Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie Dropić/Expić? Napisz tutaj


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc
Lvl: 32
Profesja: wojownik
Typ umiejętności: mental
Poziomy umiejętności: silne m1, duchowe 11, reszta po 1
Posiadam Konia Bojowego: Nie
Ilość defa (obrony): 396
Używam bota: Tak
Nazwa bota: m2bob
Posiadam Buffa: Nie
EQ
Zbroja: tygrysia +9 (przygotowana śmiertelka +9 z 1,5k hp)
Broń: rib sr 26 18kryta(razem z kd)
Hełm: żelak +9
Tarcza: pięciokątna +8
Buty: 1,5k hp
Akcesoria: srebrna branza +9, naszyjnik 1,5k hp, i przygotowane ebonity +9

 

posiadam pierścień doświadczenia

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 32

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne m1, duchowe 11, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 396

Używam bota: Tak

Nazwa bota: m2bob

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: tygrysia +9 (przygotowana śmiertelka +9 z 1,5k hp)

Broń: rib sr 26 18kryta(razem z kd)

Hełm: żelak +9

Tarcza: pięciokątna +8

Buty: 1,5k hp

Akcesoria: srebrna branza +9, naszyjnik 1,5k hp, i przygotowane ebonity +9

 

posiadam pierścień doświadczenia

Sporo HP, ładnie z defem. Na pustyni/słabych orkach polecam. Jak dasz radę to na BO. Szkoda że nie ma boja (od 35lv?)/wierzchowca, ale dasz radę.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc.
Lvl: 61
Profesja: Wojownik
Typ umiejętności: Mental
Poziomy umiejętności: Silne M9, Duchowe P, Walnięcie M1, tąpek 6, kometka 1
Posiadam Konia Bojowego: Tak
Ilość defa (obrony): 659
Używam bota: Tak
Nazwa bota: Kamer Mod
Posiadam Buffa: Tak (Blogo M1 Pomoc M2) buffy po 30%+
EQ
Zbroja: Łuska+8 1.5k pz, 3 odbicie, 10 dzwony, 10 wiatr KD+4 Defa, uchyłki, strz
Broń: Rib+9 sr 47, KD+4 kryta i potwora
Hełm: Żelek+6
Tarcza: Sokola+9 nno, 20 mistyki, 6int, 6 zwierzęta
Buty: Fenki+7 1.5k pz
Akcesoria: Nasior 1.5k pż, ebo+6,

Co zmienić w eq aby uciagnac big spota w v2?

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 61

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne M9, Duchowe P, Walnięcie M1, tąpek 6, kometka 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 640+

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Kamer Mod

Posiadam Buffa: Tak (Blogo M1 Pomoc M2) buffy po 30%+

EQ

Zbroja: Łuska+8 1.5k pz, 3 odbicie, 10 dzwony, 10 wiatr KD+4 Defa, uchyłki, strz

Broń: Rib+9 sr 47, KD+4 kryta i potwora

Hełm: Żelek+6

Tarcza: Sokola+9 nno, 20 mistyki, 6int, 6 zwierzęta

Buty: Fenki+7 1.5k pz

Akcesoria: Nasior 1.5k pż, ebo+6,

Co zmienić w eq aby uciagnac big spota w v2?

Kup sobie Upiorną Maskę +8/9 i z buffem nie będziesz miał problemów na V2 - tam spokojnie do 75 lvl możesz expić. ;-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 32

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne m1, duchowe 11, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 396

Używam bota: Tak

Nazwa bota: m2bob

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: tygrysia +9 (przygotowana śmiertelka +9 z 1,5k hp)

Broń: rib sr 26 18kryta(razem z kd)

Hełm: żelak +9

Tarcza: pięciokątna +8

Buty: 1,5k hp

Akcesoria: srebrna branza +9, naszyjnik 1,5k hp, i przygotowane ebonity +9

 

posiadam pierścień doświadczenia

 

Sporo HP, ładnie z defem. Na pustyni/słabych orkach polecam. Jak dasz radę to na BO. Szkoda że nie ma boja (od 35lv?)/wierzchowca, ale dasz radę.

 

 

Po napisaniu posta wbiłem 33lvl i 50%, w prawdzie to botq wbił :), a teraz robiłem questy.

Wiesz co będzie problem z biciem z konia/wierzchowca, kilka miesięcy temu grałem tak samo. W 2,5 tygodnia wbiłem 62lvl ostatnie miejsce gdzie expiłem to BO - tam zostałem zbanowany za korzystanie z expbot a tak naprawdę nakryłem się pelerynkami ;/

Chodzi o to że bot nie ogarnia dobrze schodzenia wchodzenia i odpalania skilli, więc pozostaje mi bicie bez niego.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić i dropić.

