Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje Ludzi do Administracji na moim serwie . Chodzi mi o doświadczonych , umiejacych spółpracować , aktywnych , potrafiących wnieść coś nowego do gry.

Chodzi mi o Administrację która nie siada na laurach gdy tylko dostanie Rangę . [ Taką już mam ] Dla mnie liczy się zaangażowanie .

 

Osoby jakie będą brane pod uwagę -

 

min 16 lat

doswiadczenie z prowadzenia servera serwerów

komunikatywne [ skype odpada ] ts3 serverowe

dobrze znajace komendy WG WE

mające ciekawe pomysły na zagospodarowanie czasu Graczy [eventy itp]

 

Server jaki prowadzę jest to SkyBlock  obecnie 40 slot , jesli sie to rozkreci i bedzie widać że warto inwestować czas i kase wykupie kolejną maszyne [ wecej ram - lepszy proc ]

 

Chętnych zapraszam do zgłaszania sie i ustalenia terminu na rozmowe na TS3.

 

Pozdrawiam.

 
Kontakt na forum

                                                                        Projekt do realizacji95% .

 

 

  

                                         13dc4348d4e4.png

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1387145710-U950853.png
 
Siema, poszukuję paru ludzi do ekipy na serwer Hardcore, mianowicie:

Sponsor (jakiś VPS, ew. dedyk)
YouTube'er (min. 500 subskrybentów)
Grafik (1 osoba)

Budowniczych (2 osoby)
Administracji (3 osób )
Moderatorów (5 osób )
Pomocnik (7 osób )
 
Doświadczenie, jakie wymagam, to takie, abyście byli dobrzy, w tym co robicie. Budowniczy ma dobrze budować, admin ma wiedzieć za co karać etc.
 
Wieku minimalnego nie ma, ma być człowiek ogarnięty, a wiadomo, że nawet jeśli podasz się za starszego, starszym się nie stajesz.
 
Piszcie na Gadu-Gadu(51662372) bądź PW - wiadomość na GG odczytam szybciej ;)
Status: Aktualne

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

1387106678-U950853.png


Nick: K4P1K
Wiek: 16
Doświadczenie: ok. 4 lata
Staż w minecraft: ok. 5 lat
Kontakt: PW na forum
Dodatkowe informacje: Interesuje mnie głównie serwer FB
Status: Aktualne

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

1387144766-U950853.png

 

Wymagam minimum umiejętności budowania w stylu średniowiecznym oraz wieku 16+.

Budowniczy będą odpowiedzialni za pomoc graczom w urządzaniu wysp.

W założeniu to gracze zlecają budowę i oferują wynagrodzenie.  Ważne jest też to,

że na serwerze panuję zasada równości.  Moderatorzy i budowniczy nie mają

"gamemode" ani żadnych tego typu ułatwień. Więcej info na PW.


O pomyśle: http://www.mpcforum.pl/topic/1307173-serwer-wylacznie-dla-dojrzalych-graczy/
Mapa: http://www.whiteteam.eu/mapa.php

 

 

Opublikowano

Witam. Planuję zrobić serwer HC + Gildie!


 


Przechodząc do rzeczy szukam:


 


-Technika


-Moderatora


-Administratora


 


Osoby chętne powinny spełniać te oto wymagania:


 


-Technik


- Wiek: Przynajmniej +15 


- Doświadczenie: Powinien umieć napisać własny skrypt/plugin!


- Możliwość siedzenia po nocach


- Kontakt: TS, Skype!


 


-Moderator


- Wiek: Przynajmniej +15


- Doświadczenie: Powinien znać komendy 9/10.


- Powinien umieć dogadywać się z ludźmi


- Kontakt: TS, Skype!


 


-Administrator


- Wiek: Przynajmniej +15


- Doświadczenie: Powinien znać komendy 9/10.


- Powinien umieć dogadywać się z ludźmi


- Musi mieć możliwość przesiadywania dziennie przynajmniej 6h!


