Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie Dropić/Expić? Napisz tutaj


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:42

Profesja:ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: wirujacy sztylet m1 / zasadzka m1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 300

Używam bota: Tak

Nazwa bota:kamermod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: zabojcy +5 1000pz

Broń: koziki +9 21 sr

Hełm:stalowa +6

Tarcza:czarna okrągła +6

Buty:z brazu 500pz

Szkoda ,że nie masz boja ... spróbuj metki na pustyni , ale bez buffa będzie ciężko.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i o wiele szybciej sie tak bd expilo niz na pustyni po calym spocie?

Tak

 

 

 

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:42

Profesja:ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: wirujacy sztylet m1 / zasadzka m1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 300

Używam bota: Tak

Nazwa bota:kamermod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: zabojcy +5 1000pz

Broń: koziki +9 21 sr

Hełm:stalowa +6

Tarcza:czarna okrągła +6

Buty:z brazu 500pz

Idź lurać na BO, w tym czasie zrób buffa i bojowca.

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:42

Profesja:ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: wirujacy sztylet m1 / zasadzka m1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 300

Używam bota: Tak

Nazwa bota:kamermod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: zabojcy +5 1000pz

Broń: koziki +9 21 sr

Hełm:stalowa +6

Tarcza:czarna okrągła +6

Buty:z brazu 500pz

 

Bez boja to nie masz gdzie expić. ;)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:42

Profesja:ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: wirujacy sztylet m1 / zasadzka m1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 300

Używam bota: Tak

Nazwa bota:kamermod

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: zabojcy +5 1000pz

Broń: koziki +9 21 sr

Hełm:stalowa +6

Tarcza:czarna okrągła +6

Buty:z brazu 500pz

Jestes ninja i na twoim lvlu jeżeli cie na to stać to powinieneś expić solo już w v2 na poli tylko sprzedaj kosiki i kup jelonka z podobnymi

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.[/b]
Lvl:35
Profesja:Wojownik
Typ umiejętności:Body
Poziomy umiejętności:Aura 17pkt Berek M4 (Aurę mam zbugowaną więc nie pisać wbij aure na M1)
Posiadam Konia Bojowego: Tak
Ilość defa (obrony):250
Używam bota:Nie
Nazwa bota:
Posiadam Buffa: Tak
EQ
Zbroja:Tygra +9 1.5k hp
Broń:fms +9 śr 29
Hełm:Żelak +9
Tarcza:Bojowa+6
Buty:na 1lv+6
Akcesoria:Ebo+9 Srebrna +9 Nasior 1.5k hp :)

Ogarniam lajtowo metki 55na sohan :) pisać takie zajebiste sposoby zarobku. :)

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.[/b]

Lvl:35

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura 17pkt Berek M4 (Aurę mam zbugowaną więc nie pisać wbij aure na M1)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):250

Używam bota:Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:Tygra +9 1.5k hp

Broń:fms +9 śr 29

Hełm:Żelak +9

Tarcza:Bojowa+6

Buty:na 1lv+6

Akcesoria:Ebo+9 Srebrna +9 Nasior 1.5k hp :)

Ogarniam lajtowo metki 55na sohan :) pisać takie zajebiste sposoby zarobku. :)

Z twoim małym lvlem to tylko metki w m2 ew. drop w lochu małp

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Z twoim małym lvlem to tylko metki w m2 ew. drop w lochu małp

Kolego napisałem że lajtowo ogarniam metki 55lv więc wyjdź...

Opublikowano

Lvl:56
Profesja:Wojownik
Typ umiejętności:Body
Poziomy umiejętności:Aura i wirek m1 a reszta po 1/15
Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie Tak Nawet Militara
Ilość defa (obrony):qPrawie 300
Używam bota: Tak/NieNie
Nazwa bota:
Posiadam Buffa: Tak/Nie Nie ; {
EQ
Zbroja:Łuska +7
Broń:Fms+7 Sr 10
Hełm:Zelazny +8
Tarcza:Okrągła Tarcza +7
Buty:Skórzane Kozaki +6
Akcesoria:Ebony +7 Oraz Naszyjnik i Branża z Niebiańskich +6

Ps:Troche na +8 Trudno pakowac ale jak trzeba To Spróbuje Na +8 Odrazu z góry Dzieki za pomoc

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]
Lvl:54
Profesja:wojownik
Typ umiejętności:body
Poziomy umiejętności:aura m4 berek m4 wir m7
Posiadam Konia Bojowego: Tak/
Nie - militar
Ilość defa (obrony): 470
Używam bota: Tak/Nie - Nie nie używam
Nazwa bota: tzn ?
Posiadam Buffa: Tak/Nie buff 35 lvl blogo m1 pomoc smoka m1
EQ
Zbroja: smocza +9 defa +3 , speeda +3
Broń: rib +9 sr. 29% kryta +3 i potwora +3
Hełm: żelazny hełm +9
Tarcza: czarna okrągła tarcza +7
Buty: ekstazyjne buty 1,5k hp
Akcesoria: perłowa branza +5 1,5k hp , ebo +9 włożony ebonit siła +1 max pż +165

Kryształowy naszyjnik +4 1,5k hp

//

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:54

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m4 berek m4 wir m7

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie - militar

Ilość defa (obrony): 470

Używam bota: Tak/Nie - Nie nie używam

Nazwa bota: tzn ?