Lvl: 47

Profesja: woj
Typ umiejętności:body
Poziomy umiejętności:aura m1 wirek m2 berek 10 szarza 1 3stronne 1
Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 320
Używam bota: Nie
Nazwa bota:----
Posiadam Buffa: Tak kryt 24% na m1 a blogo na 13 19%
EQ
Zbroja:tygra+9
Broń:fms+7 sr35 kd przeszywki+3
Hełm:zelek+8
Tarcza:okragla+6
Buty:na 1lvl 1 khp
Akcesoria: bransa 1k hp ,nasior 500hp , ebo+4

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić i dropić.

Lvl: 47

Profesja: woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m1 wirek m2 berek 10 szarza 1 3stronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 320

Używam bota: Nie

Nazwa bota:----

Posiadam Buffa: Tak kryt 24% na m1 a blogo na 13 19%

EQ

Zbroja:tygra+9

Broń:fms+7 sr35 kd przeszywki+3

Hełm:zelek+8

Tarcza:okragla+6

Buty:na 1lvl 1 khp

Akcesoria: bransa 1k hp ,nasior 500hp , ebo+4

Hm... mógłbyś spróbować expić w PT na BO, wbić 48-52 lvl i wybrać się na Lorda Małp (przyda się NNO i buffek 30%+). Możesz nie dać rady w 100%, dlatego najpierw spróbuj kopać rudy, aby zyskać chociaż trochę yang na początek.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.
Lvl: 75
Profesja: Wojownik
Typ umiejętności: Body
Poziomy umiejętności: Aura M3, Wir M5, Szarża M3, Berserk M1. (takie skille mają być, nie chcę robić większych)
Posiadam Konia Bojowego: Mam militara.
Ilość defa (obrony): 631
Używam bota: Nie
Posiadam Buffa: Tak
EQ
Zbroja: Stalka +7 2000PŻ, 5% do PŻ, KD: 100 defa, 15 blok ciosów, Witalność +1000.
Broń: Miecz Żalu +4 (będzie więcej) śr: 33. KD: potwora i kryta +5
Hełm: Tradycyjnu +8 (zmienie na Upiorną Maskę)
Tarcza: Czarna Okrągła Tarcza +5/ Sokola Tarcza +8
Buty: Buty Zimorodka (to nie PL)
Akcesoria: Ebonitowe Kolczyki +8, Drewniany Naszyjnik.
Razem mam 20k PŻ.

 

PS: Ogarniam spota w V2 (big spot szponów) i metiny morderstwa.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 75

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M3, Wir M5, Szarża M3, Berserk M1. (takie skille mają być, nie chcę robić większych)

Posiadam Konia Bojowego: Mam militara.

Ilość defa (obrony): 631

Używam bota: Nie

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja: Stalka +7 2000PŻ, 5% do PŻ, KD: 100 defa, 15 blok ciosów, Witalność +1000.

Broń: Miecz Żalu +4 (będzie więcej) śr: 33. KD: potwora i kryta +5

Hełm: Tradycyjnu +8 (zmienie na Upiorną Maskę)

Tarcza: Czarna Okrągła Tarcza +5/ Sokola Tarcza +8

Buty: Buty Zimorodka (to nie PL)

Akcesoria: Ebonitowe Kolczyki +8, Drewniany Naszyjnik.

Razem mam 20k PŻ.

 

PS: Ogarniam spota w V2 (big spot szponów) i metiny morderstwa.

Na tym levelu powinieneś bić Metiny Morderstwa, tak jak to robiłeś wcześniej lub metki w lesie z Rękawicą Złodzieja. Na początek możesz ulepszyć Żala, a potem wkuć tarczę na+9 i wpakować NNO.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 75

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M3, Wir M5, Szarża M3, Berserk M1. (takie skille mają być, nie chcę robić większych)

Posiadam Konia Bojowego: Mam militara.

Ilość defa (obrony): 631

Używam bota: Nie

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja: Stalka +7 2000PŻ, 5% do PŻ, KD: 100 defa, 15 blok ciosów, Witalność +1000.

Broń: Miecz Żalu +4 (będzie więcej) śr: 33. KD: potwora i kryta +5

Hełm: Tradycyjnu +8 (zmienie na Upiorną Maskę)

Tarcza: Czarna Okrągła Tarcza +5/ Sokola Tarcza +8

Buty: Buty Zimorodka (to nie PL)

Akcesoria: Ebonitowe Kolczyki +8, Drewniany Naszyjnik.