- Kontakt: TS, Skype!


 


Każdy:


-Technik


-Moderator


-Administrator


 


Płaci składkę wysokości 10 zł/miesięcznie!


Chyba, że ma problem z przelewem, albo ma jakiś problem z funduszami mogę Mu dać więcej czasu na zapłatę!


 


Chętni pisać pod tym postem!


Formułka:


 


-Kim Jestem: 


-Technik


-Moderator


-Administrator


 


- Wiek: ...


 


-Doświadczenie: ...


 


-Czy spełniam wymagania: TAK/NIE


 


-Czy będę płacił/płaciła składkę: TAK/NIE


 


Kontakt: TS, SKYPE


 


Opublikowano

1387106678-U950853.png
Nick: Anazin
Wiek: 14
Doświadczenie: Byłem 2 razy adminem oraz budowniczym . Z adminami bardzo dobrze mi szło , gracze mieli do mnie szacunek lecz serwer upadł a inny właściciel nie chciał adminów bo musieli mieć 16 lat :D Jako budowniczy szło mi nieco gorzej lecz awanse były za pomaganie graczom oraz adminom :) Miałem kiedyś swoj serwer lecz nie było hajsu i trzeba było serwer sprzedać.

Staż w minecraft: 5 lat , umiem budować , bujna wyobraźnia , umiem parkoury :D AMX 8/10 Niestety na 9/10 nie umiem ale się uczę jeszcze bardziej :)
Kontakt: GG:50761742 Skype : Anazin
Dodatkowe informacje:
 Interesuję się piłką nożną oraz grafiką komputerową . Wady: Jestem cierpliwy , ogarnięty , miły , mam poczucie humoru :DD wady   :P  : Czasami wulgarne słowa , czasami nie ma mnie na serwerze :D , jestem czasami wredny ale to na jakieś nie ogary albo na idiotow :D

Status : Aktualne

Opublikowano

Zostanę administratorem na serwerze hardcore/easyhardcore !


 


 


Wymagam:


- Serwera który ma 100+ slotów


- Stała liczba graczy


- Dobra reklama (jeżeli serwer nie wystartował)


- Typ : Hardcore/EasyHardcore


- Nie porzucenie serwera po kilku dniach od staru


- Ogarnięte pliczki


- "Normalny" team z którym da się "pracować"


- Ogarnięty właściciel !


 


Oferuję:


- Dostępnosć (kilka godzin dziennie)


- Znajomość komend i pluginów


- 15 lat


- Ogarnięcie


- Mikrofon (timspiki i inne takie)


- Kulturę osobistą


- Propozycje co ja bym wprowadził na serwer


- Karanie graczy za różne rzeczy (czity,wyzwiska etc.)


- Mam konto premium


 


 


Kontakt:


 


Skype: r4st4man


GG: 23887989 (prawie nigdy nie wchodze)


PW na forum


 


 


 


Nie spełniasz wymagań ? Nie pisz , i nie zawracaj mi d***


 


 


"Podanko" pisane na szybko , ;)


Opublikowano

McGames.pl Wita!

           Chciałbym gorąco ogłosić nabór na ekipe budującą nasz serwer.

Pracy jest na prawdę dużo : główne lobby, około 8 spawnów minigier, i około 15 map tematycznych dla poszczególnych minigier.

Przewiduję, że jest to praca dla ~10osób przez ~2 miesiące. Nie tworzymy kolejnego, nudnego, sztampowego serwera mc, gdzie wszystko postawione jest na jedną kartę. Celujemy w wygodę i oryginalność rozgrywki, dlatego wszystkie tryby gry są inne niż wszystkie i pisane przez nas od 0.

 

Czego wymagamy od budującego?

- Mikrofonu!

- Summienności i wytrawłości w pracy.

