Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie Dropić/Expić? Napisz tutaj


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 70

Profesja:szaman

Typ umiejętności:smok

Poziomy umiejętności:P

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):800 zaraz 1000

Używam bota: nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:Hwang na sealiane tak jest.

Broń:Dzwonek na 65

Hełm: fenix

Tarcza: na 61

Buty:33 lvl dobre .

Akcesoria:Tez dobre akcesoria :>

Nie no ludzie dajcie co innego bo to leci jak krew z nosa ten exp... poszedlem na sam koniec i tam tak samo bylo.

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie no ludzie dajcie co innego bo to leci jak krew z nosa ten exp... poszedlem na sam koniec i tam tak samo bylo.

Exp w v2 najlepiej z p expa nie ma innego spota na twój lvl ..

@edit Chyba że wierzby : )

Jeśli pomogłem daj like : )

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:22

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:m1 aura 4 wir

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):201

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:tygra + 9

Broń:szeroki + 9

Hełm:tradycyjny + 0 (poluje na żelka 9)

Tarcza:5kątna + 9

Buty:brak

Akcesoria:srebrna + 9 złoty + 7

Metki 15/25

Loch Małp

Opublikowano

coś innego

Nie wiem czemu na tym levelu nie chcesz iść do Lochów, jednak robisz lekki błąd. Zaopatrzyłbym się w ten Żelazny Hełm na minimum +7, posiedział w lochu, a potem wbił 35 lvl i zrobił Bojowca, aby postać była dobra na Metiny Zazdrości (dużo można na nich zarobić!).

Opublikowano

1.rib +5 kd penetry+4 sr 24

2.smierta +9 1,5khp, zelek+8,okragla+6,nasior1khp,ebo+8,buty1khp,bransa 1khp

3. Woj body

4. Skile aura m2 wirek m3

5.solar s26

6.53lvl kon bojowy jest

7.posiadam jeszcze buffke 38 lvl blogo m3 pomoc m2 odbicie 3

drugie konto dropek do m2

1.fms sr 35 penetry +3

2.yin-yang +7 2khp wyzywka+6 pieciokatna+7 nasior 5--hp

3.sura wp

4. Ostrze m1 czarowna zbroja m2

5.solar s26

6.35lvl kon bojowy jest .

Zarabiam tak ze expie postacie do 30lvl wykorzystuje bodzie i zmianki
zeby riba na +9 zrobic ale juz z 30 bodzi poszlo a potem stawiam te
konta jako fishboty az nie dostana i tak caly czas oczywiscie maile nowe
caly czas robie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.rib +5 kd penetry+4 sr 24

 

2.smierta +9 1,5khp, zelek+8,okragla+6,nasior1khp,ebo+8,buty1khp,bransa 1khp

 

3. Woj body

 

4. Skile aura m2 wirek m3

 

5.solar s26

 

6.53lvl kon bojowy jest

 

7.posiadam jeszcze buffke 38 lvl blogo m3 pomoc m2 odbicie 3

 

drugie konto dropek do m2

 

1.fms sr 35 penetry +3

 

2.yin-yang +7 2khp wyzywka+6 pieciokatna+7 nasior 5--hp

 

3.sura wp

 

4. Ostrze m1 czarowna zbroja m2

 

5.solar s26

 

6.35lvl kon bojowy jest .

 

Zarabiam tak ze expie postacie do 30lvl wykorzystuje bodzie i zmianki

zeby riba na +9 zrobic ale juz z 30 bodzi poszlo a potem stawiam te

konta jako fishboty az nie dostana i tak caly czas oczywiscie maile nowe

caly czas robie

jeżeli chodzi o expienie postaci tej pierwszej to pierw musisz jej eq załatwić lepsze by w ogóle coś mogła ubić.

 

a jeżeli chodzi o zarobek to bardzo dobry zarobek jest z tymi zmiankami itp.

możesz po prostu bić metki i bossy tym dropkiem do m2.

Opublikowano

jeżeli chodzi o expienie postaci tej pierwszej to pierw musisz jej eq załatwić lepsze by w ogóle coś mogła ubić.

 

a jeżeli chodzi o zarobek to bardzo dobry zarobek jest z tymi zmiankami itp.

możesz po prostu bić metki i bossy tym dropkiem do m2.

znaczy ta pierwsza psotacia to ja expie w v1 na szponach po 4 grupki z buffkiem ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.rib +9 kd smierci +3 i potwora +3 sr 24

2.smierta +9 Kd deffa i speeda +3 i spalony, zelek+9,budda +9,nasior1khp,ebo+9,buty1khp,bransa 1khp

