Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie Dropić/Expić? Napisz tutaj


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: Woj Body

Typ umiejętności: Da fuq?

Poziomy umiejętności: aura m5 berek m5

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 361

Używam bota: Nie

Nazwa bota: KotCiWOczy

Posiadam Buffa: Tak (26% pomoc i 20% błogo)

EQ

Zbroja: Smocza +7 Kd defa i uchyłki +3

Broń: Rib +6 śr 16 siła +8 lub rib +4 śr 30

Hełm: Żelak +9 czysty

Tarcza: Okrągła +6 czysta

Buty: Bambusowe (kijowe) 2k pż

Akcesoria: Srebrna +9, ebo +9, naszyjnik 1k pż

 

Metki w DT

805491408806070489277.png


  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: Woj Body

Typ umiejętności: Da fuq?

Poziomy umiejętności: aura m5 berek m5

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 361

Używam bota: Nie

Nazwa bota: KotCiWOczy

Posiadam Buffa: Tak (26% pomoc i 20% błogo)

EQ

Zbroja: Smocza +7 Kd defa i uchyłki +3

Broń: Rib +6 śr 16 siła +8 lub rib +4 śr 30

Hełm: Żelak +9 czysty

Tarcza: Okrągła +6 czysta

Buty: Bambusowe (kijowe) 2k pż

Akcesoria: Srebrna +9, ebo +9, naszyjnik 1k pż

Bij Metiny w Dolinie, Górze Sohan. Wybierz się do Trudnych Lochów Małp.

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: Woj Body

Typ umiejętności: Da fuq?

Poziomy umiejętności: aura m5 berek m5

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 361

Używam bota: Nie

Nazwa bota: KotCiWOczy

Posiadam Buffa: Tak (26% pomoc i 20% błogo)

EQ

Zbroja: Smocza +7 Kd defa i uchyłki +3

Broń: Rib +6 śr 16 siła +8 lub rib +4 śr 30

Hełm: Żelak +9 czysty

Tarcza: Okrągła +6 czysta

Buty: Bambusowe (kijowe) 2k pż

Akcesoria: Srebrna +9, ebo +9, naszyjnik 1k pż

Metki 45/55

Wódz Orków

Lord Małp

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:35

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:silne M1 duchowe

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):z silnym 430

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Kamer i dmg hack x3

Posiadam Buffa: Tak pomoc m1

EQ

Zbroja: śmiertelka +9 +2k hp

Broń:RIB+9 śr 34

Hełm:żelek+9

Tarcza:bojowa+8

Buty:drewniane+6 z 500 pż

Akcesoria:srebrna+5, ebo+5, naszyjnik na 0 lvl+4 2k pż i krytyk 8%

 

Napiszcie gdzie dropić, bo zamierzam kupić rękawice i napiszcie na ile lepiej na 30 dni czy 7 (chodzi mi o to, czy może lepiej kupić teraz na 30 dni, czy teraz na 7, potem np na 50 lvl znowu na 7 i potem znowu na 7)

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:35

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:silne M1 duchowe

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):z silnym 430

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Kamer i dmg hack x3

Posiadam Buffa: Tak pomoc m1

EQ

Zbroja: śmiertelka +9 +2k hp

Broń:RIB+9 śr 34

Hełm:żelek+9

Tarcza:bojowa+8

Buty:drewniane+6 z 500 pż

Akcesoria:srebrna+5, ebo+5, naszyjnik na 0 lvl+4 2k pż i krytyk 8%

 

Napiszcie gdzie dropić, bo zamierzam kupić rękawice i napiszcie na ile lepiej na 30 dni czy 7 (chodzi mi o to, czy może lepiej kupić teraz na 30 dni, czy teraz na 7, potem np na 50 lvl znowu na 7 i potem znowu na 7)

kup na tydzień i na metki m2.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:35

Profesja:Sura

Typ umiejętności:Wp

Poziomy umiejętności:Ostrze m3 wirek m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie

Ilość defa (obrony):~250

Używam bota: Tak/Nie

Nazwa bota:---

Posiadam Buffa: Tak/Nie

EQ

Zbroja:Na 18 lvl +9 1.5k hp

Broń:Fms +9 sr 18

Hełm:na 1 lvl +7

Tarcza:bojowa +9

Buty:złote +4 500 hp

Akcesoria:ebo +5 srebna +7 naszyjnik na 1 lvl +6 500 hp

Mam 2x drop więc proszę o szybką odp bo czas leci xD

Moje poradniki

 

 

[TuT]Jak zdobyc 23 gry za free - http://www.mpcforum....16#entry4027216

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: Mogę wbić taki, jaki potrzeba.

Profesja: Mogę zrobić wszystkie.

Typ umiejętności: Mogę zrobić wszystkie.

Poziomy umiejętności: P

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): Zrobię ile trzeba.

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Kamer Mod

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja: Zrobię odpowiednie dla zarobku.

Broń: Zrobię odpowiednie dla zarobku.