- Dobrego kontaktu, to znaczy zadaję pytanie i dostaje odpowiedź, a nie czekam 10 godzin.

 

 

Utworzone minigry na ten moment: worsmy, replica, funnyrun

Podczas tworzenia: hungergames.

 

Z pośród ekipy wybierzemy jednego człowieka który będzie zarządzał pracą pozostałymi tak zwany Staff Bulider, któy otrzyma ustalone w późniejszym czasie wynagrodzenie. Staff bulider, może być odwoływany i powoływany bez wyznaczonej kadencji. Reszta ekipy otrzymuję uprzywilejowaną rangę w grze, co będzie rarytasem, dla najbardziej pracowitych przewidywane są nagrody.

___________________________________________________________________________________________________

 

Aby się ze mną skontaktować proszę dodawać do kontaktów na skype572871415534243405824.png: oskarpolak

                                                                                                   gg: 17731926

                                                                                                   pw tutaj

Swoje cw zgałaszcie pisząc do mnie wiadomość na któryś z tych komunikatorów: nick, staż w grze, podsyłając zdjęcia z prac, zostawiając dane do kontaktu i napisać dlaczego checsz u nas budować.

 

Praca od zaraz, dostajesz się, wbijasz na serwer i budujesz!

 

Wolne miejsca 10/10.

Oskar13.

Buduj przyszłość razem z nami!

Opublikowano

Zostanę Budowniczym / Administratorem

 

Wymagania moje wobec serwera:

 

- Typ serwera = FreeBuild, Creative, SkyBlock i inne gdzie pvp jest na drugim stopniu. (Esticzek nie lubi się bić.)

- Sloty = 50+

- Stała Liczba graczy = 3/5 ilości slotów

- Dobra reklama jeżeli serwer nie wystartował.

- Nie porzucenie projektu po kilku dniach po starcie.

- Brak skryptów !!

- Profesjonalizm zespołu, brak kar "za coś", zasady "Admin ma zawsze racje!"

- Ogarnięty Team Leader 

 

Oferuje:

- Dostępność po kilka godzin o ile nie mam zawalonego planu dnia.

- Znajomość komend, różnorakich pluginów.

- Lecący 16 "x" na kark. :)

- Mikrofon

- Kultura Osobista

- Umiejętność budowania medieval, modern i różne nie sklasyfikowane typy. ;)

- Non_Premium - Nie wspieram "Minecrosoftu".

 

Kontakt:

- PW tutaj.

- GG po napisaniu tutaj, nie chcę mieć spamu kolejnego.

 

Brak kolorków itd. ponieważ nie chce mi się z tym bawić.

Opublikowano

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Przepraszam za kolor tekstu ale specjalnie zrobiłem ,,oczojebny''

żeby więcej osób go zobaczyło
Kontakt oczywiście: Skype:
obalacz lub PW

 

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

 

Poszukuję Budowniczego!

Poszukuję budowniczego na sieć serwerów minecraft!

Wiek: Przynajmniej +13/lub mniej ale dobra umiejętność budowania

Budowanie rzeczy takich jak:Średniowieczna mapa do trybu RolePlay, spawn na trybie SV+FR, mapy do trybu "bronie"

SS mile widziane!

Za dobrze wykonaną robotę, ranga gwarantowana. Za niesamowicie dobrze wykonaną pracę przewiduje może jakieś niewielkie $$

Kontakt na PW

GG: 51622628

No witam.

Opublikowano

1387115508-U950853.png
Nick: MrAnimekPL (Premium)
Wiek: 13
Doświadczenie: Duże , byłem adminem na 3 serwerach + robiłem kiedyś strony internetowe
Staż w minecraft: 2/3 lata nie pamiętam

Kontakt: Nie mam mikro ...
Dodatkowe informacje: Mogę spędzać na kompie z 5/6h. Mogę też pisać skrypty na serwer.
Status:

AKTUALNE

Opublikowano

Poszukuję budowniczych


 


 


Witam stawiam serwer Skyblock.