Razem mam 20k PŻ.

 

PS: Ogarniam spota w V2 (big spot szponów) i metiny morderstwa.

 

 

Dziwi mnei to troche że takie duże levele nie wiedzą gdzie expić :DD

 

Dt , piętro z metinami morderstwa . Odluraj sobie spota i drop kamyki przez cały dzień chyba że cie lognie to masz lipe :) .

 

Nie wiem gdzie expić i dropić.

Lvl: 47

Profesja: woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m1 wirek m2 berek 10 szarza 1 3stronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 320

Używam bota: Nie

Nazwa bota:----

Posiadam Buffa: Tak kryt 24% na m1 a blogo na 13 19%

EQ

Zbroja:tygra+9

Broń:fms+7 sr35 kd przeszywki+3

Hełm:zelek+8

Tarcza:okragla+6

Buty:na 1lvl 1 khp

Akcesoria: bransa 1k hp ,nasior 500hp , ebo+4

Wbij bufowi troche skile jakieś eq z intem . Moze metki 55 lv na sohan :) . Postaraj się dobic 50 lv na bo i potem koniec v1 . :)

Opublikowano
Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

SERWER RAVIA.EU

Lvl: 49

Profesja:Sura

Typ umiejętności:WP

Poziomy umiejętności:M9 oszcze M6 zbroja jeszta w wirek i po 1pkt

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Wszystko co mi posuniecie

Posiadam Buffa: Tak ślub 32lvl m2 blogo

Zbroja 0

Broń:0

Hełm:0

Tarcza:0

Buty:0

Akcesoria:0



+++ Posiadam 45kk
Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]
Lvl:42
Profesja:sura wp
Typ umiejętności:wp
Poziomy umiejętności:ostrze m4 zbroja m2 strach 6
Posiadam Konia Bojowego: Tak/

Ilość defa (obrony):391
Używam bota: Tak
Nazwa bota:kmr
Posiadam Buffa: Tak
EQ
Zbroja:upiorna +9 kd defa +3 2khp 5 do pz
Broń:fms +9sr 33
Hełm:wyzyw +9
Tarcza:na 41 +7
Buty:1.5k hp
Akcesoria:branza wisior 1.5k hp ebo +8(robie na +9)

buff 30 % prawie na kryt

pytanie gdzie expic myslalem nad v1 czy dam rade ?
na bo exp leci mi 1.5% za spota
<iframe id="baneriframe" src="//imgsu.com/?clr=ECAF69&pptoken=1PDJX74VSIP8H" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none;background-color:#ECAF69;overflow:hidden;width:770px;height:240px;"></iframe>

 

Opublikowano

 

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:42

Profesja:sura wp

Typ umiejętności:wp

Poziomy umiejętności:ostrze m4 zbroja m2 strach 6

Posiadam Konia Bojowego: Tak/

Ilość defa (obrony):391

Używam bota: Tak

Nazwa bota:kmr

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:upiorna +9 kd defa +3 2khp 5 do pz

Broń:fms +9sr 33

Hełm:wyzyw +9

Tarcza:na 41 +7

Buty:1.5k hp

Akcesoria:branza wisior 1.5k hp ebo +8(robie na +9)

buff 30 % prawie na kryt

pytanie gdzie expic myslalem nad v1 czy dam rade ?
na bo exp leci mi 1.5% za spota

Wydaję mi się, że na tym levelu i z takim ekwipunkiem podstawą byłoby expienie na BO - powinieneś zaopatrzyć się w PD'ki i wbić tam nawet do 46 lvl, a potem V1.

Opublikowano

a jakie eq pod loch

<iframe id="baneriframe" src="//imgsu.com/?clr=ECAF69&pptoken=1PDJX74VSIP8H" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none;background-color:#ECAF69;overflow:hidden;width:770px;height:240px;"></iframe>

 

Opublikowano

a jakie eq pod loch

Zależy który i czy chcesz iść na medale czy na Lorda. Przyda Ci się trochę bonów na zwierzęta, NNO, jakieś dobre średnie w broni oraz trochę PŻ.