Hełm: Zrobię odpowiednie dla zarobku.

Tarcza: Zrobię odpowiednie dla zarobku.

Buty: Zrobię odpowiednie dla zarobku.

Akcesoria: Zrobię odpowiednie dla zarobku.

 

Server PandoraMt2. :)

Opublikowano

Lvl:66

Profesja:woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m4 wirek m4 berek m5

Posiadam Konia Bojowego: militar/lew z 150deffa

Ilość defa (obrony):512 z lwem mam 662

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak blogo 29% pomoc 25%

EQ

Zbroja:boga+8 kd deffa+3 i uchylki+3

Broń:nimfa+9 kd powtorki +3 i smierci+3

Hełm:na 61lv +6

Tarcza:lwia+9 czysta

Buty:deszczowe +5 1k hp

Akcesoria:

ebo+7 srebna+9 naszyjnik 1k hp

Dodam ze to s26 i tak zeby zarobic troszke na lepsze eq

Opublikowano

Lvl:66

Profesja:woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m4 wirek m4 berek m5

Posiadam Konia Bojowego: militar/lew z 150deffa

Ilość defa (obrony):512 z lwem mam 662

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak blogo 29% pomoc 25%

EQ

Zbroja:boga+8 kd deffa+3 i uchylki+3

Broń:nimfa+9 kd powtorki +3 i smierci+3

Hełm:na 61lv +6

Tarcza:lwia+9 czysta

Buty:deszczowe +5 1k hp

Akcesoria:

ebo+7 srebna+9 naszyjnik 1k hp

Dodam ze to s26 i tak zeby zarobic troszke na lepsze eq

Dobij 70-75 i leć na dt

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Lvl:66

Profesja:woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m4 wirek m4 berek m5

Posiadam Konia Bojowego: militar/lew z 150deffa

Ilość defa (obrony):512 z lwem mam 662

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak blogo 29% pomoc 25%

EQ

Zbroja:boga+8 kd deffa+3 i uchylki+3

Broń:nimfa+9 kd powtorki +3 i smierci+3

Hełm:na 61lv +6

Tarcza:lwia+9 czysta

Buty:deszczowe +5 1k hp

Akcesoria:

ebo+7 srebna+9 naszyjnik 1k hp

Dodam ze to s26 i tak zeby zarobic troszke na lepsze eq

DT,Metiny 60/70

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:35

Profesja:Sura

Typ umiejętności:Wp

Poziomy umiejętności:Ostrze m3 wirek m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie

Ilość defa (obrony):~250

Używam bota: Tak/Nie

Nazwa bota:---

Posiadam Buffa: Tak/Nie

EQ

Zbroja:Na 18 lvl +9 1.5k hp

Broń:Fms +9 sr 18

Hełm:na 1 lvl +7

Tarcza:bojowa +9

Buty:złote +4 500 hp

Akcesoria:ebo +5 srebna +7 naszyjnik na 1 lvl +6 500 hp

Mam 2x drop więc proszę o szybką odp bo czas leci xD

Metki 25/35

Opublikowano

Pare dni temu dostałem od kumpla 67 lvl i bardzo niesprawdza sie w v2 opłaca mi się bić po 2 grupki pająków ?

249749950513365bcdea3d.jpg 

DAJ + TO NIE BOLI ...

Opublikowano

Pare dni temu dostałem od kumpla 67 lvl i bardzo niesprawdza sie w v2 opłaca mi się bić po 2 grupki pająków ?

 

lepiej dobij 70-75 i do dt idź.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Pare dni temu dostałem od kumpla 67 lvl i bardzo niesprawdza sie w v2 opłaca mi się bić po 2 grupki pająków ?

Jeżeli chcesz expić to tak.

Na drop do DT

Opublikowano

Lvl: 38 +37buff

Profesja: Wojownik mental + smok

Poziomy umiejętności: silne m1, pomoc i blogo m1

Ilość defa (obrony): 342

Używam bota: TAK

Nazwa bota: m2bob

EQ - typowy boterski equipment+6

No i pytanie gdzie bocic? Narazie sa na pustyni ale exp leci w slow motion :P Sklaniam sie nadal ku pustyni bo szansa na ban minimalny. Moze znacie jakis fajny spot na pustyni gdzie w tym setupie mozna by pobocic?

Opublikowano

Lvl: 38 +37buff

Profesja: Wojownik mental + smok

Poziomy umiejętności: silne m1, pomoc i blogo m1

Ilość defa (obrony): 342

Używam bota: TAK

Nazwa bota: m2bob

EQ - typowy boterski equipment+6

No i pytanie gdzie bocic? Narazie sa na pustyni ale exp leci w slow motion :P Sklaniam sie nadal ku pustyni bo szansa na ban minimalny. Moze znacie jakis fajny spot na pustyni gdzie w tym setupie mozna by pobocic?

w m2/orki

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Lvl: 72

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne G1, Duchowe M9, Walnięcie i Tąpnięcie ~ m7.