Mam prawie wszystko gotowe. Pluginy, strona w trakcie pisania oraz forum i teamspeak.


Jedyne, czego mi brakuje to budowli. Głównie chodzi mi o piękny, potężny spawn z lobby. Wliczam w to także zbudowanie sklepu w grze, Areny PvP oraz paru map parkour.


Dla mnie nie liczy się wiek, tylko doświadczenie, kreatywność oraz dojrzałość. Za zbudowanie poprzednio wymienionych rzeczy oferuję funkcję Opiekunów(odpowiednik Moderatora) oraz zgraną ze sobą Administrację oraz osób, z którymi będzie można dobrze spędzić czas na rozmowach na komunikatorach lub w grze. 


 


 


Kontakt:


 


GG: 51876965


PW forum


 


 


Status: Aktualne


call of duty zombies GIF by Omaze

Opublikowano

[center][img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1387115686-U950853.png]
[color=#ff8c00][b]Wiek:[/b][/color]15+
[color=#ff8c00][b]Doświadczenie:[/b][/color]Dobre
[color=#ff8c00][b]Staż w minecraft:[/b][/color]1rok
[color=#ff8c00][b]Kontakt:[/b][color]gg:50509227
[color=#ff8c00][b]Dodatkowe informacje:[/b][/color]Musi się znać dobrze
[color=#ff8c00][b]Status: [/b][/color][color=#00ff00][b]Aktualne[/b][/color][/center]

Opublikowano

Siema. Potrzebuje ekipe na serwerownie ;)

 

Potrzebuje:

- Admin (0/1)

- KidModerator (0/3) - potem będzie moderator i jeszcze potem globalmod ;)

- Technik (programista JAVA) (0/2)

- YouTuber (0/∞)

 

Jak złożyć 'podanie':PW

 

Imię:PW

Wiek:PW

Staż w minecraft:PW

Znajomość komend:PW

Dlaczego ty?:PW

Poziom tworzenia pluginów [techniku]:PW

Mikrofon [TAK/NIE]:PW

Konto [premium/nopremium]:PW

Ranga:PW

Kontakt:PW

Ile masz subskrypcji [YT]:PW

Ile masz dziennie/tygodniowo wyświetleń [YT]:PW

Link do kanału [YT]: linki na PW

Coś o sobie:PW

 

Pozdrawiam boleknowak

#teamBolek

Opublikowano

1387144766-U950853.png

Wiek: 16+

Wymagania: Znajomość komend WorldEdit + komendy VoxelSniper

Wynagrodzenie: Ranga "Budowniczy" na serwerze (Który powstaje, maszyna 100 slotów)

Dodatkowe informacje: Jeśli masz kolegę, który mógłby Ci pomóc w budowie jest mile widziany :)

Aktualne? TAK!

Kontakt: PW (Poczta MPCForum)

Opublikowano

1387144766-U950853.png
Wiek: Nie liczy się wiek, a kreatywność
Doświadczenie: Szczególnie w budowie o tematyce RolePlay (potężny projekt)
Staż w minecraft: -
Kontakt: Skype: boru1996 ; forum PW
Dodatkowe informacje: Poszukuje kreatywnych osób, które umieją budować w stylu rpg (budynki, fontanny, otoczenie, różne elementy, które poprawią wygląd całościowy projektu) Więcej info na skype/pw
Status: Aktualne