Opublikowano

Chodzi mi o v1 ale dzięki ;D

<iframe id="baneriframe" src="//imgsu.com/?clr=ECAF69&pptoken=1PDJX74VSIP8H" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none;background-color:#ECAF69;overflow:hidden;width:770px;height:240px;"></iframe>

 

Opublikowano

Lvl:46
Profesja:Wojka Body
Typ umiejętności:Aura m5, Berserk M4
Poziomy umiejętności: Up (nie ogarnalem :D)
Posiadam Konia Bojowego: Tak
Ilość defa (obrony):320
Używam bota: Nie
Nazwa bota:Nie
Posiadam Buffa: Tak 2x 30%
EQ
Zbroja:tygra +9 1500 hp speeda +3
Broń:fms +9 sr 27 czysty (wkladam kd +4)
Hełm:zelek +9
Tarcza: 5katna +5 nno
Buty:1500
Akcesoria:ebo +9, naszyjnik 1000hp, branza 1500hp, razem 12500hp

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Lvl:46

Profesja:Wojka Body

Typ umiejętności:Aura m5, Berserk M4

Poziomy umiejętności: Up (nie ogarnalem :D)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):320

Używam bota: Nie

Nazwa bota:Nie

Posiadam Buffa: Tak 2x 30%

EQ

Zbroja:tygra +9 1500 hp speeda +3

Broń:fms +9 sr 27 czysty (wkladam kd +4)

Hełm:zelek +9

Tarcza: 5katna +5 nno

Buty:1500

Akcesoria:ebo +9, naszyjnik 1000hp, branza 1500hp, razem 12500hp

Zdobądź najpierw jakieś yangi - możesz próbować na fishbocie, albo na rudach i kup za nie jakąś Smoczą Zbroję oraz Okrągłą Tarczę z NNO, a potem wyrusz expić do V1 (następnie V2).

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.[/b]
Lvl:53
Profesja:wojownik
Typ umiejętności:body
Poziomy umiejętności:m4 berek, m2 aura,16 wir
Posiadam Konia Bojowego: Tak
Ilość defa (obrony):370
Używam bota: Nie
Nazwa bota:
Posiadam Buffa:Nie
EQ
Zbroja:smocza +9 kd spalone
Broń:fms+9 sr 30% kd +3 potwora i spalone
Hełm:zelak +7
Tarcza:okrągła +7
Buty:1k hp
Akcesoria:branza i naszyjnik 1,5k hp, ebo +7

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:53

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:m4 berek, m2 aura,16 wir

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):370

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa:Nie

EQ

Zbroja:smocza +9 kd spalone

Broń:fms+9 sr 30% kd +3 potwora i spalone

Hełm:zelak +7

Tarcza:okrągła +7

Buty:1k hp

Akcesoria:branza i naszyjnik 1,5k hp, ebo +7

Jeśli masz jakieś SM'y na start to kup dzika z IS'u. Przyda Ci się też NNO, a wtedy możesz wyruszyć na Lorda Małp - drop powinien być bardzo ciekawy. Ewentualnie możesz pójść na Metiny w DT lub Metiny 55 lvl na Sohan.

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expic.. Proszę o pomoc.[/b]
Lvl:36
Profesja:Sura
Typ umiejętności:Wp
Poziomy umiejętności:Ostrze m2 .
Posiadam Konia Bojowego: Tak
Ilość defa (obrony):277
Używam bota: Nie
Nazwa bota:
Posiadam Buffa: Tak z pomoca na m1.
EQ
Zbroja:yy+4
Broń:fms+9 sr 14
Hełm:wyzywka +8
Tarcza:5katna +9
Buty:na 1 +7
Akcesoria:ebony +9, nasior 1k hp, srebrna branza +8

 

Licze na odp.

[align=center]ffabd687f8116269bab01bec17e6a639437bff02.png[/align]

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expic/dropic.. Proszę o pomoc.[/b]
Lvl:41
Profesja:Woj
Typ umiejętności:Body
Poziomy umiejętności: Aura m3 Berek m1 reszta po 1
Posiadam Konia Bojowego: Tak
Ilość defa (obrony): 335
Używam bota: Nie
Nazwa bota:
Posiadam Buffa: Tak z pomoca na m1. blogo 13
EQ
Zbroja:tygra +9 1.5k hp 10 do pz 10 do pe 6 odbicie
Broń: rib +9 sr 36 kd potwora+4
Hełm:zelak +9
Tarcza: okragla +7
Buty:na 9 lvl 1k pz
Akcesoria:ebony +9, wisior 1k hp srebrna +9 razem 12k hp

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expic/dropic.. Proszę o pomoc.[/b]

Lvl:41

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: Aura m3 Berek m1 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 335

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak z pomoca na m1. blogo 13

EQ

Zbroja:tygra +9 1.5k hp 10 do pz 10 do pe 6 odbicie

Broń: rib +9 sr 36 kd potwora+4

Hełm:zelak +9

Tarcza: okragla +7

Buty:na 9 lvl 1k pz

Akcesoria:ebony +9, wisior 1k hp srebrna +9 razem 12k hp

 

BO (Możesz próbować po kilku grupach i do ściany)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...