2 gósci.. gdzie wczesniej w 3 sie meczyli 10min by mnie ubic i im sie udało.. to co mialem to tak zostawic? Wzielem eq ze skrzynki i wyruszylem ich szukac.. :D

Serwera nie polecam.. gm wskrzesza zabitych graczy "po znajomosci" , bawi sie komendami itd..:)

Pozdrawiam :PP

1352135286-U485574.png 1612_mmt.png

Opublikowano

Powiem tak, harnasiek kłamie. Gram na tym serwerze i widziałem już co robił. X-ray miałeś...admini potwierdzili...wgl, nie było można zdobyć ponad stack diaxów od godziny 20:00.Jest to nie możliwe, chyba , że ma się x-raya. Płaczesz teraz, bo dostałeś bana.Słusznego bana.Co do zabicia...tak...męczyliśmy się fest...uciekałeś i raz się nawet logłeś, rzeczywiście my się męczyliśmy. Zabiliśmy cię, ponieważ biłeś nas diax mieczem, to była prowokacja ... Potem nagle przyszedłeś i nas zabiłeś...lol.Nie miałeś prawa, my mieliśmy powód, ty go nie masz.

Opublikowano

A oto 2 SS z naszej mapy :) mysle ze sie wam podoba to jest mapa wygeneorwana specialnym programem :)

 

post-728041-0-76359400-1348320189_thumb.png

 

post-728041-0-81245000-1348320271_thumb.png

 

Mógłbyś przestać kłamać :>. Mapka jest nie wygenerowana, lecz stworzona przez pewną osobę. Radzę zmienić opis posta, gdyż mogę udostępnić link do mapy + autora oraz zgłosić Twój serwer :>. Pozdrawiam, btw autor wątpię aby zezwoliła na słowo: " wygenerowana... " .

Opublikowano

Nick: as2008

Wiek: 14

Premium: Niestey Nie :(

Konto na Yt : Mam ale nie nagrywam.

Ile widzow: 2

Skype i micro : askupien ; Mikro jak najbardziej ale nawet nie mam mutacji.

Opublikowano

Nick:Block

Wiek:15

Premium:Nie

Konto na Yt :Tak

Ile widzow:0

Skype i micro :Tak i Tak

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Powiem tak, harnasiek kłamie. Gram na tym serwerze i widziałem już co robił. X-ray miałeś...admini potwierdzili...wgl, nie było można zdobyć ponad stack diaxów od godziny 20:00.Jest to nie możliwe, chyba , że ma się x-raya. Płaczesz teraz, bo dostałeś bana.Słusznego bana.Co do zabicia...tak...męczyliśmy się fest...uciekałeś i raz się nawet logłeś, rzeczywiście my się męczyliśmy. Zabiliśmy cię, ponieważ biłeś nas diax mieczem, to była prowokacja ... Potem nagle przyszedłeś i nas zabiłeś...lol.Nie miałeś prawa, my mieliśmy powód, ty go nie masz.

Miałem powód.. chciałem odzyskac swoje LEGALNIE zdobyte diaxy, to ze wy i admini macie cos z bania to nie moja wina, xraya nie miałem.. pokazcie mi logi bo mieli je wyciagnac :)

NIE POLECAM.

Admini bawią się graczami..

Dokladnie :)

1352135286-U485574.png 1612_mmt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...