Opublikowano

1387145696-U950853.png
Pseudonim: ImeHesus
Wiek: 23' 
Ranga: Grafik, budowniczy, moderator forum.
Doświadczenie: Specjalizuje się w stylu średniowiecznym, interesuje mnie duży i ambitny projekt (preferuję RPG, Gildie, wojny Gildii i tym podobne).
Staż w MineCraft: Wystarczający by wybudować coś wizualnie specjalnego oraz praktycznego.
Staż jako Grafik: 7' w Photoshopie, jestem w stanie wykonać mapę dla projektu (przykładowo z lotu ptaka teren "królestwa").
Dodatkowe informację: Poszukuję ekipy bądź osoby, która nie zamierza postawić serwera na jeden czy dwa dni. Interesują mnie duże projekty, których celem będzie utrzymanie aktywności na serwerze. Nie współpracuję z osobami młodszymi niż 18 lat, przejechałem się już w takich przypadkach i może i ciężko uwierzyć ale nie istnieją osoby emocjonalnie dojrzałe poniżej tego wieku. Poszukuję ekipy mocno zaangażowanej.

Status: Aktualne

 

Kontakt: PM bądź SMS / po skontaktowaniu na PM.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

LUCT-MUOnline - Dołącz do nas już dziś i sprawdź jak powinno wyglądać prawdziwe MUOnline.


[ 1500X / 15% DROP / MAX 50RR / GR-SYSTEM / DYNAMIC EXP / PVP / PVE / EVENTS / HARD ]

Opublikowano

776981415727388908003.jpg
 WZÓR DLA LENIWYCH

 

   WZOR : 
  1. Imie: 
   2. Wiek: 
   3. Nick w grze: 
   4. Status konta (premium/nopremium):
   5. Na jaki serwer chcesz kandydowac?:
   6. Czas spedzony na serwerach?:
   7. Dzienny czas jaki mozesz poswiecic na serwer?:
   8. Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
   9. Czy posiadasz TeamSpeak / Skype?: 
   10. Komendy przydatne w roli KidModeratora?:
   11. Dlaczego wlasnie Ciebie powinnismy wybrac*?: 
   12. Dodatkowe informacje o sobie: 
 
              * Pytania oznaczone gwiazdka sa najbardziej punktowane! 

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

----------------------------------------------

Poszukuję Budowniczego

--------------------------------

 

 

Cześć i czołem. Tworzę duży projekt Easy Hard o nazwie CraftEasy. Poszukuję bardzo dobrego budowniczego do wybudowania dość dużego spawnu. Serwer będzie posiadać 500 slotów i będzie stać na maszynie dedykowanej 64 gb ram intel xeon E5. Myślę, że to zapewni wygodę na czas budowy.

 

 

::: Oferuję :::

 

Wiek 16 lat +

Serwer do budowy

Kontakt 24/7

Drobną zapłatę za wykonaną prace

Dość dużo czasu (około tygodnia, może kilka dni więcej)

 

 

::: Oczekuję :::

 

Wiek 15 lat +

Duże doświadczenie w budowaniu

Pomysł i kreatywność

Kulturę osobistą

Szybki kontakt

Znajomość voxel sniper oraz world editt

 

 

 

Kontakt poprzez:

 


GG: 35870770

SKYPE: jakhad1 (ERROR)

Prywatna wiadomość na forum

 

 


Nie spełniasz wymagań to nie pisz, szkoda Twojego czasu.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Sieeeeeeemanko!


 


Do wszystkich budowniczych.


 


Grupa "Legion Minecraft" poszukuje


uzdolnionych budowniczych.


 


Oferujemy:


 


- Zawsze dostępny serwer


- Ogarnięte pliki specjalnie pod budowanie


- Spontaniczna i wyluzowana ekipa


- Stronę internetową grupy


- Masa projektów do wykonania


 


Oczekujemy:


 


- Wiek nie gra roli


- Wybitnych umiejętności


- Zaangażowania


- Znajomość komend na poziomie podstawowym


 


Masz pytania, chcesz dołączyć do grupy ?


Pisz do mnie na PW lub GG: 47535705

Opublikowano

Poszukuję kilku budowniczych którzy by mi pomogli budować lobby oraz areny tematyczne na poszczególne serwery.

Krótko i zwięźle.

 

Kontakt:

PW tutaj

GG 47842989

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...