3. Woj body

4. Skile aura m3 wirek m3 szarża m3

5.obsydian s3

6.61 mam boja ;/

7.Buff 36 lv pomoc m4 blogo m4 odbicie 1
Prosiłbym o pomoc gdzie mogę dobrze zarabiać .. Żeby to nie było monotonne itp. :) Bo chcę nazbierać na boga z hp i jakąś partę +8/9 i wbiłbym 65 .. Proszę o pomoc :)

Opublikowano

1.rib +9 kd smierci +3 i potwora +3 sr 24

 

2.smierta +9 Kd deffa i speeda +3 i spalony, zelek+9,budda +9,nasior1khp,ebo+9,buty1khp,bransa 1khp

 

3. Woj body

 

4. Skile aura m3 wirek m3 szarża m3

 

5.obsydian s3

 

6.61 mam boja ;/

 

7.Buff 36 lv pomoc m4 blogo m4 odbicie 1

Prosiłbym o pomoc gdzie mogę dobrze zarabiać .. Żeby to nie było monotonne itp. :) Bo chcę nazbierać na boga z hp i jakąś partę +8/9 i wbiłbym 65 .. Proszę o pomoc :)

 

Metki 55/65

DT

Opublikowano

1.rib +9 kd smierci +3 i potwora +3 sr 24

 

2.smierta +9 Kd deffa i speeda +3 i spalony, zelek+9,budda +9,nasior1khp,ebo+9,buty1khp,bransa 1khp

 

3. Woj body

 

4. Skile aura m3 wirek m3 szarża m3

 

5.obsydian s3

 

6.61 mam boja ;/

 

7.Buff 36 lv pomoc m4 blogo m4 odbicie 1

Prosiłbym o pomoc gdzie mogę dobrze zarabiać .. Żeby to nie było monotonne itp. :) Bo chcę nazbierać na boga z hp i jakąś partę +8/9 i wbiłbym 65 .. Proszę o pomoc :)

metki diabła albo śmierci
1363095337-U286162.png
Opublikowano

1.rib +9 kd smierci +3 i potwora +3 sr 24

 

2.smierta +9 Kd deffa i speeda +3 i spalony, zelek+9,budda +9,nasior1khp,ebo+9,buty1khp,bransa 1khp

 

3. Woj body

 

4. Skile aura m3 wirek m3 szarża m3

 

5.obsydian s3

 

6.61 mam boja ;/

 

7.Buff 36 lv pomoc m4 blogo m4 odbicie 1

Prosiłbym o pomoc gdzie mogę dobrze zarabiać .. Żeby to nie było monotonne itp. :) Bo chcę nazbierać na boga z hp i jakąś partę +8/9 i wbiłbym 65 .. Proszę o pomoc :)

 

 

Góra Sohan.

Opublikowano

1.rib +9 kd smierci +3 i potwora +3 sr 24

 

2.smierta +9 Kd deffa i speeda +3 i spalony, zelek+9,budda +9,nasior1khp,ebo+9,buty1khp,bransa 1khp

 

3. Woj body

 

4. Skile aura m3 wirek m3 szarża m3

 

5.obsydian s3

 

6.61 mam boja ;/

 

7.Buff 36 lv pomoc m4 blogo m4 odbicie 1

Prosiłbym o pomoc gdzie mogę dobrze zarabiać .. Żeby to nie było monotonne itp. :) Bo chcę nazbierać na boga z hp i jakąś partę +8/9 i wbiłbym 65 .. Proszę o pomoc :)

 

Metiny pustynia, sohan oraz DT :)

to powinno wystarczyć.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc
Lvl:30
Profesja:Wojownik
Typ umiejętności:Body
Poziomy umiejętności:Aura M1,Berek 10 reszta po 1
Posiadam Konia Bojowego:Nie
Ilość defa (obrony):210
Używam bota: Tak
Nazwa bota:Waithack,Autopot,Mobberhack
Posiadam Buffa: Nie
EQ
Zbroja:Tygrysia +6 1khp
Broń:Kosa Bojowa +4
Hełm:Żelazny +6
Tarcza:Bojowa +6
Buty:Skórzane +0(zbieram na te z hp)
Akcesoria:Bransoleta 1k hp,miedziane kolczyki+6

Daj "Lubie To!"

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl:30

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1,Berek 10 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):210

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Waithack,Autopot,Mobberhack

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:Tygrysia +6 1khp

Broń:Kosa Bojowa +4

Hełm:Żelazny +6

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skórzane +0(zbieram na te z hp)

Akcesoria:Bransoleta 1k hp,miedziane kolczyki+6

bron masz cienką :/

ale być może poradzisz sobie na pierwszych spotach na dolinie albo na pustyni dobijasz 35 robisz boja, dropisz na metkach kupujesz lepszą broń wbijasz ku nowe eq i możesz pompować dalej.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl:30

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1,Berek 10 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):210

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Waithack,Autopot,Mobberhack

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:Tygrysia +6 1khp

Broń:Kosa Bojowa +4

Hełm:Żelazny +6

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skórzane +0(zbieram na te z hp)