Posiadam Konia Bojowego: Militar

Ilość defa (obrony): 760

Używam bota: Nie

Nazwa bota: up.

Posiadam Buffa: Niet. :c

EQ

Zbroja: boga+9 all kd+4

Broń: Magnet+9 kd +4 exp

Hełm: Żelak +9 czysty

Tarcza: lwia+9

Buty: butki 1.5k pż

Akcesoria: Srebrna +9, ebo +9 5b , naszyjnik 1.5k pż

113331483371297180698.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić i expic. Proszę o pomoc.

Lvl:77

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Szarża g1 , aura g1 , wirek g8 , 3stronne g1 berek 7

Posiadam Konia Bojowego: Tak,militara

Ilość defa (obrony):600 z dokupionymi itemkami

Używam bota: Możliwość kamera

Nazwa bota:Kamer mod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:Boga +7 kd obrony +3

Broń:Nimfa +7 / słabo , ale powinna być +8/9 na dziach

Hełm:Aktualnie nie ma , ponieważ sprzedałem go , ale będzie żelek +9 z bonem na dt lub coś leprzego .

Tarcza:Kupie na 61 +9 ;)

Buty:1,5k hp

Akcesoria:Ebo +9 20 na dt , srebrna +8 , necek 1k hp ;)

Posiadam jeszcze dużo itemkow z is itp . Jest pare pd z metkow ;) , posiadam pelerynki i jakieś 140 kk , doradźcie co zmienić ;) .

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić i expic. Proszę o pomoc.

Lvl:77

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Szarża g1 , aura g1 , wirek g8 , 3stronne g1 berek 7

Posiadam Konia Bojowego: Tak,militara

Ilość defa (obrony):600 z dokupionymi itemkami

Używam bota: Możliwość kamera

Nazwa bota:Kamer mod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:Boga +7 kd obrony +3

Broń:Nimfa +7 / słabo , ale powinna być +8/9 na dziach

Hełm:Aktualnie nie ma , ponieważ sprzedałem go , ale będzie żelek +9 z bonem na dt lub coś leprzego .

Tarcza:Kupie na 61 +9 ;)

Buty:1,5k hp

Akcesoria:Ebo +9 20 na dt , srebrna +8 , necek 1k hp ;)

Posiadam jeszcze dużo itemkow z is itp . Jest pare pd z metkow ;) , posiadam pelerynki i jakieś 140 kk , doradźcie co zmienić ;) .

DT/Red Las

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 34

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M | Berek 12 | reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 246

Używam bota: Mogę zacząć

Nazwa bota: Kamer Mod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: Śmiert. Zbroja Płytowa +4

Broń: Szeroki Miecz +7

Hełm: Żelazny Hełm +5

Tarcza: Bojowa Tarcza +5

Buty: Skórzane Buty +0 (1500 hp)

Akcesoria: -

 

Ewentualnie jakbyście mogli doradzić jakie eq dokupić, chętnie skorzystam z rad. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 34

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M | Berek 12 | reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 246

Używam bota: Mogę zacząć

Nazwa bota: Kamer Mod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: Śmiert. Zbroja Płytowa +4

Broń: Szeroki Miecz +7

Hełm: Żelazny Hełm +5

Tarcza: Bojowa Tarcza +5

Buty: Skórzane Buty +0 (1500 hp)

Akcesoria: -

 

Ewentualnie jakbyście mogli doradzić jakie eq dokupić, chętnie skorzystam z rad. Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Expij w m2

Ulepsz zbroje wymien szeroki na fmsa ulepsz hełm/tarcze

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 34

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M | Berek 12 | reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 246

Używam bota: Mogę zacząć

Nazwa bota: Kamer Mod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: Śmiert. Zbroja Płytowa +4

Broń: Szeroki Miecz +7

Hełm: Żelazny Hełm +5

Tarcza: Bojowa Tarcza +5

Buty: Skórzane Buty +0 (1500 hp)

Akcesoria: -

 

Ewentualnie jakbyście mogli doradzić jakie eq dokupić, chętnie skorzystam z rad. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Z takim eq, to najlepiej w M2 na generalach do 40 lv. Bynajmniej ja tak expiłem.

 

Rada, to zostań na 35 lv, zrób bojowca oraz drop na 35 lv na metinach w m2 az dorobisz się lepszego eq.

Opublikowano

Lvl: 72

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne G1, Duchowe M9, Walnięcie i Tąpnięcie ~ m7.

Posiadam Konia Bojowego: Militar

Ilość defa (obrony): 760

Używam bota: Nie

Nazwa bota: up.

Posiadam Buffa: Niet. :c

EQ

Zbroja: boga+9 all kd+4

Broń: Magnet+9 kd +4 exp

Hełm: Żelak +9 czysty

Tarcza: lwia+9

Buty: butki 1.5k pż

Akcesoria: Srebrna +9, ebo +9 5b , naszyjnik 1.5k pż

113331483371297180698.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...