Posiadam Buffa: Tak/Nie buff 35 lvl blogo m1 pomoc smoka m1

EQ

Zbroja: smocza +9 defa +3 , speeda +3

Broń: rib +9 sr. 29% kryta +3 i potwora +3

Hełm: żelazny hełm +9

Tarcza: czarna okrągła tarcza +7

Buty: ekstazyjne buty 1,5k hp

Akcesoria: perłowa branza +5 1,5k hp , ebo +9 włożony ebonit siła +1 max pż +165

Kryształowy naszyjnik +4 1,5k hp

Koniec V1

 

Lvl:56

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura i wirek m1 a reszta po 1/15

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie Tak Nawet Militara

Ilość defa (obrony):qPrawie 300

Używam bota: Tak/NieNie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak/Nie Nie ; {

EQ

Zbroja:Łuska +7

Broń:Fms+7 Sr 10

Hełm:Zelazny +8

Tarcza:Okrągła Tarcza +7

Buty:Skórzane Kozaki +6

Akcesoria:Ebony +7 Oraz Naszyjnik i Branża z Niebiańskich +6

Ps:Troche na +8 Trudno pakowac ale jak trzeba To Spróbuje Na +8 Odrazu z góry Dzieki za pomoc

Świątynia Hwang. Trochę mało defa i słaby fms, nie wspominając o umiejętnościach. Buffa chociaż zrób, bo ciężko będzie.

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:54

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m4 berek m4 wir m7

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie - militar

Ilość defa (obrony): 470

Używam bota: Tak/Nie - Nie nie używam

Nazwa bota: tzn ?

Posiadam Buffa: Tak/Nie buff 35 lvl blogo m1 pomoc smoka m1

EQ

Zbroja: smocza +9 defa +3 , speeda +3

Broń: rib +9 sr. 29% kryta +3 i potwora +3

Hełm: żelazny hełm +9

Tarcza: czarna okrągła tarcza +7

Buty: ekstazyjne buty 1,5k hp

Akcesoria: perłowa branza +5 1,5k hp , ebo +9 włożony ebonit siła +1 max pż +165

Kryształowy naszyjnik +4 1,5k hp

Metiny na sohan , komnata lorda małp.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]
Lvl:27
Profesja:Wojownik
Typ umiejętności: Body
Poziomy umiejętności: Aura m1
Posiadam Konia Bojowego:
Nie
Ilość defa (obrony): 216
Używam bota: Nie
Nazwa bota:
Posiadam Buffa: Nie
EQ
Zbroja:Tygra +6
Broń:Kosa bojowa +5
Hełm: Żelazny hełm +5
Tarcza:Bojowa tarcza +6
Buty:Bambusowe buty +5
Akcesoria:Srebrna brans. +5, Srebrne kolczyki +3 4% na zwierzęta ,Drewniany naszj. +4

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:27

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 216

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:Tygra +6

Broń:Kosa bojowa +5

Hełm: Żelazny hełm +5

Tarcza:Bojowa tarcza +6

Buty:Bambusowe buty +5

Akcesoria:Srebrna brans. +5, Srebrne kolczyki +3 4% na zwierzęta ,Drewniany naszj. +4

Do 30 M2 dzikusy, potem ezoty.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić i dropić

lvl: 31

Profesja: Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: Czarowane ostrze M2 Czarowana zbrojka 9pkt reszta po 1 pkt

Posiadam konia bojowego: Nie

Ilość deffa: ponad 200 + czarowana zbrojka

Używam bota : nie

Nazwa bota

Posiadam bufa : Nie

EQ

Zbroja : upiorna +4

Broń: Fms +6 śr 14 bon na orki 6 %

Hełm : na 1 lvl +6

Tarcza: bojowa +8

Buty: na 17 lvl +7

Akcesoria: złote kolce +7 reszta na 1 lvl +7

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić i dropić

lvl: 31

Profesja: Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: Czarowane ostrze M2 Czarowana zbrojka 9pkt reszta po 1 pkt

Posiadam konia bojowego: Nie

Ilość deffa: ponad 200 + czarowana zbrojka

Używam bota : nie

Nazwa bota

Posiadam bufa : Nie

EQ

Zbroja : upiorna +4

Broń: Fms +6 śr 14 bon na orki 6 %

Hełm : na 1 lvl +6

Tarcza: bojowa +8

Buty: na 17 lvl +7

Akcesoria: złote kolce +7 reszta na 1 lvl +7

Exp - Dzikusy / Ezo

Drop - Metki 25/35

Opublikowano

Temat Zbiorczy przestaje funkcjonować do odwołania.

Od teraz proszę zakładać własne tematy.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...