Akcesoria:Bransoleta 1k hp,miedziane kolczyki+6

Najpierw zarób trochę yang, bo takie EQ na 30 lvl nie prowadzi do niczego dobrego. Wystaw fishbota, kop rudy lub zrób postać 7 lvl i wybierz się do Imha. Potem kup (chyba, że dropniesz) jakiegoś FMS'a ze średnimi +30%, dodatkowy ekwipunek z HP oraz skille wyżej niż M4. Do 34 lvl możesz expić w M2, potem początek doliny orków do 38 lvl, a następnie BO.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl:30

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1,Berek 10 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):210

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Waithack,Autopot,Mobberhack

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:Tygrysia +6 1khp

Broń:Kosa Bojowa +4

Hełm:Żelazny +6

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skórzane +0(zbieram na te z hp)

Akcesoria:Bransoleta 1k hp,miedziane kolczyki+6

M2.

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]
Lvl: 28
Profesja: Wojownik
Typ umiejętności: body
Poziomy umiejętności: Aura Miecza M2 | Berserk 7 | Wir miecza 1 | Szarża 1 | Trzystronne Cięcie 1
Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 208
Używam bota: Nie
Nazwa bota: -----
Posiadam Buffa: Nie
EQ
Zbroja: Zbr. Płyt. Tygrysa+4 (2% obrażeń będzie dodawanych do PE) (odporność na broń dwuręczną 4%)
Broń: Srebrny Miecz+5
Hełm: Tradycyjny Hełm+6
Tarcza: Bojowa Tarcza+6
Buty: Skórzane buty+6
Akcesoria: Chodzi o naszyjniki itd? Jeżeli tak to: Miedziane kolczyki+3 | Miedziany naszyjnik+3 (1000 do pż) | Srebrna bransoleta+0

 

Nie stać mnie na razie na fmsa żadnego, bo mój 9lvl woj nie ma guild. Tak więc na razie muszę grać na tym. Jakie jest wasze zdanie?

06378525511797333958.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 28

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: Aura Miecza M2 | Berserk 7 | Wir miecza 1 | Szarża 1 | Trzystronne Cięcie 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 208

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -----

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: Zbr. Płyt. Tygrysa+4 (2% obrażeń będzie dodawanych do PE) (odporność na broń dwuręczną 4%)

Broń: Srebrny Miecz+5

Hełm: Tradycyjny Hełm+6

Tarcza: Bojowa Tarcza+6

Buty: Skórzane buty+6

Akcesoria: Chodzi o naszyjniki itd? Jeżeli tak to: Miedziane kolczyki+3 | Miedziany naszyjnik+3 (1000 do pż) | Srebrna bransoleta+0

 

Nie stać mnie na razie na fmsa żadnego, bo mój 9lvl woj nie ma guild. Tak więc na razie muszę grać na tym. Jakie jest wasze zdanie?

Sorry źle mi sie przeczytało

 

exp w m2 na dzikusach lub jeśli dajesz rade to poczatek doliny.

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl: 28

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: Aura Miecza M2 | Berserk 7 | Wir miecza 1 | Szarża 1 | Trzystronne Cięcie 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 208

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -----

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: Zbr. Płyt. Tygrysa+4 (2% obrażeń będzie dodawanych do PE) (odporność na broń dwuręczną 4%)

Broń: Srebrny Miecz+5

Hełm: Tradycyjny Hełm+6

Tarcza: Bojowa Tarcza+6

Buty: Skórzane buty+6

Akcesoria: Chodzi o naszyjniki itd? Jeżeli tak to: Miedziane kolczyki+3 | Miedziany naszyjnik+3 (1000 do pż) | Srebrna bransoleta+0

 

Nie stać mnie na razie na fmsa żadnego, bo mój 9lvl woj nie ma guild. Tak więc na razie muszę grać na tym. Jakie jest wasze zdanie?

Dolina

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl: 28

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: Aura Miecza M2 | Berserk 7 | Wir miecza 1 | Szarża 1 | Trzystronne Cięcie 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 208

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -----

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: Zbr. Płyt. Tygrysa+4 (2% obrażeń będzie dodawanych do PE) (odporność na broń dwuręczną 4%)

Broń: Srebrny Miecz+5

Hełm: Tradycyjny Hełm+6

Tarcza: Bojowa Tarcza+6

Buty: Skórzane buty+6

Akcesoria: Chodzi o naszyjniki itd? Jeżeli tak to: Miedziane kolczyki+3 | Miedziany naszyjnik+3 (1000 do pż) | Srebrna bransoleta+0

 

Nie stać mnie na razie na fmsa żadnego, bo mój 9lvl woj nie ma guild. Tak więc na razie muszę grać na tym. Jakie jest wasze zdanie?

Pustynia/ezoty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...